Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Elektra
  • /
  • 1

Opinie o Elektra

elektrasa.pl

Warszawa

Budownictwo Elektra opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Marcelina / 2023-01-31

Z początku miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces obsługi przebiegł niezwykle profesjonalnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc specjalisty. Ceny jak dla mnie w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dziękuję i ode mnie macie najwyższą ocenę.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Kleopatra / 2023-01-28

Empatyczna obsługa, świetna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny uważam że naprawdę niskie. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Artur / 2021-05-08

Weryfikuję i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one zmienione czy nawet wykasowane przez właściciela platformy. Tutaj wszystkie moje oceny widać praktycznie natychmiast po napisaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firemki, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Luiza / 2021-02-01

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same niepochlebne opinie, to daję sobie spokój, bo dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Elektra opinie