Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Internet
  • /
  • Inne usługi internetowe
  • /
  • Agencja Pracy
  • /
  • 1

Opinie o Agencja Pracy

Internet Agencja Pracy  opinie
Cena/Jakość
5
Obsługa klienta
5
Terminowość
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Daria / 2023-02-19

Z początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces obsługi przebiegł bardzo profesjonalnie. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Ceny jak dla mnie mogłyby być ciut niższe i byłoby idealnie. Z czystym sumieniem polecam, bardzo dziękuję i ode mnie macie komplet gwiazdek.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Bogdan / 2023-02-12

Wykwalifikowana obsługa, znakomita jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny wg mnie bez zarzutu. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Magdalena / 2022-04-19

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, rutynowo już zaglądam tutaj i sprawdzam opinie innych klientów na temat danego miejsca i upatrzonego wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sprzedawcą.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Adolf / 2022-03-30

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Internet Agencja Pracy opinie