Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Monitory LCD
  • /
  • Benq FP93GS
  • /
  • 1

Opinie o Benq FP93GS

Komputery Benq FP93GS opinie
Cena/Jakość
5
Jakość obrazu
5
Parametry
5
Wyposażenie
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Karol / 2023-02-14

Wykwalifikowana kadra, fenomenalna jakość, błyskawiczna wysyłka, ceny przynajmniej dla mnie stosunkowo niskie. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Wrócę na bank. Wspaniale, że taka firma działa w mojej okolicy.
Cena/Jakość
Jakość obrazu
Parametry
Wyposażenie
5.00

Antonina / 2023-02-09

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco sprawnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Ceny przynajmniej dla mnie adekwatne do jakości. W 100% polecam, wielkie dzięki i do zobaczenia wkrótce.
Cena/Jakość
Jakość obrazu
Parametry
Wyposażenie
5.00

~Monter / 2007-07-26

Mam ten monitorek już od kilku miesięcy i jak na razie sprawuje się świetnie.Żadnych zepsutych pikseli, żadnego rozjaśnienia na krańcach.Piękne kolory, bardzo dobry czas odświeżania, naprawdę duże kąty widzenia (wg mnie)Jak na razie używam głównie do pracy (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne)Bardzo dobrze przegląda się internet i ogląda filmy, dużo filmów, MNóSTWO FILMóW.Monitora używam jako telewizora w pokoju więc chodzi dużo. Bez problemu widać z każdego miejsca.Generalnie chciałem kupić samo FP93G ale akurat nie było, więc wziąłem ten i jestem w 100% zadowolony.
Zalety

Świetne osiągi, ładne kolory

Wady

Ja się nie znam, może ktoś ma

Extra informacje

ok 3 m-ce

Komputery Benq FP93GS opinie