Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Materiały budowlane
  • /
  • Dom Development
  • /
  • 1

Opinie o Dom Development

www.domd.pl

Warszawa

Budownictwo Dom Development opinie
Cena/Jakość
4.75
Obsługa klienta
4
Terminowość
4.5

Średnia ocen

4.42

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

GRME / 2023-06-20

Dzień Dobry Przedstawię Państwu moją opinię o DD, ale z punktu widzenia sąsiedniego osiedla. Wchodzą teraz z nową inwestycją. Wpierw wyburzenie starej budowli, potem budowa nowego osiedla. Mają wspaniały PR (prawie jak za komuny - wszystko piękne, wszyscy są zadowoleni itd.). Ale ... i tu się zaczyna. Rozmów z sąsiadami nie ma o dotyczącej nowej inwestycji. Choć jest to ciągle podkreślane, że są ciągłym kontakcie, prowadzą rozmowy itd. (ściema PR-owska). Nie przewidziany przez DD dodatkowe wyjazdy, zero komunikacji dla starych i nowych mieszkańców, czyli jeden wyjazd i wjazd na osiedle, w którym mieszka 7 tysięcy ludzi, a po oddanie osiedla przybędzie około 600 samochodów. Zero zabezpieczeń wyburzania - wczoraj spadły dwa stropy wyburzanego budynku - odłamki, zbrojenia poleciały na pobliskie domu, na ludzi na balkonach. O czym tu więcej pisać. Liczy się tylko aby zbudować i sprzedać. Myślę, że trzeba się 2x zastanowić i obejrzeć dokładnie miejsce gdzie che cię kupić mieszkanie na lata. Dotyczy to osiedla na miejscu Szkieletora w Warszawie, Literacka 7. Pozdrawiam grme
Obsługa klienta
1.00

retroh / 2023-03-19

Brak klatki schodowej do garażu podziemnego. :Małe Miejsca postojowe w garażu podziemnym, Rory poniżej 2 metrów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67

Benedykt / 2023-02-28

Kompetentna załoga, wysoka jakość, szybka dostawa, ceny w mojej opinii naprawdę niewygórowane. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Rozalia / 2023-02-19

Początkowo nie miałam przekonania, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale również w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie doradcy. Ceny według mnie w porządku. W 100% polecam, dziękuję i daję 5 gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

NaSwoim / 2018-02-18

Miałem dość wynajmowania mieszkania, za zaoszczędzone przez lata pieniądze i wzięty kredyt chciałem wreszcie zakupić mieszkanie by mieszkac na swoim. Wiele się nachodziłem oglądając mieszkania u różnych deweloperów aż w końcu zdecydowałem się kupić mieszkanie od Dom Development. Mieli najniższą cenę za metr i paradoksalnie najlepiej wykonane mieszkania, były starannie zrobione, sprawdzałem nawet czy listwy są równo zamontowane przed zakupem. Polecam jeśli ktoś chce swojego pieniądze wydać i później nie załować.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo Dom Development opinie