Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Banki
  • /
  • Citi Handlowy
  • /
  • 1

Opinie o Citi Handlowy

www.online.citibank.pl

Warszawa

Finanse Citi Handlowy opinie
Obsługa klienta
3.75
Oferta
4.33
Prostota obsługi
4.67

Średnia ocen

4.25

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Adam / 2022-08-29

W Citi Handlowy odradzam otwarcie konta. Dlaczego? Otóż, w przypadku jakiegokolwiek zajęcia konta przez urząd skarbowy albo inną instytucję, która wg. ustawy o bankach ma takie prawo, bank nie poinformuje swojego klienta o tym fakcie, chociaż ma jego email i numer telefonu. Twój tzw. opiekun w Citi Bank nie zadzwoni by Ciebie poinformować o zajęciu, chociaż mógłby Cię poinformować w ramach przyzwoitości, poszanowania klienta i troski o niego, choć ma taką możliwość, ale tego nie zrobi. Czysta przyzwoitość nakazywałaby poinformowanie go. Bank wykręca się informacją, że "nie ma zwyczaju". Uważam, że ten "zwyczaj" powinien zostać zmieniony, ale po rozmowach z bankiem okazało się, że nie ma woli w Citi Handlowym, aby ten zwyczaj został zmieniony. Citi Handlowy nie dba więc o swoich klientów. Jeżeli będziesz miał pilny wyjazd służbowy na przykład w weekend a w piątek bez Twojej wiedzy bank zablokuje Twoje konto, będziesz musiał odwołać ten pilny wyjazd, bo nie będziesz miał środków na opłaty służbowe, takie jak paliwo, hotele, obiady, etc. Citi Bank zablokuje całe Twoje konto nawet jeżeli kwota blokady jest dużo mniejsza niż Twoje środki na koncie. Powinien na logikę zablokować konkretną kwotę, na którą jest zajęcie, natomiast bank Citi Handlowy blokuje całe Twoje konto. W ustawie o bankach nie ma zakazu informowania klienta o zajęciu. Na dodatek, ustawa mówi, że klient może korzystać z rachunku w ramach posiadanej wolnej kwoty, ale Citi Bank nie zastosował tej możliwości w moim przypadku, bo przypuszczalnie mu się po prostu nie chciało. Więc, przy najbliższej okazji zamknę konto w Citi Bank i otworzę w banku, który będzie się o mnie troszczył.
Obsługa klienta
1.00

ilona / 2018-05-01

może być, nie ma tych ciągłych telefonów z ofertami usług, w poprzednim banku potrafili tak do mnie dzwonić po kilka razy na tydzień... opłaty są niskie a co najważniejsze nie są podnoszone,
Obsługa klienta
Oferta
Prostota obsługi
4.00

eryKo / 2018-04-28

Przyjazny bank dla klienta, w Polsce jeszcze nie tak popularny jak inne ale powoli coraz więcej osób się o nim dowiaduje. Warto zwrócić uwagę na pomocnych pracowników, którzy chętnie odpowiadają na pytania zadane przez klienta.
Obsługa klienta
Oferta
Prostota obsługi
4.67

karolinamal / 2018-02-17

Potrzebowałam szybko pożyczki na zakup nowej pralki, stara uległa zniszczeniu, dodatkowo zalewając mi częściowo łazienkę a w czymś ubrania rodzinie muszę wyprać. Przeglądałam oferty różnych banków i stwierdziłam, że najlepsze warunki wzięcia kredytu ma Citi Handlowy, odsetki nie są tak wysokie jak w przypadku innych bankow, polecam.
Obsługa klienta
Oferta
Prostota obsługi
5.00
Zalety

niskie odsetki

Wady

Extra informacje

Finanse Citi Handlowy opinie