Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • Amillidius sp. z o.o.
  • /
  • 1

Opinie o Amillidius sp. z o.o.

Warszawa

Internet Amillidius sp. z o.o. opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Jacek / 2020-04-01

Mniej więcej rok temu miałem mały przestój w firmie, ciężko mi było znaleźć nowych kontrahentów. Pracownicy Amillidius zajęli się wtedy promocją moich usług w internecie i naprawdę mi wtedy pomogli. Jeśli ktoś ma problem z reklamą własnego biznesu, ta agencja jest właśnie dla was. Pracują tu specjaliści, osoby posiadające szeroką wiedzę i zawsze działające w interesie klienta. Polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Dominika / 2020-03-29

Na podstawie dwuletniej współpracy mogę wystawić tylko pozytywne opinie. Amillidius najpierw stworzyli witrynę internetową dla mojej firmy cateringowej, a później zajęli się e-marketingiem. Jestem pod szczególnym wrażeniem jeśli chodzi o efekty z działań SEO i pozycjonowania, konsultanci dobrali bardzo dobre frazy, klikalne i wysoko punktowane w mojej branży. Wszystko super!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Łucja / 2020-03-25

Początkowo po otwarciu firmy marketing internetowy prowadziłam sama. Od mniej więcej pół roku wyręcza mnie w tym zespół Amillidius. Pracownicy bardzo dobrze dbają o kampanie na Facebooku, kampanię Adwords i promowanie mojej strony internetowej różnymi drogami. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z ich działań, także tych wizerunkowych, ich propozycje zmian pomogły mi w zbudowaniu swojej osobistej marki i wyróżnieniu się spośród wielu podobnych firm. Polecam, dziękuję i liczę na dalszą owocną współpracę!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Robert / 2020-03-22

Najlepsza firma jaką znam. Dokładnie przeanalizowali nasze potrzeby i dostosowali rozwiązania do naszych oczekiwań. Obecnie prowadzą dla nas social media i wykonują działania SEO. Nasz e-sklep z akcesoriami telefonicznymi istnieje od 2016 roku i nigdy jeszcze nie mieliśmy takiego wzrostu sprzedaży jak od rozpoczęcia współpracy z Amillidius. Naprawdę bardzo kompetentni.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Karolina - Firma kosmetyczna / 2020-03-20

Bardzo polecam! Mają świetnych ludzi i robią świetne rzeczy. Dzisiaj liczą się polecenia i opinie, Amillidius potrafią umiejętnie poprowadzić kampanię wizerunkową w internecie, tak żeby opinie o firmie były jak najlepsze i żeby inni łatwo mogli do tych opinii dotrzeć. Dobra i bardzo rzetelna agencja. Otrzymałam z ich strony wiele pomocy, zaangażowania i wsparcia w wypromowaniu mojej firmy kosmetycznej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

zespół, wiedza, profesjonalizm, korzystna oferta

Wady

brak

Extra informacje

Szymon / 2020-03-19

Serdecznie polecamy usługi firmy Amillidius. Opinie wyrobiliśmy sobie na podstawie naszej długiej współpracy (od 2018 roku). Dzięki przemyślanym i dobrze poprowadzonym przez pracowników Amillidius kampaniom w internecie jesteśmy w stanie utrzymać swoją pozycję na rynku, a czasami udaje nam się też wyprzedzić konkurencję. Agencja Amillidius kładzie duży nacisk na to, żeby wyniki były zadowalające dla klienta, a wizerunek w sieci nienaganny. Reklama dźwignią handlu, reklama z Amillidius tym bardziej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Wady

Extra informacje

od 2018

Magdalena / 2020-03-18

Z przyjemnością potwierdzam rzetelność agencji Amillidius, wykonującej dla nas stronę internetową i usługi pozycjonowania. To firma o wysokim standardzie usług. Swoje działania dopracowują w każdym szczególe. Polecam wszystkim tym, którzy oczekują profesjonalizmu i obsługi klienta na najwyższym poziomie. Jestem w pełni zadowolona i liczę na dalszą owocną współpracę.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Łukasz S. / 2020-03-17

Z Amillidius współpracujemy już długo i rekomendujemy usługi świadczone przez tą agencję. Działania reklamowe prowadzone są zawsze tak, jak zostało ustalone. Na uwagę zasługuje obsługa klienta, pracownicy pokazują, że zależy im na tym, żebym był zadowolony. Przykładają dużą wagę do skuteczności. To dla mnie bardzo ważne. Miło jest współpracować z tak kompetentnymi i zaangażowanymi osobami.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Daniel / 2020-03-16

Podzielam wcześniejsze opinie. Amillidius to solidna agencja. Gdybym drugi raz miał wybierać, też bym ich wybrał. Reklamą mojej firmy zajęli się fachowcy i po kilku miesiącach zdecydowanie więcej sprzedaję przez internet. Duża chęć żeby naprawdę pomóc klientowi. Dbają o dobrą widoczność witryny w Google. Środki, które wydaję na reklamę, w pełni się zwracają, a nowych klientów przybywa, choć rynek jest konkurencyjny.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Joanna Małecka / 2020-03-14

Amillidius to profesjonaliści. Prowadzą nam od kilku miesięcy kampanię Google AdWords i opiekują się naszą firmową stroną internetową. Z obu zadań wywiązują się sumiennie. Dzięki ich pracy mamy więcej wejść na stronę, zwiększyły się nasze statystyki sprzedaży, a co za tym idzie wzrosły też nasze zyski. Zdecydowanie polecam powierzenie promocji firmy komuś, kto zajmuje się tym na co dzień. Moim zdaniem to same korzyści.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Jerzy / 2020-03-13

Firma Amillidius profesjonalnie przeprowadziła kampanię banerów i linków sponsorowanych dla mojej firmy. Pracownicy na bieżąco wszystko monitorowali, zawsze trzymali rękę na pulsie i reagowali na wszelkie zmiany. W rezultacie założenia zostały szybko osiągnięte, z efektów byliśmy bardzo zadowoleni, zarówno ja jak i mój wspólnik. Kampania wiązała się oczywiście z kosztami, myślę, że i tak wyszło nie najdrożej, ale skuteczność - pierwsza klasa. Z tego, co się zorientowałem, mają bardzo szeroki zakres usług, więc jest w czym wybierać.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Barbara / 2020-03-02

Firma Amillidius zajmowała się przygotowaniem kampanii reklamowej dla moich nowych produktów. Już na początku ucieszyłam się, że otrzymałam indywidualną ofertę współpracy "na moją kieszeń". Firma przygotowała kampanię dostosowaną do moich odbiorców, a na pozytywne efekty kampanii nie musiałam długo czekać. Amillidius polecam wszystkim, którzy poszukują profesjonalisty świetnie zorientowanego w świecie marketingu internetowego. Amillidius opinie dostaje ode mnie tylko pochlebne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Grzegorz / 2020-02-27

Gdyby co najmniej połowa firm trzymała tych samych zasad biznesowych, których trzyma się Amillidius. Prowadzenie firmy byłoby wielu łatwiejsze i bezpieczniejsze. Wszystkie bez wyjątku zobowiązania, które Amillidius podjął wobec naszej firmy, zostały w wypełnione. Niektóre nawet w krótszym czasie niż było planowano na początku. Jednocześnie nie przeciągali procesu, imitując działania, ale informowali o osiągnięciu wszystkich rezultatów. Takie jest uczciwe i profesjonalne podejście od Amillidius. Opinie na podstawie współpracy półrocznej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Adam / 2020-02-26

Naprawdę doceniam niezawodnych partnerów. Jednym z nich jest firma Amillidius, z którą współpracujemy od trzech lat. Nasza współpraca rozpoczęła się od intensywnej walki z negatywnymi opiniami. Opinie zaczęły pojawiać się regularnie(teraz wiemy że finansują to nasi konkurenci). Amillidius poradził sobie z tym zadaniem dość szybko, ale nasza współpraca w tym zakresie się nie skończyła. Dla naszej wspólnej przyjemności kontynuowaliśmy współpracę nad kilkoma projektami dotyczących promowania produktów naszej firmy, które również przynoszą dobre rezultaty. Dziękujemy Amillidius. Opinie dzisiaj naprawdę mają wielkie znaczenie.

Rafał / 2020-02-25

W ciągu ostatnich kilku miesięcy konkurenci pisali nieprawdziwe komentarze w Internecie o mojej firmie. Nie mogę mówić ze 100% pewnością, ale uważam, że wszystko to zostało zrobione przez mojego głównego konkurenta. Początkowo postanowiłem nie zwracać na to uwagi, myśląc, że klienci nie uwierzą w te bzdury, ale sprzedaż zaczęła spadać. Zwróciłem się do Amillidius. Opinie o firmie czytaliśmy z moim partnerem biznesowym w internecie. Omówiliśmy rozwiązania mojego problemu, znaleźliśmy najbardziej odpowiedni i wyniki sprzedaży poprawiły się. Jestem im wdzięczny, ponieważ dbają o wizerunku mojej firmy w sieci. \r\n
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Mateusz / 2020-02-24

Od niedawna badam firmy marketingowe, ponieważ planuję otworzyć firmę i chcę ją promować w sieci. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie firma Amillidius. Opinie na temat tej firmy są bardzo dobre. Postanowiłem dowiedzieć się więcej o jej działalności. Wszyscy są bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą. Ostatnio napisałem do nich maila o współpracy, aby dowiedzieć się więcej. Natychmiast zostałem zapisany na spotkanie w celu omówienia wszystkich kwestii. Naprawdę podobała mi się usługa i jej jakość. Od razu widać, że to poważna firma.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Technical / 2020-02-21

Polecam agencję Amillidius. Działam w branży technicznej, o marketingu, brandingu czy reklamie internetowej wiem naprawdę niewiele, dlatego zlecam to ekspertom. Pracownicy są bardzo kontaktowi, a przede wszystkim profesjonalni. Potrzebowałem kogoś takiego jak Amillidius, opinie pozytywne są w pełni zasłużone. Ceny też korzystne, biorąc pod uwagę fakt, że działania agencji, znacznie zwiększyły moje dochody.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Internet Amillidius sp. z o.o. opinie