Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • Dinolandia Inwałd
  • /
  • 1

Opinie o Dinolandia Inwałd

Podróże i wypoczynek Dinolandia Inwałd opinie
Atrakcje
5
Obsługa klienta
5
Poziom cen
4.75

Średnia ocen

4.92

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Zuzanna / 2023-03-01

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić, wielkie dzięki i daję 5 gwiazdek.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

Ludmiła / 2023-01-27

Zorientowana na klienta obsługa, dobra jakość, bardzo szybka dostawa, ceny moim zdaniem przystępne. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Jan / 2016-05-19

Troche drogo ale fajne atrakcje. Dobra zabawa dla dzieciaków na dobrych kilka godzin.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
4.67

~Luiza / 2016-04-21

W Parku Dinozaurów w Inwałdzie spędziliśmy w dwie rodziny cały dzień. Jest tam mnóstwo atrakcji poza oczywiście samymi dinozaurami. Zanim tam pojechaliśmy wkręciliśmy nieco dzieci w temat i oglądaliśmy książki o dinozaurach. Jak przyjechaliśmy na miejsce dzieciaki dostały małpiego rozumu biegając od jednego wielkiego dinozaura do drugiego. Jak trochę ochłonęły, to zaczęliśmy korzystać z różnych atrakcji. Mamy małe dzieci, więc dla nas plac zabaw był najlepszy. Dzieci znajomych grały w mini golfa i bule. Są także jakieś zjeżdżalnie i chyba basen z kulkami. Co ważne, bilet jest drogi, ale ważny także w okolicznych parkach. Jedzenie w restauracji jest smaczne. Park jest zadbany i robi wrażenie atrakcji, o którą ktoś się troszczy. Na pewno jeszcze tam pojedziemy.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

czysto, atrakcja dla fanów dinozaurów, cała rodzina może się bawić: i starsze, i młodsze dzieci

Wady

atrakcje są sezonowe, więc nie da się np. przyjechać zimą i skorzystać ze wszystkiego w samotności; bilety są dość drogie, więc warto mieć czas, żeby nie musieć po godzinie jechać w dalszą drogę

Extra informacje

kwiecień 2016, cena: 72 zł (dwoje dorosłych i dwoje dzieci)

Podróże i wypoczynek Dinolandia Inwałd opinie