Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Narzędzia
  • /
  • ElKot
  • /
  • 1

Opinie o ElKot

Kielce

Budownictwo ElKot opinie
Cena/Jakość
3.67
Obsługa klienta
3.67
Terminowość
3.67

Średnia ocen

3.67

w skali od 1 do 5.

 

Jarosław / 2023-01-14

Z początku nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny uważam że w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dziękuję i do szybkiego usłyszenia.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Wacław / 2023-01-10

Zorientowana na klienta kadra, dobra jakość, błyskawiczna dostawa, ceny w mojej opinii adekwatne. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Michał / 2018-07-28

Niestety serwisowanie u nich narzędzi to jakiś obłęd. Zaniosłem do nich do naprawy ukośnice Matabo. Na ocenę co jest uszkodzone w mojej ukośnicy wraz z wyceną czekałem grubo ponad 2,5 tygodnia czasu (a mówili że przeciągu tygodnia dadzą mi odpowiedź). Panowie zadzwonili do mnie że jest cały silnik do wymiany (wirnik+stojan) i że trzeba wymienić na nowy, więc koszt robocizny z częsciami NOWYMI miałby wynieść 350zł + VAT. Zgodziłem się na wymianę oraz że stare części mają mi oddać (jako dowód że faktycznie wymienione są części). Maszyna miała byś zrobiona przeciągu jednego tygodnia. Niestety trwało to 3 tygodnie, wciskając mi jakieś głupoty że czekając na części itp. Gdy przyszło po odbiór maszyny i poprosiłem o stare części okazuje się że stojan i wirnik zostały przewinięte przez jakąś firmę a jeśli bym chiał naprawe ukosnicy z nowymi częściami to koszt wyniusłby 580zł brutto. Odebrałem maszynę pod warunkiem obniżenia koszty napraw. Sorry ale o takiej rozmowie Panowie nie było!!!! To jest jakaś kpina! Ogólnie nie polecam tego sklepu, omijajcie szerokim łukiem, bo panowie nie znają się na rzeczy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Budownictwo ElKot opinie