Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • Dinozaury w Krasnobrodzie
  • /
  • 1

Opinie o Dinozaury w Krasnobrodzie

Podróże i wypoczynek Dinozaury w Krasnobrodzie opinie
Atrakcje
4.33
Obsługa klienta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

4.78

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Lech / 2023-03-06

Wspierająca kadra, super jakość, błyskawiczna dostawa, ceny przynajmniej dla mnie niewygórowane. Bez wątpienia zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. W sumie to mam szczęście, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

Sara / 2023-03-06

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo sprawnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny moim zdaniem najlepsze jakie znalazłam. W 100% polecam, dzięki i do szybkiego zobaczenia.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~ikaroli / 2016-05-31

Park Dinozaurów w Krasnobrodzie położony jest w malowniczej , bezpiecznej , zielonej okolicy - większa część terenu to las lub łąka. Rodziny z nawet małymi dziećmi mogą czuć się bezpiecznie ponieważ cały teren jest ogrodzony, także nie trzeba się martwić o małoletnich. Wchodząc do kompleksu na początku natykamy się na kasę gdzie kupujemy bilety, można także zakupić małe "gadżety" związane tematycznie z wycieczką. Możemy zwiedzać atrakcje na własną rękę poruszać się po "wydeptanych" ścieżkach, bądź też grupowo z przewodnikiem który doskonale przybliży nam historię nazwy oraz ciekawostki poszczególnych okazów. Na ścieżce znajduje się kilka naście mniejszych czy tez większych okazów, przy których można zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę. Znajduje się tam również plac zabaw na którym dzieci mogą chwile pobawić. Cena korzystna na każdy portfel. Naprawdę polecam.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
4.33
Zalety

Niski koszt. Bezpieczna okolica. Zieleń w koło.

Wady

Kiepska droga dojazdowa. Brak możliwości zakupienia napoi.

Extra informacje

Byłam tam raz, za jakiś czas myślę że powtórzę wizytę.

Podróże i wypoczynek Dinozaury w Krasnobrodzie opinie