Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Ekipy budowlane
  • /
  • DTECH
  • /
  • 1

Opinie o DTECH

Krapkowice

Budownictwo DTECH opinie
Cena/jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Melania / 2023-03-04

Wspierająca obsługa, fenomenalna jakość, bardzo szybka dostawa, ceny moim zdaniem stosunkowo niskie. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Sławomir / 2023-02-11

Z początku nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo sprawnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny uważam że jak najbardziej ok. W 100% mogę polecić, bardzo dziękuję i zostawiam komplet *****.
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

DTECH / 2021-07-19

DTECH, to nowoczesna firma, która specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Zgłoś się do nas, jeżeli szukasz systemu rekuperacji do domu, systemu wentylacji do domu, mieszkania, biura, sklepu lub hali produkcyjnej, systemu wentylacji wszelkiej maści. Ponadto, zajmujemy się też remontami oraz wykańczaniem wnętrz. Ce***e nas młody zespół, który może się poszczycić wieloma certyfikatami oraz szkoleniami, profesjonalny sprzęt oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasz teren działania to Opole, Krapkowice, Strzelce Opolskie, jak i cały teren województwa opolskiego. DTECH Fabryczna 4/1 47-300 Krapkowice Opolskie [email protected] 530293285
Cena/jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Budownictwo DTECH opinie