Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Auta używane - sprzedaż
  • /
  • Auto GTA
  • /
  • 1

Opinie o Auto GTA

autogta.pl

Wrocław

Motoryzacja Auto GTA opinie
Jakość obsługi
5
Oferta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Lidia / 2023-02-19

Życzliwa kadra, zadowalająca jakość, błyskawiczna dostawa, ceny moim zdaniem adekwatne. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Ilona / 2023-02-14

Początkowo nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych ludzi - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces zamówienia przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że przez cały czas mogłam liczyć na pomoc specjalisty. Ceny uważam że przystępne. W 100% mogę polecić, dziękuję i do zobaczenia ponownie.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Zenon / 2019-12-05

Jeżeli mieszkasz w województwie dolnośląskim, opolskim bądź lubuskim i chcesz bezproblemowo sprzedać samochód, a zależy Ci przy tym by wycena była rzetelna, a zapłata wypłacona od razu w gotówce, to zwróć się do firmy Auto GTA. Stan techniczny pojazdu nie ma znaczenia. Skupowane są i auta w pełni sprawne, i auta popsute, niesprawne, po wypadku czy do złomowania. Nieistotny jest też typ pojazdu – skupowane są samochody osobowe, terenowe, dostawcze oraz ciężarowe. Także przyczepy i pojazdy specjalistyczne. Wstępna wycena online, darmowe dojazd i szczegółowa wycena, minimalne formalności i natychmiastowa zapłata w gotówce , odbiór pojazdu od sprzedającego bez obciążania go kosztami to kolejne walory oferty Auto GTA. Jesteś posiadaczem samochodu na sprzedaż? Skontaktuj się z Auto GTA!
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00
Zalety

Pełen profesjonalizm.

Wady

Brak

Extra informacje

Motoryzacja Auto GTA opinie