Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • ENEA
  • /
  • 1

Opinie o ENEA

www.enea.pl

Poznań

Budownictwo ENEA opinie
Cena/Jakość
3.6
Obsługa klienta
3.2
Oferta
3

Średnia ocen

3.27

w skali od 1 do 5.

 

Waldi / 2023-07-07

Buduję dom, dla siebie. Enea zarządzana wiadomo ze przez rządzących przysyła mi rachunku na ponad 400zl tłumacząc, że jest to tzw prąd budowlany. A zużycie samej energii mam tyle co nic, radio pogra 3 razy w tygodniu przez parę godzin. I to jest pomoc dla nas, chcących mieć swój dom.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.00
Zalety

Terminowe rachunki

Wady

Wysokie niczym nie umotywowane ceny energii

Extra informacje

Amanda / 2023-02-12

Rozumiejąca potrzeby załoga, niezła jakość, szybka wysyłka, ceny według mnie naprawdę niewygórowane. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Wspaniale, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Rozalia / 2023-02-11

Na początku wahałam się, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny moim zdaniem moim zdaniem w porządku. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i z pewnością znowu się zgłoszę.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Sylwek / 2022-10-17

Co za kraj, aż chce się żyć. Podwyżki prądu takie, jakby Polska była CO NAJMNIEJ tak bogata jak Szwajcaria, a na pewno tyle tam prąd stosunkowo do zarobków nie kosztuje. Tylko tak dalej... to nikt niczego w tym kraju prowadzić nie będzie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

od razu o 100 razy można podwyższyć ceny, przy takich podwyżkach to i tak nie ma znaczenia

Wady

Extra informacje

Maciej / 2018-01-11

Największa żenada obsługowa od lat, na jaką trafiłem. Nie mam pojęcia kogo zatrudniają, jak ich szkolą, ale zwykły człowiek wzięty z łapanki na ulicy na więcej rozumu i kultury niż ich biuro obsługi klienta. Człowiek pisze dokładnie i wyraźnie maila, kulturalnie, bez błędów, z prawidłową interpunkcją a oni nie odpowiadają na temat i wymijająco. Rozumiem że któryś się trafi co nie potrafi czytać ze zrozumieniem ale czterech różnych z rzędu? W@#$rwili mnie tak, że przeszedłem do PGNiG.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.33

Budownictwo ENEA opinie