Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • AGD
  • /
  • Lodówki
  • /
  • Ariston MBA 4041 CBS
  • /
  • 1

Opinie o Ariston MBA 4041 CBS

AGD Ariston MBA 4041 CBS opinie
Cena/Jakość
1
Głośność
3
Jakość wykonania
1
Parametry
4

Średnia ocen

2.25

w skali od 1 do 5.

 

~robuncio / 2008-06-16

Kupując pierwszą lodówkę Aristona MBA4041CBS (7 lat temu) sugerowałem się opinią kilku sprzedawców którzy zachwalali sprzęt i tak dalej ... Pierwszy egzemplarz popsuł się po 2,5 roku (stracił szczelność w komorze lodówki) decyzja serwisu wymiana na nową. Ok mówię wpadki się zdarzają każdemu. Nowa lodówka (ten sam model) i znowu wykupiłem gwarancję na 5 lat (tak na wszelki wypadek). Minęło 4,5 roku i znów wpadka, zamrażarka nie mrozi. Telefon do serwisu i naprawa na gwarancji - wymiana filtru (podobno mógł się zapchać .... ale czym skoro to obieg zamknięty czynnika ???) i napełnianie czynnikiem układu. Po tym zabiegu częściowo zamrażarka ożyła ale na dolnej szufladzie nie mrozi jak się należy myślę poczekam trochę zobaczymy. Minęło 3 miesiące i zamrażalnik wysiadł całkiem. Znowu telefon do serwisu i decyzja wymiana na nową.Nie wiem czy tylko ten model jest takim bublem czy ogólnie firma Ariston to włoska chińszczyzna.Nadmienie iż posiadam też zmywarkę i piec gazowy z Aristona. Zmywarkę bardzo sobie chwalę (ma dopiero 2 lata), piec mam 7 lat i poza wentylatorem termoobiegu nic mu nie było. Jeśli ktoś posiada ten model lodówki to proszę o opinię na jej temat.
Cena/Jakość
Głośność
Jakość wykonania
Parametry
2.25
Zalety

Dobre wyposażenie, bogata w przydatne funkcje, cicha praca agregatu poza elektrozaworem przełączającym który sobie głośno szczela

Wady

słaba jakość plastików zastosowanych do szuflad w lodówce i zamrażarce (pękają), problemy ze szczelnością układu (w moim przypadku)

Extra informacje

7 lat (4,5 roku), 2850 zł

AGD Ariston MBA 4041 CBS opinie