Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Auta nowe - sprzedaż
  • /
  • Auto Centrum Lis Sp z oo Kalisz
  • /
  • 1

Opinie o Auto Centrum Lis Sp z oo Kalisz

Kalisz

Motoryzacja Auto Centrum Lis Sp z oo Kalisz opinie
Jakość obsługi
3
Oferta
3
Poziom cen
4.5

Średnia ocen

3.50

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

2

dodanych opinii

 

Tomasz / 2022-07-03

W listopadzie zamówiłem samochód Hyundai Bayon w promocji ,,Gwarancja ceny ''Najpierw Pani P.M źle policzyła i wyszło że po rabatach auto będzie droższe ,w czasie obsługi wręcz dawała do zrozumienia że teraz to się wszyscy za samochodami uganiają i w sumie to teraz to ona ma klientów w nosie.Minęło 8 miesięcy i mojego samochodu nie było umowa się już kończyła i Pani P.M zadzwoniła do mnie z informacją że mojego samochodu najpewniej nie będzie w tym roku a jak już będzie rocznik 2023 to gwarancja ceny nie obowiązuje .Pojechałem więc do salonu żeby wyjaśnić tą sytuacje Pani P.M umówiła nas (poszedłem z żoną)z dyrektorem .Dyrektor okazał się osobą kompetentną i zaproponował nam kilka rozwiązań sytuacji droższych ale w tamtym czasie byłem jeszcze gotowy dopłacić żeby mieć upragnione auto.Pojechałem testować Kone a w tym czasie wyceniano nasze samochody w celu pozostawienia ich w rozliczeniu .Kiedy przyjechaliśmy żeby dokończyć ustalenia okazało się że nie ma nas kto obsłużyć choć do zamknięcia salonu było jeszcze sporo czasu.Nazajutrz udałem się do salonu z konkretną decyzją .Pozostało przejechać się wybranym samochodem i dokonać transakcji wsiadam ,ruszam i na ekranie widzę jak zapala się ikona check engine a Pani obsługująca zaczyna mi wmawiać że z samochodem jest wszystko w porządku tylko serwis pozamieniał sobie jakieś części .Tego było już za dużo nawet dla mnie więc postanowiłem zakończyć tę farsę i odebrać zaliczkę Pani z recepcji poprosiła mnie żebym poczekał po czym oznajmiła mi że mój samochód jest wyprodukowany i w ogóle wszystko jest ok .Po trzech dniach zadzwoniła do mnie że ten samochód to nie mój tylko kogoś tam i jak go chcę to muszę dopłacić choć jest to auto dokładnie takie jakie zamawiałem i mam się spotkać z dyrektorem w celu uzgodnienia ile dopłacić.Z dyrektorem się już nie spotkałem bo tyle nerwów już zmarnowałem iż uznałem że żaden przedmiot nie jest tego wart .Odebrałem więc zaliczkę a ten salon radzę każdemu omijać szerokim łukiem .Nie polecam .TRAGEDIA, bardziej ufam handlarzowi z passata ze złotym zębem.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
2.00
Zalety

Rozsądny kierownik

Wady

podejście do klienta ,kłamstwa,nie wywiązanie się z umowy ,oferowanie uszkodzonego samochodu.

Extra informacje

Samochód z check engine o którym mowa stoi przed salonem (biały bayon z czarnym dachem oferowany za 80900)

Firma z Pabianic / 2018-03-21

Dokonaliśmy zakupu nowego samochodu i pozostawiliśmy stary w rozliczeniu. Po uzgodnieniu wartości, wszystkie formalności załatwiono szybko i profesjonalnie. Obsługujący nas pracownik bardzo miły ale co najważniejsze z dobrą wiedzą na temat sprzedawanego produktu. Zaskakująca - MIŁO - elastyczność w kwestii uzgadniania ceny zakupu i dodatkowego wyposażenia. Gorąco polecam.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00
Zalety

Miła obsługa, wyczerpująca rzetelna informacja, dobry kontakt i co najważniejsze - przyjazd z dokumentami do klienta - nawet km poza Kalisz. BRAWO !!

Wady

BRAK - oby tak dalej :)

Extra informacje

Motoryzacja Auto Centrum Lis Sp z oo Kalisz opinie