Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Auta nowe - sprzedaż
  • /
  • Emiga Cars
  • /
  • 1

Opinie o Emiga Cars

emigacars.pl

Warszawa

Motoryzacja Emiga Cars opinie
Jakość obsługi
5
Oferta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Emilia / 2023-02-04

Jeszcze niedawno miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych użytkowników - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces transakcji przebiegł wyjątkowo szybko. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie eksperta. Ceny jak dla mnie akceptowalne. Jak najbardziej polecam, wielkie dzięki i do szybkiego usłyszenia.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Bożena / 2023-01-25

Wykwalifikowana obsługa, znakomita jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny z mojego punktu widzenia naprawdę niewygórowane. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Weronika / 2019-11-28

By odczuwać przyjemność z jazdy luksusowym samochodem nie musimy od razu ponieść znacznych kosztów na jego zakup. Zdecydowanie tańsze jest skorzystanie z oferty Emiga Cars. To warszawska firma zajmująca się wynajmem aut klasy premium. Na klienta czekają tu samochody tak renomowanych firm jak Mercedes, Audi, Lexus czy BMW. Wypożyczyć też można kultowy produkt firmy Ford – Mustanga. Wszystkie wozy oferowane przez wypożyczalnię to najnowsze modele, gwarantujące korzystającemu z nich nie tylko komfort jazdy, ale również pełen prestiż. Oczywiście wszystkie pozostają w nienagannym stanie technicznym. Samochód możemy wynająć na okres od jednego do trzydziestu dni. W ofercie jest też wynajem długoterminowy na okres powyżej miesiąca.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00
Zalety

Pełen profesjonalizm

Wady

Brak

Extra informacje

Motoryzacja Emiga Cars opinie