Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Stacje obsługi i warsztaty
  • /
  • Air-Moto
  • /
  • 1

Opinie o Air-Moto

www.air-moto.com

Oborniki Śląskie

Motoryzacja Air-Moto opinie

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

7

dodanych opinii

 

Karolina / 2023-01-13

Wspierająca ekipa, super jakość, sprawna dostawa, ceny przynajmniej dla mnie niewygórowane. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Skorzystam ponownie na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje tak blisko mnie.

Patrycja / 2023-01-08

Początkowo miałam wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych osób - nie tylko te w tym serwisie, ale także w Google. Cały proces zamówienia przebiegł zaskakująco profesjonalnie. Co więcej, w razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc pracowników firmy. Ceny przynajmniej dla mnie stosunkowo niskie. Z czystym sumieniem mogę polecić, dziękuję i ode mnie macie najwyższą ocenę.

Sławek / 2022-12-18

Bardzo mili panowie, szybka i profesjonalna usługa. Polecam

JACEK K. / 2022-12-18

Kapitalna robota. Dokładność i profesjonalizm w każdym aspekcie. Polecam

Michał / 2022-12-08

Jestem świeżo po wymianie miechów regenerowanych w tej firmie. Bezproblemowy kontakt i fachowe doradztwo. Wysyłka tak szybka, że polecam wypłacić gotówkę na kuriera zaraz po zamówieniu. Zasłużone 5 gwiazdek.

Michał / 2022-12-02

Bardzo miła obsługa panowie robili mi regenerację amortyzatora pneumatycznego wraz z montażem czas spędziłem miło można napić się kawki oglądać telewizję na poczekalni , pełen profesjonalizm, Polecam.

Błażej / 2022-11-21

Części zamówione w południe, a paczka była już u mnie następnego dnia o godzinie 9 rano! Chętnie służą poradą i nie naciągają na koszta. Jak najbardziej zachęcam do korzystania z usług tej firmy.

Motoryzacja Air-Moto opinie