Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • EnergiaOK
  • /
  • 1

Opinie o EnergiaOK

energiaok.pl

Warszawa

Budownictwo EnergiaOK  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Eugeniusz / 2023-02-10

Sfokusowana na kliencie kadra, najwyższa jakość, błyskawiczna dostawa, ceny z mojego punktu widzenia atrakcyjne. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Adela / 2023-02-06

Z początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces obsługi przebiegł zadziwiająco szybko. Na plus, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie sales managera. Ceny jak dla mnie stosunkowo niskie. Jak najbardziej polecam, bardzo dziękuję i do szybkiego usłyszenia.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Franciszek / 2022-10-03

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o dużych producentach, jak również o małych firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu portale.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Bernadeta / 2021-12-17

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedający tracą uznanie klientów. Dzięki!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo EnergiaOK opinie