Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Energetyka Wagon
  • /
  • 1

Opinie o Energetyka Wagon

www.energetyka-wagon.pl

Ostrów Wielkopolski

Budownictwo Energetyka Wagon  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Sabina / 2023-01-24

Sfokusowana na kliencie obsługa, najwyższa jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny przynajmniej dla mnie atrakcyjne. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Wspaniale, że taka firma działa w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Sławomir / 2023-01-14

Na początku wahałam się, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc zespołu. Ceny moim zdaniem w porządku. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i daję 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Wojciech / 2022-02-13

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem przez ostatnie lata tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie ukrywają treści.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Maciej / 2021-11-27

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o towarach i usługach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już wiele razy uniknąłem transakcji z niesolidnym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Energetyka Wagon opinie