Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Telewizja
  • /
  • Telewizja cyfrowa
  • /
  • Cyfrowy Polsat (TV)
  • /
  • 5

Opinie o Cyfrowy Polsat (TV)

Telewizja Cyfrowy Polsat (TV) opinie
Cena
1.49
Cena/Jakość
1.4
Niezawodność
1.14
Obsługa klienta
1.31
Oferta
1.56
Parametry
1.32

Średnia ocen

1.37

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

107

dodanych opinii

 

~Mały / 2016-06-12

Co do obsługi klijenta czas połączenia na konsultanta masakra polsat chyba ma jakieś układy z operatorami telefonicznymi żeby swoich klijentów naciągać na wysokie rachunki tel.poza tym dekodery co chwilę się zawieszają trzeba je odłączać z sieci a ludzie płacą im wysokie opłaty a mimo to jeżeli chcą oglądać chociaż by mecze na euro trzeba zapłacić dodatkowe opłaty złodziejstwo po upływie umowy z tą stacją przenosze się do innego operatora i nieachcę więcej słyszeć o tej stacji
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
2.00
Zalety

Niema

Wady

Ciągłe

Extra informacje

Za długo

~Sakkus / 2016-06-12

Piszcie ludzie do UKE, czym więcej skarg tym lepiej. Nie ma się co łudzić że oni zaprzestaną takich oszustw i wyłudzeń. Jeśli sprawa z karami za dekoder jest nagminna i dotyka ogromnej rzeszy abonentów można też napisać do UOKiK. Ja już swoją sprawę przesłałem do UKE, teraz szykuję liścik do UOKiK bo moja sprawa dotyka wszystkich abonentów sieci Plus. Do UKE można pisać nie ruszając się z domu, trzeba mieć bardzo ważną rzecz - oficjalną odpowiedź BOKu na papierze z podpisami. Ten list trzeba zeskanować i dołączyć do prośby o interwencję prezesa UKE. Naciągacze często odmawiają tej formy odpowiedzi - zaznaczajcie że żądacie listownej wersji odpowiedzi.Walczcie o swoje racje i pieniądze bo zwalanie winy na wszechmocny "system" powoduje że złodzieje są coraz bardziej krnąbrni.

~Basia / 2016-06-11

Nie dość że mecze zakodowane to jeszcze smsy wciąż błędne wysyłamy a konsultanci nie odbierają telefonów...może Pan Solorz poda swój nr tel?
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00

~Pawel Piątek / 2016-06-11

Przy maksymalnym abonemncie zakodowane mecze -wstyd. Tylko kase drzec dlatego to moja ostatnia umowa z CP. Za co im sie placi te 99zl skoro euro zakodowane ksw zakodowane. Niedlugo m jak milosc zakoduje Solorz oszust.
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

Brak

Wady

Cena do jakosci nieadekwatna

Extra informacje

~piotr / 2016-06-11

Abonamant max a zero meczy w ofercie a dodzwonic na info graniczy z cudem Rezygnuje po umowie
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

zero

Wady

duzo

Extra informacje

55 zl promocja

~Rudababajaga / 2016-05-23

Banda złodzieji żerująca na kruczkach zawartych w umowie. Spóźniłeś się dwa tygodnie z oddaniem dekoderu? Szykuj się na komornika bez żadnej wcześniejszej informacji, że z czymś im zalegasz. Kara 800zł i straszenie sądem. Nie podpisujcie żadnej umowy z tą firmą jeśli nie chcecie mieć problemów. Takich opinii jest mnóstwo w internecie. Za wszystko naliczają opłaty i kary.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

~Anna / 2016-04-06

Uważajcie na podpisywanie umowy poprzez konsultantów Cyfrowego Polsatu. To oszuści albo niedouczone osoby.... Umawia się człowiek na inną kwotę abonamentu, niby jakieś rabaty itp.... przy podpisywaniu umowy poprzez kuriera przyznam się szczerze że nie zwróciłem uwagi na szczegóły umowy i ją podpisałem... dopiero bo okresie promocyjnym okazało się że mnie naciągnęli, bo żadnego rabatu, upustu mi nie przyznali.... skandal. I nie ma co się prosić o to, by odtworzyli rozmowy (rzekomo nagrywane) z konsultantami, to nic nie daje. Po zakończeniu umowy od razu przechodzę do nc +. Mam nadzieję że obejdzie się bez takich problemów.6 miesięcy, miałbyć abonament 39,99, a okazało się że 59,99
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.67
Zalety

Wady

Extra informacje

6 miesięcy, miałbyć abonament 39,99, a okazało się że 59,99

~franek / 2016-02-24

niektóre programy ok,kupa reklam ,więcej reklam jak dobrych programów,ful dziadowskich hitów z przed epoki przedlodowcowej,polsat Soloża to badziew
Cena
Niezawodność
Obsługa klienta
Parametry
1.00
Zalety

kiepscy ok

Wady

reszta do życi

Extra informacje

kiedyś miałem,zrezygnowałem wszystkich znajomym odradzam

~Krzysztof / 2015-10-15

Sam z CP korzystałem ok. pięć i pół roku i przez ten czas byłem zadowolony do chwili kiedy przyszło mi zmienić adres zamieszkania akurat kończyła mi się umowa więc złożyłem co trzeba aby zrezygnować z dalszych usług. Gdy już skończyła mi się umowa poszedłem oddać dekoder ma się na to 14 dni ja to zrobiłem dwa dni po zakończeniu umowy. Dzięki bogu że kolega mi doradził abym nagrał całe zajście oddania dekodera bo podobno dzieją się z tym jakieś jaja na początku mu z tym nie wierzyłem ale cóż rozum mi podpowiadał aby to nagrać i nagrałem. Pani z punkty powiedziała mi że w przeciągu siedmiu dni roboczych od zerwania umowy otrzymam pismo od CP z tym gdzie mam się udać aby oddać dekoder. Oczywiście po siedmiu dniach nic nie otrzymałem więc postanowiłem jeszcze raz iść do tego samego punkty tam inna pani mi powiedziała że mogło dojść do jakiś niezgodności i żebym dzwonił na centrale. Na centrali powiedzieli i tylko tyle że otrzymam pismo... Minęły ok. 3 miesiące ja się przeprowadziłem a pisała ani widu ani słuchy nie było (wcześniej zgłosiłem CP że zmieniłem swój adres). I nie dawno otrzymałem pismo od firmy windykacyjnej że mam do zapłaty 600 zł z hakiem plus odsetki... Za to że nie oddałem dekodera na czas śmiech na sali. Po po dodzwonieniu się na centrale usłyszałem tylko tyle że jakieś pisma zostały wysłane na stary adres a o nowym podbno nic im nie wiadomo. Ale przed zapłaceniem kary uratowało mnie nagranie z punkty sprzedaży i potwierdzenie listu którego wysłałem z aktualnym adresem. Po wszystkim w ramach przeprosin próbowali mi wcisnąć super pakiet za grosze KPINA!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.33
Zalety

Wszystko pięknie dopóki nie pzyjdzie zerwać umowy

Wady

nie kompetentna obsługa.

Extra informacje

miałem prawie sześć lat pakiet za 50zł.

~Alicia / 2015-10-05

Właśnie w nagrodę, że zapłaciłam za telewizję za 2 miesiące z góry dostałam bunus czyli odłączenie usług. Jakoś BOK się nie śpieszy z rozwiazaniem tego problemu ;)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00

~2k / 2015-09-09

Infolinia Cyfrowego Polsatu to jedno wielkie dno. Konsultanci w rozmowie z PETENTAMI oferują im usługi lub sprzęt którego nie ma w danej w ofercie, co gorsza w między czasie konsultują się ze swoimi przełożonymi potwierdzając ważność proponowanej oferty. Jest to prawdopodobnie celowe działanie aby zachęcić petenta do zakupu usługi bo potem może już się nie wycofa jak zaczną zmieniać wcześniejsze ustalenia. O poziomie infolinii świadczy też fakt, że każdy kolejny konsultant podważał kompetencje swojego poprzednika z którym wcześniej rozmawiałem. Po każdej rozmowie z nimi miałem wrażenie, że wróciły czasy KOMUNISTYCZNEGO BETONU. Poziom infolinii zdecydowanie odstaje od oferty programowej, ale niestety przez niekompetencję ludzi z infolinii wolę zmienić tego operator na innego.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.67
Zalety

brak

Wady

niekompetentni pracownicy infolinii, prawdopodobnie celowe wprowadzanie petentów w błąd

Extra informacje

2 lata

~kompvir / 2015-08-27

Mam taką samą sytuację!!!Cyfrowy polsat i jego punkty odmawiają przyjęcia dekodera w terminie umownym w punkcie z powodu braku możliwości w systemie po czym informują że przyślą informację pocztą. przysłali notę obciążeniową a następnie firmę windykacyjną!Cyfrowy Polsat naciąga ludzi! Sytuacja: Po zakończeniu umowy udałem się do punktu CP w celu oddania dekodera zgodnie z zapisami umowy czyli do 14 dni. Pani odmówiła przyjęcia ponieważ system jej na t nie pozwala i poinformowała mnie, że mam oczekiwać na informację od CP o terminie zwrotu sprzętu. Dostałem nie informację a notę obciążeniową, więc udałem się do CP i oddałem dekoder oraz złożyłem reklamację. Jednakże pomimo wielokrotnych reklamacji i tak jestem zmuszony zapłacić 640 zł plus odsetki ponieważ zobowiązanie przejęła firma windykacyjna. Tylko pojawia się pytanie dlaczego ja mam płacić za to że przedstawiciel CP poinformował w sposób żeby CP mogło żądać zapłaty tym bardziej, że w terminie umownym byłem w punkcie!!. Kwestia jest też taka, że CP może żądać kary umownej ale nie musi, ale widocznie chcą. Kto odpowiada za przedstawicielstwo CP i dlaczego ja mam być winny? Ponadto zapytanie wobec jakiego podmiotu mogę wnieść wniosek o ściganie z kk. Art. 286. "§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8." Punkt CP czy CP??
Zalety

-

Wady

wszystko

Extra informacje

~agnieszka / 2015-07-28

Widzę, że techniki wyłudzania kasy za sprzęt po rozwiązaniu umowy są nagminnie stosowane przez Cyfrowy Polsat. To jest zwykłe złodziejstwo i wyłudzanie kasy. Sprawa powinna trafić do UOKiK-u!W moim przypadku w odpowiedzi na nie uznanie reklamacji powołują się na punkt regulaminu, którego ja nawet nie mam w swojej umowie dostarczonej przez kuriera.Mataczą, kłamią, wprowadzają w błąd celowo...co innego mówią przez telefon, co innego w punkcie obsługi. najwyraźniej to jest ich sposób na wyłudzanie kasy, żeby potem powoływać sie na ten śmieciowy regulamin, pełen klauzuli niedozwolonych. Nigdy więcej Cyfrowego Polsatu! Odradzam, szkoda nerwów i pieniędzy.WadyWYŁUDZACZE, ZŁODZIEJE
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

WYŁUDZACZE, ZŁODZIEJE

Extra informacje

~ivex / 2015-06-30

Banda oszustów! W punkcie cyfrowego Polsatu dowiedziałam się, że po przesłaniu pisma o wypowiedzeniu umowy otrzymam wiadomość z CP o rozwiązaniu umowy i informacją w jakim terminie i miejscu mam dekoder zwrócić. Pisma nie otrzymałam w zamian za to zostałam obciążona karą w wysokości 340 złotych za niezwrócenie dekodera w terminie. Na moją reklamację otrzymałam odpowiedź, że powinnam sobie czytać regulamin. Wypowiedziałam resztę umów i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Przestrzegam wszystkich użytkowników
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak zalet

Wady

złodziejska firma

Extra informacje

5 lat

~wladek / 2015-06-24

jedno oszustwo smart dom za 1zl a do zaplaty 49,90 gdzie umowa ,konsultant nie kompetentny
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

w kazdym punkcie umowy

Extra informacje

2-mce

~Tolek / 2015-05-16

Większych oszustów i naciągaczy w życiu nie widziałem. Klienta mają za nic albo za doją krowę na, której można do woli żerować zwykłe pasożyty. Jak ktoś chce mieć dobrowolnie problemy to niech podpisze z nimi umowę.
Zalety

Bardzo dobre dojenie kasy za luki prawne.

Wady

jest ich zbyt wiele aby wymienić wszystkie

Extra informacje

około 6 lat

~oszukany "klient" / 2015-03-10

anulowali za mnie wypowiedzenie umowy, która już wygasła i "częstowali" się moimi pieniędzmi jak ze swojego, niekompetentni, niesolidni, klientów mają za nic, kto z nimi podpisze umowę jest dla nich frajerem, którego kiwają jak chcą
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

już się z nimi rozstałem

Wady

konsultanci bredzą bez ładu i składu, co konsultant to inne opinie

Extra informacje

już go nie mam i to mnie cieszy

~ziarnisty1 / 2014-12-29

Nie dość ze ludzi okłamują,okradają.to podpierają się artykułami których niema już w użyciu.Kontakt z nimi = kontakt z kosmitami ,wnoszę sprawę do sądu telefonicznie było uzgodnione co innego umowa przyszła inna po rozpatrzeniu jej wysłałem zawiadomienie 10 dniowe o rezygnacji olali mimo że była przed czasem.Z nimi trza jedynie sodowniczo dyskutować inaczej się nie da teraz firmy tego pokroju to złodzieje -.- życzę im upadku
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Okradanie z usmiechem na twarzy

Wady

Jawne złodziejstwo,zmieniania umów kiedy chcą ,olewanie klientów,syndrom narcyza

Extra informacje

nie kupiłem zostałem oszukany dałem rezygnacje olali

~Slawo / 2014-12-02

Testowałem to coś przez rok i 3 miesiące (3 miesiące gratis), jak w telewizji n zlikwidowali mi Cartoon Network. Testowałem jeszcze także rok Cyfrę+.Z tych testów najlepsza zawsze była dla mnie telewizja n (teraz nc+) a to ze względu na najlepszy dekoder z nagrywaniem (turbodekoder z 500GB dyskiem wewnętrznym).Cyfrowy Polsat miałem tylko dla kanału Cartoon Network. Dostałem jakiś mały dekoder co miał 500 w nazwie z dyskiem zewnętrznym. Nawet ten dekoder nieźle działał jak na cenę 49zł za abonament - był lepszy od dużego dekodera z nagrywaniem jaki miałem w Cyfrze+ i prawie tak szybko działał jak dekoder telewizji n. Ale nagrywanie było już uciążliwe - EPG w Polsacie to same dziury - nie da się zaprojektować nagrań ! ponadto poruszanie sie po EPG tez wielki koszmar - strasznie wolno to działało.A najlepsze w mojej przygodzie z CP było jak w pierwszym darmowym okresie obejrzeliśmy bajkę na płatnym kanale nie zdając sobie sprawy, że musimy za to zapłacić ok. 8zł. Po kilku dniach na ekranie telewizora zostaliśmy zasypani komunikatami, że zalegamy z opłatą i, że zostanie wszczęte postępowanie egzekucyjne jak nie zapłacimy! To samo było w e-mailach i na komórkę przesyłane. Nawet jeszcze z 5 dni po tym jak te 8 zł przelałem!!! Istny cyrk.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.00
Zalety

nie zauważyłem

Wady

opisałem wyżej

Extra informacje

15 miesięcy miałem i zrezygnowałem, 49zł/mies przez 12 miesięcy + 3 darmowe

~ja_do / 2014-09-21

od dluzszego juz czasu pojawia sie na kazdym kanale na mini dekoderze napis "tego kanalu nie ma w twoim abonamencie" wielokrotne wznowienie sygnalu z satelity nic nie pomaga. Brak profesjanolnego podejscia ze strony serwisu posatu, nie wiem albo oni faktycznie nie potrafia, choc bardzie wyglada mi to na brak checi.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.67

Telewizja Cyfrowy Polsat (TV) opinie