Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Stacje paliw
  • /
  • Circle K
  • /
  • 1

Opinie o Circle K

www.circlek.pl

Warszawa

Motoryzacja Circle K opinie

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

17

dodanych opinii

 

Jan Kowalski.Ti / 2024-07-01

Circle K Polska Sp. z o.o. Al. Niepodległości 627, 81-811 Sopot woj. Pomorskie, Polska - robią przekręty z kartami lojalnościowymi, nabijają transakcje na karty lojalnościowe bez zgody posiadacza karty. Nielegalny proceder. Sytuacja miała miejsce w ww. stacji paliw 01.07.2024 r. Nie polecam.
Zalety

Wady

Przekręty z kartami lojalnościowymi Circle K

Extra informacje

Dorota / 2024-03-23

Bardzo miła i uprzejma obsługa.\r\nPani w krótkich ciemnych włosach w Lubawie.
Zalety

Polecam.

Wady

Extra informacje

Roman / 2024-03-01

Circle k w Cieszynie,Cała obsługa zajęta hotdogami,a chcących zapłacić za paliwo itp, mają w głębokim poważaniu.Totalny bajzel i zupełny brak organizacji pracy i szacunku do klientów.
Zalety

Wady

Arogancja pracowników,dłuuugi czas oczekiwania na realizację płatności

Extra informacje

Darek / 2024-01-21

Witam Cyrkle przy pętli Ursynów płn siedzi grubas w okularach , syf na stacji i brud aż strach wejść . Toalety nieczynne bez żadnej informacji i bardzo nieprzyjemna obsługa. Po co trzymać takich ludzi jak jest problem z głupią informacja czy zakupem czego kolejek bo ważniejszy jest telefon niż klient A co najgorsze oszukana duża kawa której jest w kubku coraz mniej Po prostu żenada Zeszli na psy ???????????????????????????????? Wstyd????????????????
Zalety

Brak

Wady

Nie miła obsługa , nieczynne toalety, ogólny brud i syf

Extra informacje

3:15 22.01.2024.

URSZULA - 70 LATKA / 2023-12-09

9 12,2023 ZOSTAŁAM OBRAŻONA PRAWIE WYPCHNIĘTA PRZEZ OCHRONIARZA , KTÓRY BYŁ KRZYCZAŁ . POWIEDZIAŁ ZE NIE MA SKRUPŁÓW ŻEBY MNIE POBIĆ A NA KONIEC KRZYCZAŁ CYT ,, WAM POLAKOM W GŁOWACH SIĘ PRZEWRÓCIŁO. WSZYSTKO DLA TEGO ŻE POWIEDZIAŁAM ŻE ZAWSZE SĄ TRUDNOŚCI Z WYSŁANIEM LOTTKA
Zalety

BLISKO MOJEGO ZAMIESZKANIA ALE WIECEJ TAM NIE WEJDĘ

Wady

NIEMIŁO STRACH PRZED OCHRONIARZEM

Extra informacje

BYŁÓ OKOŁO GODZ 17,30-18,00

Artur / 2023-12-07

Totalne dno nawet blikiem w tych czasach nie można płacić
Zalety

Wady

Brak blika

Extra informacje

Paweł / 2023-11-23

Beznadziejna stacja benzynowa, której jak do tej pory nie spotkałem, pobrano mi dwukrotnie za tankowanie w Warszawie. Uznałem że szybciej będzie jak zapłacę przy dystrybutorze, bo teraz jest taka możliwość, a nie w kasie. Od kilku dni mam zablokowane środki podwojenie. Cirkle k składa na bank i odwrotnie, bank Cirkle. Jak zatankujesz poniżej kwoty zadeklarowanej to blokują ci dwie kwoty. Omijajcie tą stacje z daleka muł i dno. Na infolinii ciągle tylko mówią że mam się zgłosić do banku. Nigdy więcej tankowania na tej stacji!!!!.
Zalety

Brak

Wady

Same wady.

Extra informacje

Kilka dni temu

Piotr / 2023-10-16

Paliwo
Zalety

Zapchany dpf

Wady

Zapchany dpf

Extra informacje

OdkadwSwietochlowicac otwarto stacje Cyrkle tankowałem tam zapchali mi filtr cząstek stałych po regeneracji znowu po zatankowaniu znów odpala lampka usterki zmieniłem stacje i nic się nie dzieje na paliwie z CK jak wcislem gaz przy 120 do dechy kontrolka już się wlancAla teraz mogę Śmigać i nic się nie dzieje jak przedtem jaktankowalem Shelu

GB / 2023-09-10

Dostawcy paliw Michał i Oskar to najlepsi pracownicy CircleK! Oprócz tego, że wykazali się profesjonalizmem, to również ich niezwykła sympatyczność, uprzejmość i pogoda ducha umiliła nam ciężki dzień w pracy. Pozdrawiamy gorąco!
Zalety

SZYBKOŚĆ WYKONANIA USŁUGI ????????

Wady

ZBYT KRÓTKI CZAS NA POGAWĘDKĘ

Extra informacje

Miśka / 2023-07-18

Jesteście beznadziejni!!! Właśnie pobrało mi na stacji 500 zł a nie zatankowało, baba z infolini że wróci na konto jak bank odblokuje gdzie kur... były to ostatnie pieniądze nie przejechałam dużo ludzie pomagali pchać pier... samochód!!! Co to do ... ma być. Będę to nagłaśniać gdzie się da! Dowód paragon u was cholerna kamera!\r\nMiejscowość Kielce ul Bochaterów Warszawy
Zalety

Zero plusów

Wady

W opini ujęłam wszystko

Extra informacje

Dowód paragon

Taksięnierobi / 2023-06-23

UWAGA na tzw.promocję Circle 23-06-2023. Circle wabi wszechobecną reklamą zniżki 50gr. W Lublinie przy kasie dowiesz się, że akurat Lublin nie jest objęty tą promocją ! Trzeba czytać regulaminy i załączniki.
Zalety

Zachęcony Promocją

Wady

Skroili mnie na 20zł

Extra informacje

Stanisław / 2023-05-10

10.05 Stacja Paliw od strony Świebodzina do Zielonej Góry. Kucharz Ukrainiec na oczach podróżnych kroił w dłoniach (bez rękawiczek) jajka i wrzucał je do żurku.. Menagerka zwróciła Ivanowi uwagę... MI ODECHCIAŁO SIĘ JEŚĆ.. Toalety też już mają dużo do życzenia.. Chyba nikt nie sprawdza czystości a, szkoda bo piękny nowy lokal.

Adam / 2023-05-02

Uwaga!!!! Oszukują na Karcie Dużej Rodziny. Białystok stacja Andersa 38. Wywieszka na dystrybutorze mówi o zniżce na KDR (5 gr lub 10 gr w zależności od paliwa). Sprzedawca skanuje kartę (na paragonie widnieje adnotacja), tylko zniżka nie jest naliczana. Moje zgłoszenie w BOK najogólniej zostało "olane" (podobno rozmowa jest nagrywana - a więc można odsłuchać). Pani stwierdziła, że nie wszystkie stacie Circle K obsługują KDR. Na moją uwagę, że umieszczenie informacji na dystrybutorze o obsługiwaniu KDR wprowadza w błąd klientów i jest oszustwem, otrzymałem odpowiedż że trzeba czytać regulaminy bo w regulaminie ta stacja nie jest wymieniona jako obsługująca KDR. Na moje pytanie - to co robi informacja na dystrybutorze o obsłudze KDR? - pani nie potrafiła odpowiedzieć. Na sugestię, że powinna wziąć telefon i wyjaśnić sprawę u źródła, zostałęm pouczony o tym że mogę napisać reklamację. Jak zrozumiałem, każdy następny klient też powinien pisać reklamację, a ewidentne oszustwo niech dalej trwa.
Zalety

Wady

Oszustwo poprzez wywieszzki na dystrybutorach o KDR. Brak reakcji na zgłaszane nieprawidłowości.

Extra informacje

Monika / 2023-04-06

Bardzo zła obsługa. Orlen moze pochwalić się bardzo miła pomoc uprzejmą obsluga

Barbara / 2023-04-06

Bielsk Podlaski nieprzyjemne obsługa .niepomcna. tyle że przyima pinidze za paliwo jak podejdziesz do okiena.Nue pomogą zatankować nie pomogą zarejestrować karty.stoja za lada i czekaja żeby nacisnąć guzik na kasie.twierdza ze nic nie muszą.

Iza / 2023-02-12

Nachalne reklamy środków antykoncepcyjnych w toaletach, degradacja dzieci i młodzieży
Zalety

Wady

Degradacja dzieci

Extra informacje

Rysio / 2022-11-07

Czasem tu zajeżdżam na hot doga

Motoryzacja Circle K opinie