Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Dostawcy prądu
  • /
  • Corrente
  • /
  • 1

Opinie o Corrente

www.corrente.pl

Ożarów Mazowiecki

Budownictwo Corrente opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Oferta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Stanisława / 2023-02-12

Kompetentna obsługa, wysoka jakość, bardzo szybka dostawa, ceny wg mnie ok. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Nina / 2023-01-22

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie bez zarzutu. W 100% polecam, wielkie dzięki i zostawiam komplet *****.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Sara / 2021-09-28

Oczywistym jest, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie tworzone są takie miejsca. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedający tracą pozycję i klientów. Dzięki!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Marlena / 2021-09-24

Nie tylko piszę tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już co najmniej kilka razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę sprawdzoną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

Budownictwo Corrente opinie