Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Lodówki
  • /
  • Electrolux ERB 34003 W
  • /
  • 1

Opinie o Electrolux ERB 34003 W

AGD Electrolux ERB 34003 W opinie
Cena/Jakość
3.67
Głośność
5
Jakość wykonania
5
Parametry
5

Średnia ocen

4.67

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Matylda / 2023-03-05

Kompetentna ekipa, znakomita jakość, sprawna dostawa, ceny z mojego punktu widzenia najlepsze jakie znalazłem. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

Robert / 2023-02-01

Początkowo miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych użytkowników - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny jak dla mnie akceptowalne. W 100% mogę polecić, dziękuję i z pewnością znowu się zgłoszę.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
5.00

~kkkkk / 2007-11-19

LODÓWKA JAK LODÓWKA, ALE TO JUŻ JEST SKANDAL, ABY RENOMOWANA I POLECANA PRZEZ WSZYSTKIE SKLEPY AGD LODÓWKA BYŁA TAK STRASZNIE NIEPRZEMYŚLANA OD STRONY KOMFORTU UŻYTKOWANIA, ALE DO RZECZY- DRZWICZKI OD LODÓWKI ZASYSAJĄ SIĘ TAK MOCNO, ŻE TRZEBA ODCZEKAĆ PARE MINUT, ABY SOBIE COŚ SCHOWAĆ BĄDŹ WYCIĄGNĄĆ Z LODÓWKI. TO JEST JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE. W SERWISIE USŁYSZAŁAM ŻE ELECTROLUX TAK MA I ŚWIADCZY TO O SZCZELNOŚCI LODÓWKI, NO WSZYSTKO FAJNIE, ALE DLA MNIE LODÓWKA POWINNA BYĆ FUNKCJONALNA, A TO ODCZEKIWANIE PRZED KAŻDYM PONOWNYM OTWARCIEM JEST PO PROSTU DENERWUJĄCE. NIGDY BYM JEJ NIE KUPIŁA GDYBY KTOŚ MNIE O TYM UPRZEDZIŁ. MIAŁAM WCZEŚNIEJ AMICĘ I BYŁA SUPER, FAKT, ŻE TEŻ SIĘ COŚ ZEPSUŁO, ALE TAK CZY INACZEJ BYŁAM Z NIEJ ZADOWOLONA. WIDAĆ W DZISIEJSZYCH CZASCH JESTEŚMY ZEWSZĄD NABIJANI W BUTELKĘ. MÓJ DZIADEK MIAŁ DO NIEDAWNA ROSYJSKĄ LODÓWKĘ Z 1980 ROKU I POJECHAŁA NA DZIAŁKĘ BO NADAL DZIAŁA!!!PRALKA ELECTROLUXA OK, ALE LODÓWKI MAM DOŚĆ!!!
Cena/Jakość
1.00

AGD Electrolux ERB 34003 W opinie