Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • ENEA
  • /
  • 1

Opinie o ENEA

www.enea.pl

Poznań

Budownictwo ENEA opinie
Cena/Jakość
2.86
Obsługa klienta
2.57
Oferta
2.43

Średnia ocen

2.62

w skali od 1 do 5.

 

Mati / 2024-03-18

0 to adekwatna ocena ENEA. Mają klienta(przyszłego) w poważaniu. Czas oczekiwania na wykonanie przyłącza - prawie 2 lata. Proces podpisania umowy na odległość totalna porażka. Pomimo skorzystania z opcji zżeknięcia się możliwości odstąpienia od umowy, zostali zobligowaniu do instalacji licznika w przeciągu 14 dni od popisania przeze mnie umowy - minął miesiąc, a dalej ZERO odzewu. Kompetencje ludzi na infolinii oraz na czacie - poniżej 0. Totalne dno, czekam na podłączenie po czym ruszam z badaniem jakości przesyłanej energii elektrycznej - spodziewam się że będzie batalia.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

Same minusy

Extra informacje

Danuta / 2024-03-01

Kupilam dom, podano mi taryfe budowlana, powiedzialam, ze ja nie buduje ,ale kupilam, zmieniono mi taryfe dopiero npo dwoch miesiacach, Za te dwa miesiace policino mi ok,2600,oo zl, nie pomogly reklamacje ,do tego licznik wskazuje idiotyczne pomiary, jestem sama ,nie uzywam innych sprzetow jak prze przeprowadzka, zuzywalam dotychczas 104-106 KWh na miesiac, a teraz licznik pokazuje 800-900 KWh na miesiac,prosilam o wymiane licznika, juz dwa miesiace 15 reklamacji pisemnych ,ustnych i wizyta w Sulecinie nic nie pomaga .Musze swoich praw dowiesc przed sadem. Ta firma to koszmar i horor,glucha na ludzka krzywde, niedlugo nie starczy mi na zycie -emerytka, sama i mam placic 1400 zl na miesiac za prad elek. To skandal.Jastem u kresu sil fizycznych,psychicznych i finansowych.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

Tylko minusy

Extra informacje

dwa miesiace,horendalne rachunki w sumie 2600 PLN

Agnieszka / 2023-12-13

CHCIAŁAM ZALOGOWAĆ SIĘ NA KONTACH ENEA ABY DOSTAWAĆ ELEKTRONICZNĄ FAKTÓRĘ . OCZYWIŚCIE ŻE NIE MOŻNA TEGO ZROBIĆ LOGOWANIE JEST TAK ZROBIONE PRZEZ KOGOŚ SPECJALNIE MYŚLĄCEGO ABY NIE MOŻNA BYŁO SIĘ W OGÓLE ZALOGOWAĆ NA KONTO
Zalety

Wady

KRETYN KTÓRY WYMYŚLIŁ KIERUNKOWE NIE DO WPISANIA

Extra informacje

Waldi / 2023-07-07

Buduję dom, dla siebie. Enea zarządzana wiadomo ze przez rządzących przysyła mi rachunku na ponad 400zl tłumacząc, że jest to tzw prąd budowlany. A zużycie samej energii mam tyle co nic, radio pogra 3 razy w tygodniu przez parę godzin. I to jest pomoc dla nas, chcących mieć swój dom.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.00
Zalety

Terminowe rachunki

Wady

Wysokie niczym nie umotywowane ceny energii

Extra informacje

Amanda / 2023-02-12

Rozumiejąca potrzeby załoga, niezła jakość, szybka wysyłka, ceny według mnie naprawdę niewygórowane. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Wspaniale, że taka firma działa w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Rozalia / 2023-02-11

Na początku wahałam się, jednak ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale także w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny moim zdaniem moim zdaniem w porządku. Jak najbardziej mogę polecić, dzięki i z pewnością znowu się zgłoszę.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Sylwek / 2022-10-17

Co za kraj, aż chce się żyć. Podwyżki prądu takie, jakby Polska była CO NAJMNIEJ tak bogata jak Szwajcaria, a na pewno tyle tam prąd stosunkowo do zarobków nie kosztuje. Tylko tak dalej... to nikt niczego w tym kraju prowadzić nie będzie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

od razu o 100 razy można podwyższyć ceny, przy takich podwyżkach to i tak nie ma znaczenia

Wady

Extra informacje

Maciej / 2018-01-11

Największa żenada obsługowa od lat, na jaką trafiłem. Nie mam pojęcia kogo zatrudniają, jak ich szkolą, ale zwykły człowiek wzięty z łapanki na ulicy na więcej rozumu i kultury niż ich biuro obsługi klienta. Człowiek pisze dokładnie i wyraźnie maila, kulturalnie, bez błędów, z prawidłową interpunkcją a oni nie odpowiadają na temat i wymijająco. Rozumiem że któryś się trafi co nie potrafi czytać ze zrozumieniem ale czterech różnych z rzędu? W@#$rwili mnie tak, że przeszedłem do PGNiG.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.33

Budownictwo ENEA opinie