Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Hosting
  • /
  • Blink.pl
  • /
  • 1

Opinie o Blink.pl

Internet Blink.pl opinie
Cena/Jakość
3.67
Parametry
4
Wsparcie techniczne
3.67
Wydajność
4

Średnia ocen

3.83

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Michał / 2023-03-06

Wspierająca ekipa, super jakość, sprawna dostawa, ceny przynajmniej dla mnie naprawdę niewygórowane. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
5.00

Kornelia / 2023-01-26

Jeszcze niedawno nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych internautów - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco szybko. Na plus, że w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc pracowników firmy. Ceny według mnie naprawdę niewygórowane. Jak najbardziej mogę polecić, wielkie dzięki i na pewno będę wracać.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
5.00

~efr / 2014-04-14

Miałem ostatnio przygodę z Blink.pl. W jakiś sposób dogadali się z moim dotychczasowym dostawcą i postanowili przenieść usługi na ich serwery. Całość miała trwać od 22 w piątek do 8 rano w sobotę. Na mój gust to już zbyt długa przerwa w dostawach, ale niech im będzie. Efekt jednak był taki że nie potrafili skonfigurować nowych serwerów tak by mój serwis działał poprawnie. Stronę uruchomił dopiero człowiek którego wynająłem, za co oczywiście musiałem zapłacić. Całość ruszyła w niedzielę około 13. Po wszystkim napisali mi że za wszystko odpowiada mój dotychczasowy dostawca i to do niego powinienem kierować roszczenia. Moim zdaniem to patałachy do potęgi. NIE POLECAM.
Cena/Jakość
Parametry
Wsparcie techniczne
Wydajność
1.50
Zalety

jak narazie brak

Wady

fatalna obsługa, długi czas reakcji, ignorancja, wiele by wymieniać

Extra informacje

3 dni

Internet Blink.pl opinie