Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Przewoźnicy
  • /
  • Carnet
  • /
  • 1

Opinie o Carnet

carnet.pl

Kalisz

Podróże i wypoczynek Carnet opinie
Jakość obsługi
2.33
Oferta
2.67
Poziom cen
2.33
Wygoda
2.33

Średnia ocen

2.42

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

6

dodanych opinii

 

wojak / 2022-01-15

Otrzymałem auto w ramach assistance. Nie wybrałem tej firmy - zrobił to ubezpieczyciel. Gdy minęło 14 dni najmu z polisy, warsztat miał wyjaśnić kwestię przedłużenia najmu. Nie udało się. Wspomnę tylko, że jestem żołnierzem i dojeżdżam z daleka do jednostki i akurat nazajutrz miałem służbę. Pracownik z Gdańska miał dostać info z warsztatu o konieczności przedłużenia najmu, ale okazało się, że w tej polisie nie mam takiej opcji, choć pani z infolinii wskazała na taką możliwość. Pracownik z gdańska wspomniał, że będę musiał wynajmować auto samodzielnie, ale nie wspomniał, że ktoś może mi bez uprzedzenia zablokować auto. I właśnie pierwszego dnia najmu poza polisą, gdy akurat wyjeżdżałem z pracy otrzymałem maila z linkiem do opłacenia faktury. Nie mogłem go tak szybko odczytać, bo spieszyłem się na zakupy czegoś do jedzenia na służbę. Gdy robiłem zakupy, auto zostało zablokowane. Minęły około dwie godziny od otrzymania maila. Sms, którego wysłano, nie precyzował, kiedy może być zablokowane auto, więc blokada była chamska i bez właściwego kontaktu. Siedziałem kilka godzin w aucie próbując wyjaśnić sprawę, by móc dojechać z zakupami pod dom, ale pracownik z centrali firmy stwierdził, że odblokować nie może, tylko po telefonie z warsztatu. Warsztat, swoją drogą, też miał mnie gdzieś... Albo firma Car net nie szanuje klientów i chce ich odstraszyć, albo pracownicy, którzy kontaktują się z nami nie wiedzą, że takie istotne informacje, jak możliwość blokady po kilku godzinach od wysłania linka do płatności, należy przekazać choć raz podczas rozmowy. Zwykle na opłacenie faktury jest dłuższy czas, a i czas najmu wskazany w fakturze jest w rzeczywistości wykorzystany. Tu zabrano mi około 6 godzin, a i tak żądają zapłaty za całą dobę. To ciekawy przypadek, którym powinien się zająć UOKiK. To jawne oszustwo, bo jak można żądać zapłaty za 24 godziny, gdy zablokowano auto po 18 bez jasnego uprzedzenia? Firma nieprzyjazna dla ludzi i strasząca windykacją, a na pytania odnośnie mediacji w UOKiK, oraz reklamacje odpowiedzi sprowadzają się do ogólnych stwierdzeń, że klient ma prawo iść do sądu, a reklamacja została odrzucona.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

czyste auto w dobrym stanie

Wady

chamska blokada silnika bez uprzedzenia (informacja, że auto może być zablokowane nie oznacza, że należy się tego spodziewać za 2 godziny!!!!)

Extra informacje

15 dni

Aga / 2021-09-27

Korzystałam ponad rok czasu z usług tej firmy i nie żałowałam do dzisiaj co chwile ukryte koszty praktyki wyłączania silnika mimo zapłaconej opłaty . Nie polecam wręcz odradzam !!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

W tym momencie brak

Wady

Brak kontaktu , brak kultury opiekunów

Extra informacje

Grzegorz / 2021-06-01

Jestem klientem CarNet już drugi rok i nigdy nie miałem zastrzeżeń co do samochodów czy obsługi. Niestety tym razem jest inaczej, zwróciłem samochód 14 maja a blokada kaucji na koncie jeszcze nie została zdjęta, choć już czerwiec. Obsługa przestała odpisywać na moje emaila a centrala telefoniczna która kieruje na "zwrot kaucji" jest niemożliwa do osiągnięcia. Ostatni raz korzystam w ich usług.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.50
Zalety

nowe samochody

Wady

kaucja nie zwracana w terminie

Extra informacje

Rafał / 2021-05-14

Uwaga - naciąganie na dodatkowe koszty. Dostałem auto wielokrotnie obite. Podczas wynajmu zarysowałem kosmetycznie zderzak ( jedna rysa od drzwi garażowych, bez wgniecenia ) i mimo że zderzak miał większe wcześniejsze uszkodzenia dostałem fakturę na 1476,00 PLN (!) Firma nie naprawia takich uszkodzeń tylko na nich zarabia. Na moją reklamacje niewiele obniżono fakturę i zwrócono uwagę, że przecież podpisałem regulamin....Także warto go czytać dokładnie i w całości.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
1.00
Zalety

jestem niezadowolony

Wady

jak wyżej

Extra informacje

cypriandobro / 2018-04-12

Chyba najlepsza wypożyczalnia, wypożyczyłem auto, które miało na mnie czekać na lotnisku w Krakowie. Czekało na mnie czyste i z paliwem wystarczającym na spokojną podróż, czasami w innych wypożyczalniach, samochody podstawiane były z minimalną ilością paliwa.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
5.00
Zalety

czyste auto, od razu było do odebrania

Wady

Extra informacje

irka wrocław / 2018-04-09

Wypożyczalnia aut z jasnymi zasadami. Na tyle ile wypożyczyłam, tyle zapłaciłam, auto było nowe i bez limitów kilometrów co jest rzadkim atutem w porównaniu do innych wypożyczalni.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
Wygoda
5.00

Podróże i wypoczynek Carnet opinie