Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Energa
  • /
  • 1

Opinie o Energa

www.energa.pl/dla-domu/strona_glowna/dom

Gdańsk

Budownictwo Energa opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Donald / 2023-03-06

Jeszcze niedawno wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych konsumentów - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem moim zdaniem w porządku. W 100% polecam, wielkie dzięki i do zobaczenia wkrótce.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Waldemar / 2023-02-09

Wykwalifikowana załoga, znakomita jakość, szybka wysyłka, ceny uważam że naprawdę niewygórowane. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Małgorzata / 2021-11-25

Chyba każdy wie, że marki, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci działają takie portale. Nowoczesne, dbające o konsumentów marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni sprzedawcy tracą renomę i klientów. I tak powinno być!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Alfred / 2021-09-04

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jednocześnie sądzę, że nie każdemu da się dogodzić, ale jak widzę, że jakiś przedmiot ma prawie tylko negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ na bank nie wszystkie są bezzasadne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Energa opinie