Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Dzieci i młodzież
  • /
  • Bajkowe biografie
  • /
  • 1

Opinie o Bajkowe biografie

Książki Bajkowe biografie opinie
Jakość wydania
4.5
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

4.75

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

2

dodanych opinii

 

~Maga19725 / 2007-09-29

A dlaczego żadna gazeta o nich nie pisze? Książka jest świetna i niby obroni się sama, ale jednak reklama z prawdziwego zdarzenia bardzo by się jej przydała. Usłyszałoby o niej w ten sposób wielu czytelników. Szukałam w internecie - znalazłam tylko jeden atykulik na ten temat. A szkoda. Piękna rzecz, mądra. Jako czytajacy dzieciom rodzic czułam się jakby część tych bajek była adresowana wprost do mnie. To bajki dla dzieci i rodziców. Powstałby z tego świetny animowany serial, albo przedstawienia teatralne dla maluchów. ( Osobiście myślę, że kiedyś powstaną.) To coś całkiem nowego na rynku książek dla dzieci. Jeśli masz dzieci - kup im tę książkę bez namysłu.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00
Zalety

Mądre, pokazują historie z bardzo ciekawej strony, więc pełnią rolę edukacyjną. Prześliczne ilustracje. Oryginalne, żadnego naśladownictwa.

Wady

Może niektóre są troszkę za długie i ciut za filozoficzne jak dla dzieci, zwłaszcza mniejszych, ale to małe minusy, bo rodzice na tym korzystają :)))).

Extra informacje

Od wakacji.

~michaela / 2007-09-29

Świeże, bardzo świeże. Bardzo inne niż wszystko co do tej pory ukazało się na rynku księgarskim dla dzieci. Niektóre bajki może są zbyt mądre dla małych dzieci, ale przynajmniej czytający je dziecku dorośli na tym korzystają. Świetny przykład tego, że w całkiem nowy sposób można opowiedzieć o ludziach, o których wydawało się, że nie można już powiedzieć nic nowego. Nie tylko w nowy, ale przede wszystkim ciekawy sposób. Polecam gorąco.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
4.50
Zalety

Oryginalne, mądre, bez przemocy, interesujące, walory historyczne, inspirujące, pokazujące, że w każdym dziecku tkwi jakaś niepowtarzalna cecha, talent.

Wady

Niektóre bajki są typowo fabularne - dobre dla małych dzieci, niektóre trochę za mądre dla małych dzieci.

Extra informacje

Miesiąc.

Książki Bajkowe biografie opinie