Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Finanse
  • /
  • Ubezpieczenia na życie
  • /
  • Allianz Życie
  • /
  • 1

Opinie o Allianz Życie

Finanse Allianz Życie opinie
Cena/Jakość
1.6
Obsługa klienta
1.8
Oferta
1.8

Średnia ocen

1.73

w skali od 1 do 5.

 

Tomasz / 2019-02-21

Oszuści. Jednego dnia przesyłają informację, że wypłacą odszkodowanie brutto, a NASTĘPNEGO dnia odwołują swoją decyzję i nie chcą wypłacić podatku VAT pomimo, że prowadząc działalność gospodarczą nie jestem jego płatnikiem. Wypłacają odszkodowania w kwotach netto. Likwidator szkody zatrudniony chyba z łapanki, bo zmienia decyzję z dnia na dzień co dobrze o nim nie świadczy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Same

Extra informacje

~Zosia Marek / 2017-05-23

Mam wykupione opiekę zdrowotną Allianz Prestige VIP, dzwoniąc na infolinię w czwartek zeby umówić się do jakiegokolwiek lekarza z danej dziedziny do dziś (wtorek) nie mam terminu. Wczoraj dzwoniłam z przypomnieniem i usłyszałam żebym sobie sama podzwonila po ich placówkach bo oni nie mają czasu...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Niemiła obsługa Długie terminyBrak informacji

Extra informacje

~AGA / 2016-10-13

Szukałam ubezpieczenie na wypadek poważnych zachorowań tj. nowotroryZ ubezpieczeniem Best Doctors czuję się bezpiecznie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
4.67
Zalety

Najszersza ochrona na rynku

Wady

Całość mogłaby kosztować mniej

Extra informacje

od pół roku mam to ubezpieczenie

~OSZUKANI / 2016-08-31

Witam Szanowni Państwo - z czystym sercem przestrzegam Was przed ubezpieczeniem w Allianz na wypadek choroby BEST DOCTORS. Nie możemy skorzystać z tego ubezpieczenia, ponieważ cięgle coś wymyślają a do tego są okropnie opieszali - nic nie idzie wg podpisanej z nimi umowy- NIC!!! Choroba rozwija się, a my użeramy się z ubezpieczycielem. Zbieramy wszystkie rachunki (ponieważ cały czas wszystkie badania wykonujemy prywatnie), jeżeli Allianz nie wywiąże się z umowy SPRAWĘ ODDAJEMY DO SĄDU. Pozdrawiamy - OSZUKANI PRZEZ ALLIANZ.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Zalety... nie ma żadnych!

Wady

Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo, Oszustwo !!!!

Extra informacje

ponad rok

~wendy / 2015-08-24

Mieliśmy z żoną u nich ubezpieczenie, połączone z Eurokonto Plus w Pekao SA. Kiedy żona nieszczęśliwie zmarła, po zgłoszeniu tego faktu, kazali przesłać kupę dokumentów i... cisza. Po tygodniu spytałem na jakim etapie jest sprawa i dowiedziałem się, że sprawdzają czy moja zmarła żona miała Eurokonto Plus. Po kilku kolejnych dniach - odmowa wypłaty świadczenia, bo... według ich informacji moja żona nie miała takiego konta... Od 2000 roku co miesiąc brali pieniądze, ciągle z tego samego Eurokonta Plus i nagle okazuje się, że... No właśnie. Znalazłem dokumenty, wyciągi z Banku, gdzie jak byk widać, że jednak Eurokonto Plus... Dosłałem do ubezpieczyciela. Skoro tak, to trzeba poszukać innego rozwiązania. Moja żona nagle straciła przytomność i po kolejnych dwóch tygodniach zmarła. Allianz uznał, że nie był to nieszczęśliwy (ciekawe w takim razie jaki?) wypadek i odmówili wypłaty świadczenia. Wynika z tego, że kosili przez 15 lat pieniądze, a kiedy przyszło do rewanżu, to figa. A gdyby tak się nam udało i byśmy żyli obydwoje jeszcze z 15 lat? Zgarnęli by jeszcze więcej, a i tak by nie wypłacili!!!Z daleka od Allianz, szkoda nawet złotówki!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

żadnych

Wady

same wady

Extra informacje

15 lat

Finanse Allianz Życie opinie