Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Laptopy
  • /
  • Asus X56Ta
  • /
  • 1

Opinie o Asus X56Ta

Komputery Asus X56Ta opinie
Bateria
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Wydajność
5
Wyposażenie
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

1

dodanych opinii

 

~Onyx / 2009-01-01

Stosunkowo niska cena do oferowanych możliwości.Elegancki wygląd lśniącej, lakierowanej obudowy, która jest dobrze dopasowana.Karta LAN o prędkości 1Gb, i karta WiFi działająca w standardzie 802.11 a/g/n daje świetne przygotowanie komunikacyjne przygotowując komputer na nadejście nowych standardów komunikacji Internetowej. Dodatkowo 4 złącza Potężna karta graficzna pozwala na uruchamianie wymagających aplikacji graficznych, projektowych, programistycznych czy biurowych potrzebnych w pracy. Rzadko spotykana w notebookach pełna klawiatura z wydzielonymi klawiszami numerycznymi przyspieszy pracę z obliczeniami. Możliwość dynamicznego wyłączania procesorów grafiki w trakcie pracy systemu, z użyciem Catalyst Center pozwala na wydłużenie czasu pracy na baterii, co gwarantuje mobilność. A kiedy trzeba, będzie można odpalić pełną moc karty, która spodoba się również miłośnikom gier. Notebook posaidający 2GB RAM z systemem Vista64bit bardzo dobrze radzi sobie z grami, o nawet tak wygórowanych wymaganiach jak HEROES5, FEAR2 czy STALKER2.W wolnej chwili dobrą jakość dźwięku zapewni system High Definition Audio Azalia, który w połączeniu z 15,4 calowym ekranem zamienić może notebooka w przenośne kino domowe.Oprogramowanie producenta pozwala na dodatkową ochronę komputera przez logowanie z pomocą rozpoznawania twarzy, szyfrowanie plików i bezpieczne wymazywanie danych z powierzchni dysku. Oprócz tego oglądanie, kopiowanie, zgrywanie, nagrywanie płyt CD/DVD i projektowanie okładek.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wydajność
Wyposażenie
5.00
Zalety

niska cena,wydajna karta graficzna z trybem hybrydowym,pełna klawiatura z blokiem klawiszy numerycznych,wyjście e-SATA pozwala podłączać inne dyski bez utraty prędkości na złączu USB,karta WiFi obsługująca zakresy 5 i 2,4 GHz oraz nowy standard /nkarta LAN działająca również w nowym standardzie 1000Baste

Wady

Brak całkowitego supportu dla systemu Windows XP (XP nie posiada możliwości pełnej obsługi ACPI oraz SATAII), po zainstalowaniu bateria trzyma max. godzinę.Ograniczone wsparcie firmy ASUS dla systemów x64 (pomimo że wszystkie sterowniki działają prawidłowo, zdarzają się problemy z programem ASUS Power4Gear)

Extra informacje

3 miesiące, 2300 zł

Komputery Asus X56Ta opinie