Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Telewizja
  • /
  • Telewizja cyfrowa
  • /
  • Cyfrowy Polsat (TV)
  • /
  • 6

Opinie o Cyfrowy Polsat (TV)

Telewizja Cyfrowy Polsat (TV) opinie
Cena
1.49
Cena/Jakość
1.4
Niezawodność
1.14
Obsługa klienta
1.31
Oferta
1.56
Parametry
1.32

Średnia ocen

1.37

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

107

dodanych opinii

 

~tomek / 2014-08-31

troszke deszczu i wszystko znika do d..y

~Tomek / 2014-01-11

Masakra - olewactwo biura obsługi klienta, nie rozwiązują problemów, psujące się dekodery, zanikające kanały (no i co, ze płacisz za 100 kanałów dekodowanych, jak możesz oglądać tylko FTA, a BOK przez 3 dni nie umie rozwiązać problemu), zero możliwości zmiany pakietu (nawet na droższy) wyskakujące pieprzone komunikaty na telewizorze co godzinę : za 3 dni mija termin płatności, za 2 dni mija temrin płatności, albo co chwila pasek z info, ze bym kupil dostep na walke jakiś tam misiów... nie polecam!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

tańszy

Wady

słabszy zrywający sygnał, nie pomagaja w BOKu, wyskakujące komunikaty co chwila,

Extra informacje

79zł, 12 miesiecy

~Stachu / 2013-12-16

Miałem telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu przez ponad 10 lat. Przedłużyłem umowę na 15 miesięcy. Po 18 miesiącach z powodu zmiany mieszkania napisałem rezygnację z umowy i odesłałem dekoder. Niestety. Okazało się, że moja umowa, niewypowiedziana po 15 miesiącach, przedłuża się o kolejne okresy roczne. Zapłaciłem jakąś karę sam nie wiem za co. Chyba za 10 lat sumiennego płacenia rachunków.Złapali mnie na tzw. "drobny druczek". Klient dla nich to tylko dojna krowa. Z infolinią nie można się porozumieć.Sam nigdy już nie kupie niczego z Polsatu. Wszystkim się radzę zastanowić przed podpisaniem takiej zwodniczej umowy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Niska cena

Wady

Nieuczciwość, plansze reklamowe wyświetlane na telewizorze

Extra informacje

18 miesięcy

~ja chce / 2013-03-29

Poolsat i ich paszpor
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
3.00
Zalety

polecam dziala fajnie

Wady

nie ma wad ncplus ma wady

Extra informacje

2lata

~Ernest_Debeciak_Wawa / 2013-01-03

Jako żem informatyk od 1987r doskonale orientujący się w rynku TVSAT... postanowiłem w ostatnim czasie wysłać do Dyrekcji Polsatu nieskromne zjeby drogą mailową... Szlak mnie trafił mając ofertę z pakietem MINI, ponieważ... we wcześniejszej ofercie... naziemne DVBT dawało więcej... Maile poskutkowały, bo... pisałem nawet do Sz.P. S.! W czasie kilkunastu dni Polsat odkodował (wszystkim) kilkanaście dodatkowych kanałów. Dzisiaj powiem tak... Miałem serwis TVSAT przez kilkanaście lat! Anteny ustawiam i montuję z zamkniętymi oczami! Jeśli chcecie by... Polsat działał, wystrzegajcie się anten od nich. Kupcie czaszę gdzie indziej. Taniej i lepsza! Do Polsatu niestety - minimum 80cm. Zalecam 90cm bo... satelita HotBird jest baaaaardzo słaba! Lekki deszcz i sygnał ginie... więc 60 cy 70cm Coraby postawcie obok śmietnika. Odbiorniki? Hm... Tu Polsat robi dobry wał, bo... Ja.. dostałem Echostara DSB717 w ofercie Mini. Jak wiadomo - używany sto razy w nowym opakowaniu bo... tak się robi! Reklamowałem i wymieniałem go już 3 razy... Trzecie narazie działa... Abonament mam 14,90 bo więcej nie mam zamiaru za reklamy płacić... Na dniach spadam z cyrku do UK więc... opłącę 4 miechy do końca i zwracam bo.. reklam i skeczy ze sobą brać nie będę. Kolejna rzecz... oferta programowa! Hm... Nic nowego... Wszystko przekopiowane z innych sateloitów! Na EuroBirdzie *28.5E większość ZONE Horror, Reality, National jest.... odkodowane i za free... U Nas się za to płaci :-) Jeśli znacie j.niemiecki, j.włoski czy j. angielski (akurat znam wszystkie) darujcie sobie jaki kolwiek pakiet... bo to, za co tu się BULI kasę gdzie indziej jest za darmochę... Mówię o pakietach do 30-40zł m=cznie... WYstarczy przestawić antenę na inną satelitę (Astry, Sirius, Thor, Express, EBirdy itp.)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.00
Zalety

Mini Pakiet 14,90zł - umowa 15 m-cy

Wady

brak stacji z naziemnej DVBT w pakiecie 14,90... Śmieszne...

Extra informacje

od 2000r, kupiony za 399zł bo tyle kuźwa kosztował

~ARCHAIK / 2012-11-25

Cyfrowy Polsat – Przestrzegam wszystkich chętnych na zawieranie umowy z Cyfrowym Polsatem w opcji „MULTIROOM” (dodatkowy tuner do drugiego pomieszczenia) ? Wyjaśniam w czym problem: Sprzedawca Cyfrowy Polsat namówił nas na wyżej wymienioną opcje z czego byliśmy bardzo zadowoleni, gdyż jest to bardzo wygodne oglądać programy TV na dwóch osobnych telewizorach. Niestety po rozpakowaniu i podłączeniu tunerów satelitarnych Cyfrowego Polsatu okazało się że ten drugi dodatkowy tuner „MULTIROOM” ma podłączenie do TV tylko w analogu, czyli poprzez tak zwane „EURO ZŁĄCZE”. W dobie cyfrowego przekazu, szczególnie jeśli posiada się w domu nowoczesne TV Full HD 3D jest to przykre a co najważniejsze bez odpowiedniej jakości. Myślę sobie niema tragedii na pewno da się w Polsacie wymienić ten relikt przeszłości – I tu niestety wielkie rozczarowanie ? Po rozmowie z przedstawicielem Cyfrowego Polsatu zostałem powiadomiony że nie ma takiej możliwości żeby, analogowy tuner wymienić a nawet zakupić ? na właściwy dla moich wymagań z wyjściem HD pod TV. Tak więc przyszły abonamencie rozważnie wybieraj odpowiedniego dostawcę pseudo CYFROWEJ TV. Na pewno CYFROWY POLSAT NIM NIE JEST ! Jak zwykle chodzi tylko o złapanie klienta na umowę długoterminową, a później mają go gdzieś ? Rozmowa z przedstawicielem Cyfrowego Polsatu, w wyżej opisane sprawie odbyła się 23 listopada 2012 roku. Niniejszy tekst jest listem otwartym w celu ostrzeżenia przyszłych abonamentów, przed pułapką „MULTIROOM” pseudo cyfrową ?WadyPo podpisaniu długoterminowej umowy brak zainteresowania by klient chciał dalej obcować z tym samym operatorem. Mają go gdzieś ?Rok - 99 zł. miesięcznie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.67
Zalety

Wady

Po podpisaniu długoterminowej umowy brak zainteresowania by klient chciał dalej obcować z tym samym operatorem. Mają go gdzieś ?

Extra informacje

Rok - 99 zł. miesięcznie

~Krzysztof Kloc / -0001-11-30

Najgorsza obsługa klienta z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Zepsuł mi się dekoder w czasie gwarancji, odmówiono mi naprawy sprawa skończyła się w sądzie bo pomimo braku sprzętu wymagali dalej wnoszenia abonamentu. Tragedia nigdy więcej żadnej współpracy z Polsatem. Dodam ze sprawę do sądu skierował Polsat poprzez windyfikatora. Polska państwem prawa ?
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

drogo, źle , nieuczciwie

Extra informacje

miałem prawie 4 lata

Telewizja Cyfrowy Polsat (TV) opinie