Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Wzmacniacze basowe
  • /
  • Ampeg SVT-3PRO
  • /
  • 1

Opinie o Ampeg SVT-3PRO

Instrumenty muzyczne Ampeg SVT-3PRO opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
4.67
Elektronika
5
Jakość wykonania
5

Średnia ocen

4.92

w skali od 1 do 5.

 

Weronika / 2023-03-05

Zorientowana na klienta obsługa, fenomenalna jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny w mojej opinii stosunkowo niskie. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w moim mieście.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Róża / 2023-02-06

Jeszcze niedawno nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces transakcji przebiegł niezwykle szybko. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie eksperta. Ceny wg mnie adekwatne do jakości. Jak najbardziej polecam, wielkie dzięki i zostawiam 5 gwiazdek.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
5.00

Erwin / 2005-09-21

Witam zagubionych :P. Gram na headzie Ampega SVT-3PRO juz od 3 miesięcy i przetestowałem go z każdej znanej mi strony. Robiłem eksperymenty z brzmieniem, głośnością i wydolnością układu chłodzenia. Muszę powiedzieć, osiągi są naprawde świetne. Widać zaangarzowanie twórców tej maszyny w jej projektowanie. Opiszę teraz dlaczego przynazałem taką ilość ptk. w poszczególnych kategoriach. BRZMIENIE. Otóż head ma bardzo cieplutkie i miłe dla ucha brzmienie - jest to zasługa połączenia tranzystorów z 3 lampami. Uzytkownik ma bardzo duże możliwości ingerencji w brzmienie końcowe instrumentu od ciężkiego Fieldiego po miłego dla ucha Patitucciego. Każda gitara brzmi rewelacyjnie. ELEKTRONIKA. Jak narazie spisuje się wyśmienicie - żadnych usterek, przebić, szumów, przkłamań itp. Troszeczkę sie grzeje po podkręceniu na 3/4 mocy, ale to normalne. Najlepszą jakość dźwięku otrzymujemy miedzy 1/4, a lekko poza 1/2 mocy, co wg. mnie świadczy o bardzo dobrych komponentach. JAKOŚĆ WYKONANIA. Bez zastrzeżeń - żadnych wybrakowań, wszystko dopięte na ostatni guzik. :]CENA/JAKOŚĆ. Dałem 4 ponieważ mogłoby być trochę tańsze przynajmniej o te 500 - 1000 zł (Eh... przeklęty 22% wat). Narazie jest to sprzęt dla ludzi mających kasę lub tzw. chomików :D (cierpliwych zbieraczy pieniędzy), a szkoda bo sprzęt jest naprawdę godny polecenia. Życzę udanych zakupów.
Brzmienie
Cena/Jakość
Elektronika
Jakość wykonania
4.75

Instrumenty muzyczne Ampeg SVT-3PRO opinie