Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Części i opony
  • /
  • BRITISH GARAGE SP.ZO.O.
  • /
  • 1

Opinie o BRITISH GARAGE SP.ZO.O.

WWW.LR.PL

WIELICZKA

Motoryzacja BRITISH GARAGE SP.ZO.O. opinie

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Bolesław / 2023-02-27

Miła obsługa, rewelacyjna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny jak dla mnie jak najbardziej w porządku. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa w moim mieście.

Tamara / 2023-01-08

Z początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te na tym portalu, ale również w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo szybko. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Ceny jak dla mnie niewywindowane. Jak najbardziej polecam, bardzo dziękuję i z pewnością znowu się zgłoszę.

Maur80 / 2019-07-09

Serwisuję u nich Defendera z 1998 roku. Najpierw firma wykonała kompletną renowację zaniedbanego pojazdu, a teraz prowadzi wszystkie niezbędne naprawy. Polecam też korzystanie z internetowego sklepu z częściami zamiennymi - jest doskonale zaopatrzony i od razu można poznać ceny artykułów, które nas interesują. Gorąco polecam!
Zalety

krótki czas naprawy, szeroki wybór części zamiennych, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny,

Wady

Extra informacje

RANGE ROVER / 2018-07-30

Kupiłem w tej firmie części do mojego Range Rovera L322- dostałem duży rabat za zakupy powyżej 1500 złotych. Polecam Land Serwis, mają bardzo duży wybór części do Land Rovera :-)
Zalety

Profesjonalna ekipa

Wady

brak

Extra informacje

duży wybór na klocków i tarcz

Motoryzacja BRITISH GARAGE SP.ZO.O. opinie