Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Wodociągi i kanalizacja
  • /
  • Eco Energy sp. z o.o.
  • /
  • 1

Opinie o Eco Energy sp. z o.o.

ecoenergy.com.pl

Łęgajny

Budownictwo Eco Energy sp. z o.o. opinie
Cena
4.33
Jakość
4.33
Obsługa klienta
3.83

Średnia ocen

4.17

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

6

dodanych opinii

 

Florencia / 2024-02-09

Wow, wonderful blog structure! How lengthy have you ever been running a blog for? you made blogging look easy. The whole look of your web site is excellent, let alone the content! You can see similar: Velorian.top and here Velorian.top
Cena
Jakość
Obsługa klienta
1.00

Grzegorz / 2023-05-15

Niestety mały "zonk" firma pisze, że w sobotę jest czynna, co niestety nie jest prawdą.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
4.00
Zalety

Wady

Brak rzetelnej informacji

Extra informacje

Aneta / 2023-02-05

Empatyczna obsługa, świetna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny uważam że naprawdę niskie. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa w moim mieście.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Marzena / 2023-01-06

Jeszcze niedawno miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych użytkowników - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny jak dla mnie jak najbardziej ok. Z czystym sumieniem polecam, wielkie dzięki i daję 5*.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Wacław / 2022-09-07

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego wykonawcy. Dużym plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Magdalena / 2022-01-03

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niezbyt dużo mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Budownictwo Eco Energy sp. z o.o. opinie