Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Medycyna i zdrowie
  • /
  • Apteki
  • /
  • Apteka Melissa
  • /
  • 1

Opinie o Apteka Melissa

Łódź

Medycyna i zdrowie Apteka Melissa opinie
Obsługa klienta
4
Oferta
3.75
Poziom cen
4.25

Średnia ocen

4.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Bożena / 2023-10-18

NIE POLECAM. Zamówienie opłaciłam w poniedziałek rano, od razu po złożeniu. Przesyłki od większości firm mam już na drugi dzień, ale tu spodziewałam się chociaż w środę. Nigdzie nie było ostrzeżeń, że może być opóźnienie. Gdy produkt nie przychodził - upomniałam się zaznaczając, że ze wzgl. zdrowotnych muszę go przyjmować ciągiem. Odpisali, że mają za dużo zamówień, więc moja przesyłka czeka na swoją kolej do spakowania... Mimo moich wielu próśb i tłumaczeń - paczka została przygotowana do wysyłki dopiero po 4 dniach, odebrałam w piątek wieczorem. Zero wyjścia naprzeciw klienta. Przypuszczam, że sprzedają towar, którego nie mają na stanie, ale piszą tylko frazesami: duża ilość zamówień, przykro im itp... Jako argument podają niby informacje na stronie o możliwym opóźnieniu, których nie było, bo gdybym widziała - nie dokonałabym zakupu. W ramach rekompensaty dostałam propozycję... kolejnych zakupów z 10% rabatem ???????????? Poziom korespondencji fatalny. Odradzam i sama więcej nie skorzystam.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
1.67
Zalety

brak

Wady

opóźnienia w wysyłce, kontakt z apteką

Extra informacje

Adrianna / 2023-03-01

Początkowo miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych osób - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces zamówienia przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc specjalisty. Ceny przynajmniej dla mnie niższe niż u konkurencji. Jak najbardziej mogę polecić, dziękuję i na pewno będę wracać.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Maciej / 2023-02-11

Empatyczna ekipa, świetna jakość, sprawna wysyłka, ceny uważam że okej. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa tak blisko mnie.
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
5.00

Wanda / 2018-02-20

Bardzo porządna apteka internetowa. Polecam!
Obsługa klienta
Oferta
Poziom cen
4.33
Zalety

Korzystne ceny

Wady

Extra informacje

Medycyna i zdrowie Apteka Melissa opinie