Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Lodówki
  • /
  • Electrolux ENB 3450
  • /
  • 1

Opinie o Electrolux ENB 3450

AGD Electrolux ENB 3450 opinie
Cena/Jakość
1
Głośność
3
Jakość wykonania
1
Parametry
1

Średnia ocen

1.50

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

~pstrag23 / 2012-03-06

W 2006r zakupiłem lodówkę Electrolux ENB 3450.Dwa lata była sprawna - akurat przez okres gwarancji. Po okresie gwarancji - awaria. Mechanik z serwisu wymienił przełącznik w komorze zamrażarki. Minęło pół roku znowu awaria. Lodówkę nie może osiągnąć nastawionych temperatur mimo włączenia awaryjnej procedury. Alarm włącza się w dzień i nocy w dni powszednie i w święta. Mechanik z serwisu zalecił rozmrażać ją przez 24 h. Tak zrobiłem. Nie pomogło. Lodówka piszczy kiedy chce. Tym razem mechanik z serwisu kazał sobie zapłacić około 1000zł
Cena/Jakość
Głośność
Parametry
2.33
Zalety

brak

Wady

ciągle naprawy

Extra informacje

6 lat 1800zł

~OLO / 2010-08-10

W 2006r zakupiłem lodówkę Electrolux ENB 3450.Dwa lata była sprawna - akurat przez okres gwarancji. Po okresie gwarancji - awaria. Mechanik z serwisu wymienił przełącznik w komorze zamrażarki. Minęło pół roku znowu awaria. Lodówkę nie może osiągnąć nastawionych temperatur mimo włączenia awaryjnej procedury. Alarm włącza się w dzień i nocy w dni powszednie i w święta. Mechanik z serwisu zalecił rozmrażać ją przez 24 h. Tak zrobiłem. Nie pomogło. Lodówka piszczy kiedy chce. Tym razem mechanik z serwisu kazał sobie zapłacić około 1000zł.Nie wyraziłem zgody. Dość historii. Mam pytanie. Czy ELECTROLUX przestawił się na produkcję sprzętu AGD jednorazowego użytku na okres gwarancji a potem - szmelc ?( chodzi mi o to czy ich sprzęt AGD to jest coś w rodzaju chińszczyzny tylko na modłę szwedzką).A może to miał być budzik a nie lodówka. Ale po co komu taki duży budzik?(do tego celu nadawała by się idealnie ale nie da się tego budzika zaprogramować – a szkoda).Firmie ELECTROLUX z połączenia budzika z lodówką stworzyła niekontrolowanego mutanta.(GRATULUJĘ !) A teraz poważnie - swoją drogą to skandal aby za sprzęt za który zapłaciłem 2 320,00zł po dwóch latach użytkowania okazał się takim złomem. Na wszystkich forach internetowych gdzie się tylko da będę ostrzegał rodaków przed kupnem sprzętu AGD ELECTROLUX-a - och przepraszam w mojej ocenie to już firma ELECTROSZMELC.
Zalety

nie ma

Wady

same

Extra informacje

4-lata 2 320,00zł

~olo / 2010-08-05

ELECTROLUX od pewnego czasu produkuje sprzęt AGD tzw. jednorazówki obliczony na okres gwarancji. Po tym okresie sprzęt nadaje się do wyrzucenia. To jest poprostu szmelc-złom.W 2006 roku kupiłem lodówkę ENB 3450.Sprawna była tylko dwa lata. Obecnie już po paru naprawach elektromonter kazał za naprawę zapłacić około 1000 zł. Nie wyraziłem zgody. Jestem na etapie ze złomowania tej lodówki lub wysłania jej bezpowrotnie na swój koszt do ELECTROLUKS POLSKA jako przykład szmelcu sprzedawanego przez tą firmę. Po włożeniu 0.5kg produktu zaczyna piszczeć. Tak naprawdę to ona piszczy kiedy chce – w dzień powszedni w niedzielę i święta. Żeby chociaż grała przeboje muzyczne to by mogła robić za odtwarzacz muzyczny. OSTRZEGAM nie kupujcie sprzętu AGD ELECTROLUXA. Nie dajcie się okradać z ciężko zarobionej kasy – tego inaczej nie da się nazwać jak złodziejstwem.
Cena/Jakość
Głośność
Parametry
1.67
Zalety

Nie posiada

Wady

Same minusy

Extra informacje

4 lata

~OLEK / 2010-08-04

ELECTROLUX od pewnego czasu produkuje sprzęt AGD tzw. jednorazówki obliczony na okres gwarancji. Po tym okresie sprzęt nadaje się do wyrzucenia. To jest poprostu szmelc-złom.W 2006 roku kupiłem lodówkę ENB 3450.Sprawna była tylko dwa lata. Obecnie już po paru naprawach elektromonter kazał za naprawę zapłacić około 1000 zł. Nie wyraziłem zgody. Jestem na etapie ze złomowania tej lodówki lub wysłania jej bezpowrotnie na swój koszt do ELECTROLUKS POLSKA jako przykład szmelcu sprzedawanego przez tą firmę. OSTRZEGAM nie kupujcie sprzętu AGD ELECTROLUXA. Lepsze już były lodówki SILESIA produkowane za komuny. Przynajmniej były niezawodne.
Zalety

nie ma

Wady

same minusy to jednorazówka

Extra informacje

4 - lata cena 2 320,00zl

~Golek / 2008-02-10

Lodóweczka na oko jest wykonana całkiem ładnie, pracuje dość cicho i przede wszystkim nie pobiera dużo prądu(jeśli jest wszystko ok.), ale to koniec pozytywów. Po jej kupnie okazało się że w lodówce nie gaśnie światło, a udało się to zauważyć kiedy wieczorem przy zgaszonym świetle w kuchni widać było promienie świetlne wydostające się z lodówki poprzez nieszczelną uszczelkę:) niesamowita niedbałość firmy!!!. Po za tym drzwi przednie są wstawione od jakiegoś innego modelu ponieważ jest ogromna przerwa od góry, tragedia i koniec nie polecam tego produktu, tylko problemy i to nie tylko w moim przypadku.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
1.00
Zalety

brak

Wady

firma zatrudnia chyba samych alkoholików do montarzu

Extra informacje

3 dni i jadę go oddać cena kupna 1550zł

AGD Electrolux ENB 3450 opinie