Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Pozostałe
  • /
  • Bryliant
  • /
  • 1

Opinie o Bryliant

bryliant.waw.pl

Warszawa

Książki Bryliant opinie
Jakość wydania
5
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Witold / 2023-02-19

Z początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces obsługi przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem adekwatne. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i zostaję stałą klientką.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Roman / 2023-01-31

Zorientowana na klienta ekipa, dobra jakość, sprawna dostawa, ceny przynajmniej dla mnie adekwatne. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Opis / 2020-10-27

Nasza firma sprzątająca w Warszawie gwarantuje sporo usług, które adresowane są zarówno do osób prywatnych jak również firm. Robimy między innymi tego rodzaju usługi jak czyszczenie okien, sprzątanie po remoncie, częsta pielęgnacja powierzchni biurowych i wiele innych. Zapewniamy, że w trakcie wykonywania powierzonych nam zleceń używamy ekologiczne środki chemiczne i w związku z tym dbamy, aby zostawić po sobie jak najmniejszy ślad węglowy. Z oferowanych przez nas usług usług zachwycona na 100% będzie każda osoba indywidualna oraz firma. Oferowane przez nas usługi dostępne są w wielu różnych dzielnicach Warszawy, dlatego też do kontaktu z prowadzoną przez nas firmą zachęcamy każdego kto poszukuje profesjonalnych usług dotyczących sprzątania. Na 100% opłaca się zdecydować się na nasze usługi.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00
Zalety

Opis

Wady

Extra informacje

Książki Bryliant opinie