Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Medycyna i zdrowie
  • /
  • Działalność ekspercka
  • /
  • BiNatural
  • /
  • 1

Opinie o BiNatural

www.binatural.pl

Warszawa

Medycyna i zdrowie BiNatural opinie
Poziom obsługi
5
Rzetelność
5
Skuteczność leczenia
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Antonina / 2023-02-27

Jeszcze niedawno nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces transakcji przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny wg mnie adekwatne do jakości. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i z przyjemnością wystawiam 5*.
Poziom obsługi
Rzetelność
Skuteczność leczenia
5.00

Jolanta / 2023-01-13

Zorientowana na klienta załoga, dobra jakość, szybka wysyłka, ceny w mojej opinii adekwatne. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Poziom obsługi
Rzetelność
Skuteczność leczenia
5.00

Bartosz / 2021-12-01

BiNatural to renomowany dystrybutor zaawansowanego wyposażenia dla gabinetów i salonów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. W asortymencie dostępne są nowoczesne urządzenia dedykowane realizacji zabiegów odmładzających i upiększających, które mogą być przeprowadzane na ciało oraz na twarz. Oferowane sprzęty pozwalają na wykonywanie skutecznych procedur w zróżnicowanym zakresie, a wiele z nich bazuje na całkowicie innowacyjnych technologiach. Dotyczy to np. unikalnego na rynku polskim urządzenia Bloomea.
Poziom obsługi
Rzetelność
Skuteczność leczenia
5.00
Zalety

Sinapsi, Bloomea, Eximia Titanium, laserowy iniektor, wolumetria, kwas hialuronowy, laser na zmarszczki, złuszczanie skóry, resurfacing laserowy, modeling skóry, redukcja blizn, usuwanie tkanki tłuszczowej, urządzenie wyszczuplające, zabiegi wyszczuplające

Wady

Extra informacje

Medycyna i zdrowie BiNatural opinie