Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • ECOERGIA
  • /
  • 1

Opinie o ECOERGIA

ecoergia.com

Kraków

Budownictwo ECOERGIA  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Marta / 2023-02-05

Wspierająca ekipa, najwyższa jakość, sprawna wysyłka, ceny jak dla mnie atrakcyjne. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. Cieszę się, że taka firma działa tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Gabriel / 2023-02-01

Początkowo wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie sales managera. Ceny moim zdaniem adekwatne do jakości. W 100% polecam, dziękuję i z pewnością znowu się zgłoszę.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Emilia / 2022-01-11

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie zaglądam na tą stronę i sprawdzam recenzje innych klientów na temat wybranego sprzedającego i upatrzonego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sprzedającym.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Sandra / 2022-01-03

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat zakupionych towarów, zrealizowanych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Oczywiście, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale gdy widzę, że jakaś rzecz ma praktycznie tylko negatywy, to nie kupuję, ponieważ mogę się założyć, że nie wzięły się one znikąd.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo ECOERGIA opinie