Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Narzędzia
  • /
  • BIPAL Automatyka Przemysłowa
  • /
  • 1

Opinie o BIPAL Automatyka Przemysłowa

www.bipal.pl

Wrocław

Budownictwo BIPAL Automatyka Przemysłowa opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Jadwiga / 2023-02-10

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco szybko. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie opiekuna. Ceny przynajmniej dla mnie niskie. Jak najbardziej polecam, wielkie dzięki i zostaję stałą klientką.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Stanisława / 2023-01-22

Wyszkolona obsługa, odpowiadająca mi jakość, bardzo szybka dostawa, ceny moim zdaniem rzeczywiście niskie. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Hubert / 2020-08-21

BIPAL Automatyka Przemysłowa to firma o długoletnim doświadczeniu w branży szeroko pojętej automatyzacji procesów produkcyjnych. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres prac z nią związanych. Firma oferuje modernizację pracujących już systemów oraz maszyn. Obejmuje ona wymianę sterowników jak i optymalizację ich programów sterujących. BIPAL zajmuje się doradztwem przy opracowywaniu nowych linii produkcyjnych. Podejmuje się projektowania oraz stworzenia nowych systemów. W takich przypadkach wykonuje kompleksową usługę, od projektu, poprzez budowę i instalację, do przeszkolenia obsługi. BIPAL współpracuje także z działami utrzymania ruchu zakładów przemysłowych w dziedzinie usuwaniu awarii jak również serwisu maszyn i urządzeń. Godnym polecenia jest zdalny system nadzoru umożliwiający diagnostykę a nierzadko usunięcie usterki bez potrzeby wysyłania ekipy naprawczej. Obniża to wydatki na serwis o nawet 50%. BIPAL Automatyka Przemysłowa pracuje w dziedzinie prefabrykacji szaf sterowniczych, zamianą już eksploatowanych jak i konstruowaniem zupełnie nowych. Wszystkie urządzenia i oprogramowanie proponowane użytkownikom przez firmę BIPAL wypełniają wszelkie międzynarodowe normy i standardy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Same zalety.

Wady

Brak wad.

Extra informacje

Budownictwo BIPAL Automatyka Przemysłowa opinie