Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Literatura
  • /
  • Alchemik
  • /
  • 1

Opinie o Alchemik

Książki Alchemik opinie
Jakość wydania
5
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Henryk / 2023-03-04

Kompetentna załoga, fantastyczna jakość, szybka dostawa, ceny moim zdaniem najlepsze jakie znalazłem. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Będę wracać na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje w pobliżu.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Adolf / 2023-02-21

Początkowo nie miałam przekonania, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych internautów - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco szybko. Co więcej, w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc przedstawiciela handlowego. Ceny według mnie moim zdaniem w porządku. Jak najbardziej mogę polecić, dziękuję i z pewnością znowu się zgłoszę.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~Mary / 2008-02-10

Alchemik! pierwsza książka znanego brazylijskiego pisarza Paulo Coelho. Od pierwszych stron zaczynamy wchodzić w inny świat, inna rzeczywistość. Wcielamy się w role ubogiego pasterza, który kocha i szanuje swoje owce. Za sprawą tajemniczego osobnika, wyrusza na poszukiwanie skarbu. Przy okazji czytelnik dowiaduje się o swoim sercu, o pragnieniach i o marzeniach, które jednak wbrew pozorom się spełniają. Przewrotne zakończenie, w myśl zasady "najciemniej pod latarnią". Książka pełna głębi, wrażliwości i filozofii życiowej oczywiście nie dla każdego. Gorąco polecam.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00
Zalety

Piękna historia, odrobina filozofii, i morał

Wady

Dla tych którzy nie lubią nadmiernej filozofii wyda się nudna.

Extra informacje

Książki Alchemik opinie