Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • /
  • Benefia
  • /
  • 1

Opinie o Benefia

Finanse Benefia opinie
Cena/Jakość
2
Obsługa klienta
2
Oferta
2

Średnia ocen

2.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

~Karol / 2015-05-07

WitamUbezpieczyłem dwa samochody firmowe w firmie benefia S.A. OC, AC.Prowdzę firmę produkującą meble i nie narzekam na brak obowiązków więc staram się wybierać firmy poważne i rzetelne które do sprwa bardzo prostych podchodzę profesjonalnie i szybko. Niestety benefia nie należy do takich firm pierwszą szkodę miałem z AC na samochodzie osobowym pękła deska rozdzielcza w samochodzie koszt naprawy to 1800zł wyceniono na około 1100zł po czym odmówiono wypłaty tłumacząc się że szkoda ta nie podlega ubezpieczeniu.W drugim samochodzie dostawczym miałem szkodę z AC dzisiaj mija 24 dni od zgłodzenia szkody w dalszym ciągu nieotrzymłem żadnych dokumentów od ubezpieczalni jak i również rzeczoznawca jeszcze się nie zgłosił w sprawie oględzin szkody samochodu. W dniu dzisiajszym otrzymałem list z ubezpieczalni że sprawa została zamknięta i niema żadnych podstaw na wypłatę odszkodowania.Szkoda z samochodu dostawczego opiewa na kwotę około 9000złWady firmy:-wysokie składki za nieprofesjonalną obsługę AC samoch. cięż. 2550zł za rok przy max zniżkach. PZU proponuje 120zł droższą składka sprawy zakańczane są bez problemów.-Nieprofesjonalna obsługa brak kontaktu, zbywanie klienta-Zaniżanie kosztorysów szkód, lub brak odpowiedzialności.Więcej informacji mogę udzielić tel. 509-475-292Zapraszam wszystkich ubezpieczonych którzy są nie zadowoleni z usług do kontaktu
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

brak

Wady

-wysokie składki za nieprofesjonalną obsługę AC samoch. cięż. 2550zł za rok przy max zniżkach. PZU proponuje 120zł droższą składka sprawy zakańczane są bez problemów. -Nieprofesjonalna obsługa brak kontaktu, zbywanie klienta -Zaniżanie kosztorysów szkód, lub brak odpowiedzialności.

Extra informacje

~Michał / 2013-05-27

Chciałem się podzielić swoją opinią o Benefi!Miałem szkodę całkowitą z AC o 9:00 rano. Dość poważną cały przód. Jeszcze z miejsca kolizji zgłosiłem szkodę a wezwana laweta (także z ubezpieczenia asistance w Benefii) przyjechała dosłownie za godzinę. Odholowałem auto do warsztatu ASO i w drodze dzwonił już rzeczoznawca że czeka na mnie w ASO. Oględziny na miejscu szybko i sprawnie. Potrzebowałem samochód zastępczy wiec także z polisy asistance w Benefii. W zasadzie dwa telefony załatwiły sprawę. Auto zastępcze było już do odebrania o godz. 12:00. Procedura likwidacji szkody trwała co prawda trochę długo bo 5 tygodni ale wypłacili bez problemu. Jest to jakieś 90 % moich roszczeń. Za każdym razem jak dzwoniłem do likwidatora to rozmowa była miła i konkretna. Żadnych zastrzeżeń. Oczywiście odwołałem się i czekam na rozpatrzenie i decyzję. Nie mam podstaw żeby narzekać na Benefię.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.33

~duk / 2012-02-29

Z WINY KIEROWCY - OC W BENEFIIBrak profesjonalizmu rzeczoznawcy Autoekspert współpracujący z Benefją.Długi czas załatwiania spraw i zdobywania odpowiednich dokumentów przez Benefię.Nie wiem kiedy otrzymam odszkodowanie, choć od podpisania ugody minęło trochę czasu.Kierowcy ubezpieczeni w BENEFII ich samochody powinny być specjalnie oznakowane, aby inni uciekali im z drogi.NIE POLECAMWadyNIE POLECAM
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Wady

NIE POLECAM

Extra informacje

~Rafał / 2009-06-17

Wymiana przedniej szyby z AC. Marzenie. W innej ubezpieczalni bez problemowo. Zgłoszenie na telefon, warsztat, odbiór i po krzyku. BENEFIA - Kłamstwo, nie kompetentny personel. Po przyznaniu przez rzeczoznawcę kwalifikacji do naprawy, po usunięciu szkody Benefia stwierdziła, że nie wypłaci pieniędzy, bo właściciel mógł zareagować szybciej. NIGDY WIECEJ BENEFIA.!!!!!!
Zalety

Żadnego

Wady

Tylko minusy

Extra informacje

1 rok

~jmb / 2009-06-01

poszukiwanie przez firmę sposobu aby nie wypłaci odszkodowania, trudności w kkontaktach
Obsługa klienta
1.00
Zalety

trudno je znależ

Wady

podane wyżej

Extra informacje

kilka lat

Finanse Benefia opinie