Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Odtwarzacze mp3
  • /
  • Apple iPod Nano
  • /
  • 1

Opinie o Apple iPod Nano

Elektronika Apple iPod Nano opinie
Cena/Jakość
3.67
Jakość dźwięku
5
Jakość wykonania
3.67
Parametry
3.67
Wytrzymałość
3.67

Średnia ocen

3.93

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Ewa / 2023-02-06

Kompetentna ekipa, wysoka jakość, sprawna dostawa, ceny moim zdaniem ok. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.
Cena/Jakość
Jakość dźwięku
Jakość wykonania
Parametry
Wytrzymałość
5.00

Feliks / 2023-01-17

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie specjalisty. Ceny jak dla mnie okej. Z czystym sumieniem polecam, dzięki i zostawiam komplet *****.
Cena/Jakość
Jakość dźwięku
Jakość wykonania
Parametry
Wytrzymałość
5.00

~as / 2010-05-07

Nikomu nie polecam tego produktu. Oprócz tego że jest bardzo niesolidnie wykonany ( w porównaniu z innymi produktami chińskimi wypada bardzo słabo ) to spora ich część ma wadę akulumatora o której producent nie informuje klientów. Niestety ja trafiłem na wadliwy egzemplarz i od 3 tygodni próbuje go wysłać na gwarancje - zarówno Apple jak i ich serwis robią ciągłe problemy i nie pozwalają wysłać! Ich gwarancja to tylko strata czasu. Dodatkowo niemożliwe jest wgrywanie plików do odtwarzanie standardową metodą - jad do pendriva. Trzeba pobierać iTunes, ściągać z internetu on-line mnóstwo danych i marnować czas, po czym okazuje się że można wgrać tylko niektóre pliki - specjalnie przygotowane do iPoda, bo odtwarza tylko 1 format muzyki i 1 format filmu. Obsługa jest bardzo niewygodna i wyjątkowo uciążliwa. Polecam mp4 innych firm z standardowymi przyciskami na obudowie - może nie jest to tak szpanerskie ale przynajmniej użyteczne.Apeluje - niech nikt nie da się nabrać na drogie, bardzo kiepski produktu Apple - gorsze od innych produktów chińskich oraz znacznie od nich droszcze.
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wytrzymałość
1.00
Zalety

Naprawdę niemam pojęcia co tu można wpisać.

Wady

Obsługa jest bardzo niewygodna i wyjątkowo uciążliwa.Wgrywanie plików do odtwarzania znacznie utrudnione lub niemożliwe.Bardzo niesolidne wykonanie.Częste wady fabryczne.

Extra informacje

miesiąc, 600 zł

Elektronika Apple iPod Nano opinie