Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Laptopy
  • /
  • Asus R2H-BH047T
  • /
  • 1

Opinie o Asus R2H-BH047T

Komputery Asus R2H-BH047T opinie
Bateria
2
Cena/Jakość
3.5
Jakość wykonania
5
Wydajność
2.5
Wyposażenie
5

Średnia ocen

3.60

w skali od 1 do 5.

 

~Przemo / 2008-02-05

Fajna zabawka...tylko ciężko znaleneźć jakieś sensowne zastosowanie. Urządzenie z definicji mobilne przy baterii działającej około 1,5 godziny to kpina. Przy używaniu na dworze ekran zdecydowanie za ciemny.Cieszy wyposażenie i jakość wykonania. Przeszkadza w codziennej pracy brak klawiatury. Dostarczona przez producenta zepsuła się po miesiącu. Gwarancja Asusa nie obejmuje akcesoriów .... Lipa.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wydajność
Wyposażenie
3.40

~dnote / 2007-03-28

No i dostałem. Jako że w trakcie moich bojów z zakupem UMPC ASUS R2H, oprócz dwóch opinii - niemiecko i anglojęzycznej nie natrafiłem na rzetelny opis tego komputerka - zdecydowałem się napisać parę słów o tym maleństwie. Nie jest to recenzja ani stricte techniczny test, to subiektywna opinia i opis wyposażenia w zakupionym kartoniku oraz wrażenia z 2 pierwszych dni użytkowania.Na początek słów parę o wyposażeniu notebooka, gdyż narosło tu sporo mitów, rzetelny filmik zatytułowany unboxing ASUS R2H można obejrzeć na YOUTUBE, do przedstawionego tam wyposażenia mojej wersji brak tylko myszki usb:- Celeron ULV 900Mhz (stepping)- 768MB RAM rozszerzalne do 1256MB po wymianie standardowo dołożonej przez Asus-a 512ki.- Dysk 40 lub 60Gb zależnie od wyboru- Kamera (jedna, 1.3 mpixel for skype), mikrofon wbudowany, głosnik- wifi b/g- bt 2.0 EDR- wbudowany GPS Sirf STAR III +antena- SD card adapter (czyta tylko SD)- 2 USB 2.0- 1 mini USB (w komplecie przejściówka mini usb/usb)- LAN, dock (vga port - standard ASUSA-a, kabelek w komplecie), video out, mic in, phone in- Nagrywarka usb DVD-RW Dual Layer 8x- Kabel netlink- Składana klawiatura targus na usb- dodatkowy składany rysik- ściereczka do matrycy dotykowej- Pokrowiec, smycz, instrukcje, płyty:- recovery disk win tablet 2005 z MUI PL- PowerDVD z dodatkami- Nero z dodatkami- Microsoft route 2006- sterowniki oraz bardzo dużo pamięciożernego oprogramowania ASUS-aReasumując bardzo dużo za niewielkie jak na cenę notebooka pieniądze. 15 minut rozpakowywania gadgetów tych bardziej i tych mniej potrzebnych.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wydajność
Wyposażenie
3.80
Zalety

- Mały, bardzo mobilny - pełne multimedialne wyposażenie software- pełne wyposażenie hardware (kamera,mic, bt, wifi, gps)- bardzo dużo oprogramowania wliczonego w cene UMPC- Platforma Windows Tablet Edition z polską lokalizacja w komplecie- Fabryczny zestaw zaspokaja wszelkie wymagania pod kątem przyłączy, peryferiów i użytkowania w "biegu" notebooka.- duży i bardzo czytelny LCD, technologia ASUS Splendid - możliwość pracy z klawiaturami usb oraz pod zewnętrznym monitorem z rozdzielczościami znormalizowanymi :)- bezproblemowa praca w internecie i wyświetlanie stron, bez konieczności przewijania ekranu czy używania lupy :)- moim zdaniem praktyczniejszy od PDA, jeśli zapomnieć o baterii :)

Wady

- brak umts/edge- wolny dysk- słaby procesor- brak pcmcia- niska czułość karty wifi- słaba bateria 1.5 - 3 godzin pracy zależnie od obciążenia- polacałbym dla zaawansowanych użytkowników z uwagi na konieczną konfigurację systemu i oprogramowania w sposób spersonalizowany, tak aby móc powiedzieć o komfortowej pracy, należy sporo softu wyrzucić, nad windowsem popracować- inaczej to żółw niemiłosierny.

Extra informacje

2 dni

Komputery Asus R2H-BH047T opinie