Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Komputery
  • /
  • Laptopy
  • /
  • Asus A6TC-AP015H
  • /
  • 1

Opinie o Asus A6TC-AP015H

Komputery Asus A6TC-AP015H opinie
Bateria
4.67
Cena/Jakość
4.33
Jakość wykonania
4
Wydajność
5
Wyposażenie
4.67

Średnia ocen

4.53

w skali od 1 do 5.

 

Teodor / 2023-02-11

Kompetentna obsługa, wysoka jakość, bardzo szybka dostawa, ceny moim zdaniem ok. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam znowu na pewno. Cieszę się, że takie miejsce istnieje w moim mieście.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wydajność
Wyposażenie
5.00

Luiza / 2023-02-08

Z początku nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na pomoc opiekuna. Ceny uważam że naprawdę niewygórowane. Z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dziękuję i daję 5 gwiazdek.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wydajność
Wyposażenie
5.00

~ghosti / 2009-02-12

Witam.Laptop na początku wydawał się genialny, wprost cudowny. Kupiłem go w lutym 2007 czyli dwa lata temu za prawie 4 tys zl.Był to pierwszy notebook i nie wiedziałem jak wybierać. Laptop ten ma dobrą karte graficzna Geforce 7300GO procesor najsłabszy z możliwych jest włożony,ale to można sobie wymienić jeśli ktoś chce. Karta wifi jest całkiem dobra, troszkę słabiej zbiera sygnał niż te dzisiejsze ale to chyba zrozumiałe, że technologia idzie do przodu. Plusem niewątpliwie jest też dysk , który po 2 latach nie wykazuje żadnych śladów zuzycia.Minusy są dwa, jeden duży nawet bardzo a drugi malutki. Mały to naped dvd który po prawie 2 latach zaczął palić niektóre płyty i nie nagrywa płyt cdrw,ale to serwis Orika na gwarancji wymieni bez problemu. Drugi powazny minus to trwałość i wykonanie obudowy. Jest to zrobione mizernie do tego stopnia ,że przez tandetna obudowe matrycy pekła mi, a serwis autoryzowany Orika tego nie naprawia mimo,że usterka nie jest z mojej winy, ale człowiek nie prztłumaczy im tego. zraziłem się trochę do firmy ASUS i ich serwisu więc teraz kiedy będę kupował laptopa firmę tą będę omijał. Lepiej dołożyć i kupić IBMa Della albo Toshibe.Pozdrawiam
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Wydajność
Wyposażenie
3.60

Komputery Asus A6TC-AP015H opinie