Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Nauki humanistyczne
  • /
  • Budda i miłość
  • /
  • 1

Opinie o Budda i miłość

Książki Budda i miłość opinie
Jakość wydania
5
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Patryk / 2023-02-11

Początkowo wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych konsumentów - nie tylko te w tym serwisie, ale również w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco sprawnie. Co więcej, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem naprawdę niewygórowane. W 100% polecam, dziękuję i daję 5*.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Bożena / 2023-02-10

Empatyczna obsługa, świetna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny wg mnie rzeczywiście niskie. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~namgyal / 2007-10-08

jestem w trakcie czytania tej ksiazki, wiec moze za wczesnie za opinie, ale jak na razie, czuje sie rozczarowany. obok sensownych tez zaczerpnietych z filozofii buddyjskiej, jest niestety sporo plytkich mysli, ktore - jak zakladam - mialy sluzyc wiekszej przystepnosci idei. niestety bez powodzenia. inna sprawa, ze sam ole jest dosc kontrowersyjna postacia. niepokojace sa opinie na temat jego podejscia do zycia i propagowana rozwiazlosc. to wbrew jednej z podstawowych zasad buddyzmu - bez wzgledu na tradycje. spotkania w kucharach to bardziej imprezy hipisowskie niz praktyka duchowa. a propagowanie "wymiennosci" partnerow i spozywanie alkoholu sa nie do zaakceptowania dla tych, ktorzy szukaja w buddyzmie sciezki rozwoju duchowego a nie hedonizmu skrytego za pozorem "buddyjskiej praktyki". nie oceniam, ale wyrazam obawe ze ole nydahl szkodzi buddyzmowi.

Książki Budda i miłość opinie