Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Meblarstwo
  • /
  • Agata Meble
  • /
  • 1

Opinie o Agata Meble

www.agatameble.pl

Katowice

Budownictwo Agata Meble opinie
Cena/Jakość
1.76
Obsługa klienta
1.55
Terminowość
1.63

Średnia ocen

1.64

w skali od 1 do 5.

 

Karol / 2024-04-01

Cena mebla + koszt wysyłki = PROMOCJA - w przybliżeniu cena mebla powiększona o cenę transportu i reklama WYSYŁKA GRATIS. Czy sądzą, że ludzie to idioci i nie porównują historycznie cen?
Zalety

jakość

Wady

marketingowe przekręty cen

Extra informacje

Luiza / 2024-03-20

Niby towar jest na stanie, niby wysylaja towary, a tak naprawde niczego nie mozna zamowic. Bo wysylki nie ma. Pani z Agaty mowi mi, ze moge sobie pojechac do Jeleniej Gory i odebrac artykul za 500zl, bo w Warszawie go nie ma. W kasach na Targowku panie bardzo nieuprzejme, jakby siedzialy tam za kare.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Nieuprzejmosc, brak pomocy

Extra informacje

baniak / 2024-02-09

strasznie dlugo trzeba bylo czekac na wydany towar

Andrzej Bardzo rozczarowany klient / 2024-02-04

Agata Meble w moich oczach słaba firma. Nie zachęcam do robienia w niej zakupów. Po otrzymaniu narożnika zauważyłem uszkodzenie tapicerki. Jak to możliwe, że wysyła się uszkodzony towar do klienta. Gdzie w czasie pakowania byli kontrolerzy jakości. Po odebraniu towaru od razu zadzwoniłem do działu reklamacji. Później także dzwoniłem kilkakrotnie. Nagrana pani poinformowała, że w tej chwili nie mają wolnych specjalistów ale oddzwonią niezwłocznie gdy któryś będzie wolny. Narożnik odebrałem 18.01.2024 i do dnia dzisiejszego tj. 04.02.2024 nikt niezwłocznie nie oddzwonił. Tak to niestety jest jak wydaje się nasze klienta pieniądze na dofinansowanie zamożnych aktorek reklamujących towar a brak kasy dla pracowników którzy mogli by nas obsłużyć.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Dobra obsługa w samych salonach.

Wady

Jakość wyrobów oraz kontakt z firmą poniżej zera.

Extra informacje

Narożnik dziewiczy stoi od 18.01.20424 nie dotknięty.

Agata Meble nie kupuj / 2024-01-26

Szajs jakich mało zapraszamy na grupę pokrzywdzonych https://www.facebook.com/groups/284926279464865
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Jolanta / 2024-01-11

Towar zakupiony 4.11.2023. Do dziś niedostarczony. Firma. Rhenus Delivery Services. Masakra. Dwukrotnie termin dostawy odwoływany w ostatniej chwili, pomimo, że ktoś bierze urlop, żeby dostosować się do wskazanego terminu. Trzeci termin dostawy przewidziany na godz. 10.50-13.00. Panowie beztrosko przyjeżdżają o 8.00. Nic ich nie obchodzi, że byli umówieni na inną godzinę i nikogo nie ma oraz nikt nie może być jednocześnie w domu i w pracy. Rozmowy z infolinią nic nie dają. Panie nie są zainteresowane rozwiązaniem problemu i nic ich nie obchodzi, że towar dwa miesiące nie dostarczony. Odstąpiłam od umowy. Zobaczymy co będzie dalej. Jak najdalej od Agata Meble.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

wszystko

Extra informacje

Grażyna / 2024-01-04

Beznadziejna obsługa. Na infolinię nie można się dodzwonić. Anulowano mi zamówienie pomimo, że zapłaciłam zaliczkę.

Niezadowolony / 2023-12-23

Nie polecam zakupów w Agata Meble. Kupiłem wersalkę, okazało się że ma uszkodzoną tapicerkę, brakuje stopek, wypadają z niej śruby a po pojemniku na pościel latają luzem wkręty. Piszą w swoim regulaminie że towar można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu. To nie prawda. Jedyne co można zrobić to złożyć reklamację i czekać 14 dni na jej rozpatrzenie. Jest to drugi wadliwy zakup w tym salonie a zarazem ostatni. Podsumowując szkoda wydawania pieniędzy w tych salonach.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Obsługa klienta po sprzedaży towaru na zerowym poziomie

Extra informacje

Matt / 2023-12-21

Kategorycznie nie polecam. Brak kontaktu ze strony sklepu. Nie odpisują na email. Towar zapłacony i nie dostarczony w zadeklarowanym przedziale czasowym. Żenada !!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

Laletka / 2023-12-19

Witam bardzo dziękuję pani z Lubina ,która jest profesjonalna w tym co robi .Pomogła bardzo w zakupie krzeseł i wysyłce do innego miasta ,Dziękuję za cierpliwość i poświęcenie .Pozdrawiam
Obsługa klienta
5.00

Zbigniew N / 2023-11-19

Zdecydowanie będę odradzać zakupy w tej sieci zakup dwóch małych szafek wiszących blisko 4 tyg. porazka Samo zamówienie trzeba podać dane adresowe to wyłudzanie i tworzenie bazy menedżer Agaty może zbijać bąki tylko wydrukuje zestawienie i gotowe rynek rozeznany. A wystarczy numer telefonu i zaliczka tym bardziej że odbiór ma być w sklepie , ale pewnie bedą wycieki z bazy i sprzedają dane.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00

Ewelina / 2023-11-14

Szczerze nie polecam, jestem strasznie rozczarowana. Totalna porażka, zamówiliśmy szafy adbox, dwa elementy nienawiercone. Panowie od montażu po zobaczeniu naklejek na kartonach od razu wiedzieli, że nie da się jej skręcić bo została wypuszczona trefna partia. Agata meble zamiast od razu naprawić swój błąd przesyła wadliwe elementy których nie da się skręcić. Trzeba zrobić reklamację na która oczywiście czas odpowiedzi 14 dni potem kolejny tydzień aż ponownie dostracza wadliwy element i kolejny tydzień albo dwa w oczekiwaniu na montaż. I w ten sposób czekam już półtora miesiąca aby zakończyć remont. Dodatkowo kontakt z działem reklamacji jest uciążliwy, zamówiliśmy dostawę i montaż nikt nic nie wie o ponownym montażu zareklamowanych elementów w kółko każą przesyłać te same dokumenty, mimo że wszystko powinno mieć w systemie zupełnie jakby licząc na to że ktoś owy dokument wyrzucił i nie będą musieli wywiązać się z umowy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Agnieszka / 2023-09-29

Obsługa w Opolu na dziale z narożnikami na piętrze straszna. Nikogo nie obchodzi klient,obsługa świetnie bawi się na komórkach czy komputerze byleby nie podejść do klienta. Nie zależy nikomu na tym żeby coś sprzedać. Porażka
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Obsługa do bani

Extra informacje

ola / 2023-09-20

.Towar zakupiony 4 września 2023. Do dnia dzisiejszego niedostarczony. Pierwszy termin dostawy  13.09.23 - firma. Rhenus Delivery Services. Czas dostawy od 8 do 20. Wybieram dzień urlopu. Czekam cały dzień ,  a firma totalnie mnie lekceważy. Żadnego telefonu informacji że zlecenie nie zostanie zrealizowane.  Dzwonię na infolinie do przewoźnika. Bezczelna konsultantka zapewniała ,że będzie ktoś się kontaktować w tej sprawie. Czas oczekiwania na połączenie 30 min. Dzwonię na Wasza infolinię  Procedury - zapytanie do przewoźnika ze strony konsultantki sklepu Agata.  Na odpowiedz czekam kolejnych parę dni. W końcu ustalony termin drugiej dostawy 20.09.23 Skrócony przedział oczekiwania od 14 do 20. Radość klienta nie muszę przecież siedzieć i czekać na dzwonek szanownego PANA kierowcy. Radość jednak trwa krótko. Śledzę link z przesyłką co godz . Nie ma żadnego postępu.  Towar grzecznie leży w magazynie.   Godz 16,56 telefon do przewoźnika  .  Uzyskuję odpowiedź -czekać cierpliwie,  kurier realizujący zlecenie jest w trasie. przekażą informację kierowcy aby się skontaktował.  Następnie wykonuje telefon  na infolinie Agata. Odpowiedz konsultantki- złoży zapytanie w tej sprawie. Godz 20 kolejne zapytanie na infolini Agata. Ta sama informacja ze zgłoszenie zostało wysłane. do przewoźnika .Na pytanie czy mogę odebrać sobie towar ze sklepu stacjonarnego uzyskuje odpowiedź ,że nie ma takiej możliwości.  Otrzymuję dodatkowo informację o możliwości odstąpienia od umowy z zaznaczeniem ,że mogę zostać obciążona dodatkowymi kosztami za transport powrotny stołu do magazynu centralnego.  Jestem zbulwersowana sposobem traktowania klienta. Żadna ze stron nie zrobiła nic abym poczuła, że komuś zależy na rozwiązaniu sprawy.
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

ANNA / 2023-09-06

Ja tez jestem bardzo niezadowolona z zakupow w Agata Meble we Wroclawiu. Firma gwarantuje 15 lat gwarancji na niektore meble kuchenne, a nie przyjmuje reklamacji nawet jesli sama organizuje dostawę i poleca firmy montujace. Mielismy taki przypadek z 3 elementami frontami. Calkowity koszt zakupu w AM okolo 900 pln, czyli pewnie koszt AM to okolo 400 PLN, a Pani kierownik dzialu reklamacji i serwisu P. Kamila Szulikowska odrzuca reklamacje bo wady jakie powstaly nie mogly byc na etapie produkcji ani sprzedazy..... Mi byloby wstyd pisac cos takiego komus, kto zaplacil 25.000 PLN za meble. ŻENADA
Cena/Jakość
Obsługa klienta
2.50
Zalety

mily sprzedawca

Wady

cena, jakosc, traktowanie klienta

Extra informacje

6 dni

Krzychu / 2023-06-24

Salon Agata Meble to kompletna porażka. Stół zakupiony 24.03.2023 zapłacona zaliczka i według sklepu czas realizacji to 4 tygodnie. Dziś jest 24.06.2023 i od 8 tygodni dostaje co tydzień informacje o OSTATECZNYM terminie dostawy przesuwanym o tydzień. Z 4 tygodni dostawy zrobiły się już 3 miesiące i nie wiadomo kiedy otrzymam zamowienie. Napewno są to ostatnie zakupy w tym nieszczęsnym sklepie. A podejście do zbywania klienta i oszukiwanie że wykonawca stołu zapewnił o dostarczeniu produktu na konkretny termin jest śmieszna. NIE POLECAM I OMUJAĆ Z DALEKA TYCH NIEPROFESJONALNYCH SPRZEDAWCÓW
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Nie ma bo nawet nie otrzymałem produktu

Extra informacje

0

Krzysztof / 2023-05-23

W skrócie: sprzedali łóżko z niepasującym do niego stelażem i nie chcą tego rozwiązać szybko, tylko każą czekać co najmniej 1,5 tygodnia na wymianę niepasującego elementu. Dla tych, którzy chcą poczytać i się pośmiać: kupiłem w salonie w Lublinie łóżko z pojemnikiem i stelażem. Przyszło nawet szybko, po czym po złożeniu ramy łóżka okazało się, że stelaż na materac jest o 10 cm za duży, do tego rączka do otwierania jest w innym kolorze niż reszta łóżka. Słowem, jedno pudełko było z innego mebla. Składam reklamację przez telefon, obiecują, że oddzwonią, nie oddzwaniają. Jadę do salonu. W dziale reklamacji informują mnie, że najpierw muszą sprawdzić, czy to magazyn coś pomylił, czy producent. Okazuje się, że producent. I teraz się zaczyna: w magazynie nie mają stelażu na wymianę i muszą ściągnąć od producenta. Informuję, że stelaż jest mi potrzebny na już, gdyż zostanę bez łóżka w nowym mieszkaniu. Pani z reklamacji na to z niewzruszoną miną, że (dziś jest poniedziałek) oni najwcześniej w czwartek będą wiedzieć, kiedy producent dostarczy część, ale najwcześniej dostarczy ją w następny czwartek. Najwcześniej, dlatego, że ostatnio robił im dostawę i kolejna jest właśnie wtedy. W 2023 r., gdy z drugiego końca Polski można kurierem ściągnąć każdą rzecz w 24 godziny wielka firma Agata Meble, która ma reklamy w telewizji i internecie i billboardy w każdym mieście nie zamówi kuriera, żeby wymienić część mebla, który a który z ich winy jest niekompletny. Nie wyślą po niego swojego samochodu. Muszą czekać, aż dostarczy im go producent przy okazji innej dostawy. I teraz jeszcze jeden dowód olewania klienta przez tę firmę: jak już ta część przyjdzie, muszę sobie sam po nią przyjechać, albo oni ją dostarczą, ale też nie od razu, tylko tak mniej więcej za dwa dni od dostarczenia do nich, podobnie odbiorą wtedy część złą, chyba że sam im przywiozę. Nie usłyszałem słowa "przepraszam", nie zaproponowano mi żadnej rekompensaty, np. w formie gratisowego montażu stelaża. Od początku byłem traktowany na zasadzie: "ciesz się, że w ogóle się tobą zajmujemy, ale zajmiemy się na naszych warunkach, a ty nie masz nic do powiedzenia". Jeszcze próbowali mnie przekonać, że to nie ich wina, tylko producenta. A kto sprzedaje meble, nie sprawdzając, czy ich części do siebie pasują? No ale jak się idzie w ilość, a nie w jakość, to taki jest efekt. Oczywiście, nie mogę zwrócić całego łóżka, bo już zacząłem je składać Słowem, śpij sobie na podłodze jakieś dwa tygodnie co najmniej, bo dla nas jesteś tylko statystyką, może załatwimy twoją sprawę jakoś przy okazji. A pewnie skończy się tak, że sam będę te 40 części stelaża skracał piłą, żeby pasował, i wymienię sobie materiałowy uchwyt na ten we właściwym kolorze. Albo będę czekał i spał na podłodze trzy miesiące. Ewentualnie trzymaj sobie ramę łóżka i patrz na nią jak już cię plecy będą boleć od spania na podłodze, a w końcu wyrzuć na śmietnik, czyli wyrzuć w błoto 4,5 tysiąca i kup łóżko w normalnej firmie, gdzie szanują klienta, i jak coś pomylą, to jak najszybciej starają się to naprawić, a zwykle wcale się nie mylą. Nie dajcie się zwieść reklamom, jaki to cudowny sklep. To jest, jak powiedziałem przed trzaśnięciem drzwiami w dziale reklamacji, bałagan, jakiego nie widziałem i każdemu będę to mówił. Zero szacunku dla klienta. Mili są do momentu, gdy im zapłacisz. Ach, bym zapomniał. Przy okazji tego zamówienia kupiłem dwa takie same krzesła. Wysłali dwa różne, na zwrot pieniędzy chcą wszystkich możliwych dokumentów. Naprawdę, omijajcie ten salon z daleka, konkurencja jest o wiele lepsza.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko, a przede wszystkim traktowanie klienta

Extra informacje

Magdalena / 2023-05-07

Sklep w Lublinie to masakra.W magazynie mają uszkodzony towar i bezczelnie wydają klientowi.Reklamacji nie uwzględniają ,mówiąc, że po zakupie to nie ich problem.Szkoda nerwów,czasu i pieniędzy.Nie polecam .W dziale reklamacji obsługa niekompetentna i bezczelna.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Anna / 2023-05-05

Bardzo niski poziom obslugi klienta, towar niezgodny z zamowieniem. Kupilam lozko w kolorze zielonym zgodnie ze zdjeciem ma stronie i sprawdzona probka w sklepie. Dostalam lozko szare. Reklamacja zostala odwrzucona dwukrotnie z wytlumaczeniem ze zdjecie jest pogladowe i nigdzie nie jest napisane ze zamowilam lozko zielone. Na stronie bylo zdjecie zielonego lozka, brak mozliwosci zmiany koloru
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

brak

Wady

bardzo niski poziom obslugi klienta

Extra informacje

Asia/ niezadowolona klientka / 2023-05-02

Nie polecam... Meble GENNA producent Meblosiek. Nazwa tych mebli powinna nosić nazwę GECHENNA. W życiu nie widziałam takich strasznych mebli. Nie wykończone wręcz surowe. Jako długoletnia klientka Agaty firmy, która wykorzystuje wizerunek kobiety z klasą o wysublimowanym guście do promowania salonów Agata jestem głęboko niepocieszona, a zarazem zawiedziona faktem, że taki potentat mebli może pozwolić sobie na wpuszczenie mebli o tak niskiej jakości do swoich salonów. Chciałam zgłosić reklamacje przez telefon zostałam bardzo niemiło potraktowana przez Panią z salonu w Katowicach stanowisko nr 14. Zero pomocy dla klienta wręcz spotkałam się z ogromną nieprzychylnością. Ufam, że meble doskonale sprawdzą się jako podpałka chociaż wątpię bo jakość wykonania nie nadaje się nawet do tego. Prędzej ze złości sama zapłonę niż one staną w ogniu. Jeżeli lubisz magiczne sztuczki to zobaczysz jak po zakupie tych mebli znikają Twoje pieniądze.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Całe mnóstwo i jeszcze więcej

Extra informacje

O dni

Madzia / 2023-04-21

Tragedia. Zamówienie internetowe, odbiór własny w wybranej placówce. Wszędzie się ogłaszają max 5 dni. Meble dopiero za 3 tygodnie to odbioru koszmar. Może te z dostawą są szybciej ale 50 km dowozu 590 zł żenada .
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33

NIE KUpuj / 2023-04-13

https://www.facebook.com/groups/284926279464865
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

Brak

Wady

Wszelkie

Extra informacje

Dorota / 2023-04-06

Tragedia. Jeden z zamówionych mebli przyszedł z pękniętymi ścianami. Zlozyłam reklamację ktora została rozpatrzona pozytywnir. I na tym koniec. Zadnej informacji o terminie realizacji. Na wysyłane emaile brak odpowiedzi. Panie na infolinii informują ze one nic nie wiedzą bo sprawą zajmuje się dział reklamacji ale nie mogą przełączyc tam telefonu. A poza tym sklep nie ma terminu na realizację zamówienia a jedynie na jej rozpatzenie. Czyli mogę czekac w nieskończoność. Absolutnie odradzam zakupy w tym miejscu!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Tragiczna obsługa reklamacji

Extra informacje

Aga / 2023-04-03

Bardzo złą obsługa klienta w magazynie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Urszula / 2023-03-29

28 zamówiłam narożnik do dziś czekam jestem zwodzona co do terminów zrzucają odpowiedzialność na producenta co mnie wogole nie powinno interesować bo towar zamówiłam u nich i opłaciłam całą kwotę .Kolejna kwestia co jest dramatem jeśli zrezygnuje stracę zaliczkę jakaś kpina czekam 2 miesiące na towar i mam coś tracić? Niestety tak tego nie zostawię bo zaczyna to być porządnie irytujące !!! Raczej nigdy nie skorzystam z usług
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Urszula / 2023-03-29

28 zamówiłam narożnik do dziś czekam jestem zwodzona co do terminów zrzucają odpowiedzialność na producenta co mnie wogole nie powinno interesować bo towar zamówiłam u nich i opłaciłam całą kwotę .Kolejna kwestia co jest dramatem jeśli zrezygnuje stracę zaliczkę jakaś kpina czekam 2 miesiące na towar i mam coś tracić? Niestety tak tego nie zostawię bo zaczyna to być porządnie irytujące !!! Raczej nigdy nie skorzystam z usług
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Leszek / 2023-03-24

Skandaliczna praktyka firmy transportowej przy dostawie mebli. Pod pretekstem pośpiechu w protokole odbioru firma skrycie zaznacza kratkę że klient (90 lat) rezygnuje z zabrania opakowań po meblach. W efekcie całe śmieci porzucili mi za drzwiami mieszkania. Agata Meble nie widzi w tym żadnego problemu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

nie widzę

Wady

skandaliczna praktyka przy dostawie mebli

Extra informacje

Mirek / 2023-03-15

Niestety już po raz trzeci (ostatni) jest zdeformowana (wygięta ) część ramy oparcia. Nic nie dala wymiana ani naprawa porostu jest to rosyjski bubel .Wszystkie artykuły w agata meble pochodzą z rosjii.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Brak

Wady

Niestety już po raz trzeci (ostatni) jest zdeformowana (wygięta ) część ramy oparcia. Nic nie dala wymiana ani naprawa porostu jest to rosyjski bubel .

Extra informacje

MAŁGORZATA / 2023-02-22

Nie polecam zakupu mebli tapicerowanych w tym sklepie,chyba ze zalezy od jakiego pochodzi producenta.Kanapa po miesiacu uzytkowania gniecie w plecy,ponieważ zostało zaoszczedzone na gąbce.Żadnych śladów użytkowania nie ma a sklejki przy lezeniu i siedzeniu daja sie we znaki.Oprocz tego juz jak towar wyjechał ze sklepu to na reklamacje czekamy dwa miesiace.Kpiny i nic wiecej nie da sie powiedziec.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

żadnych

Wady

Extra informacje

Gdsndk / 2023-02-21

Agata Meble koniecznie zobacz przed wizytą https://www.facebook.com/groups/284926279464865
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Gdsndk / 2023-02-21

Na FB jest grupa { Agata Meble nie kupuj }
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Bożena / 2023-02-21

Witam 20.02.2023r kupiłam kanapę ISOLA to była pomyłka ponieważ kanapa miała połamane nóżki , oczywiście nie uwzględnili reklamacji ponieważ miałam własny transport i prawdopodobnie sama to uszkodziłam. Tylko nie wiem w jaki sposób miałam to zrobić . Jestem bardzo nie zadowolona i więcej nie kupię żadnej rzeczy z tego sklepu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

sprzedają uszkodzone meble

Extra informacje

Jak bez nóżek można użytkować

Marcin / 2023-02-12

Wykonawca stołu dla agata podczas reklamacji stwierdził że uginający się blat na 10 mm po rozciągnięciu to normalne. A co będzie po zastawieniu go dla 10 osób. Na wet niema z kim porozmawiać na temat problemu cały czas mówią te same regułki. Czyli krótko mówiąc stoły dla agata robi jakaś patola za płotem.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak.

Wady

Istnienie tego syfu.

Extra informacje

Adrian / 2023-02-03

NIE POLECAM. Najgorszy sklep w jakim przyszło mi cokolwiek kupować. Polski sklep, który wspiera rosyjską gospodarkę. Kupiłem łóżko Mortiz 140x200 i panie w sklepie zapewniały mnie, że producent i wszystko polskie. Czas oczekiwania na dostawę ponad miesiąc, co lekko mnie zdziwiło, ale myślałem, że mają braki towaru. Wszystko wyjaśniło się po otwarciu paczki. Łóżko białoruskie, a stelaż rosyjski z Nowoczerkaska. Polski "producent" nakleił swoje naklejki na rosyjskie. Instrukcja po rosyjsku. Dodałbym zdjęcia, gdyby się dało jako dowód. Jakość fatalna, stelaża nie dało się złożyć, ale wiadomo, bo ruski bubel. Od razu problem ze zwrotem w sklepie, bo jak rozpakujesz towar to nie możesz go już zwrócić, tylko reklamacja. Oczywiście głupie tłumaczenie "taki mamy regulamin". W innych sklepach można zwrócić otwarty towar! Baba w dziale reklamacji pracuje tam chyba za karę i dostała posadkę na lewo, bo zero podejścia do klienta i wszystko robione z łaską. Sklep jest w 100% nastawiony przeciwko konsumentowi, co jest absurdalne. Ostatnie moje zakupy w tym sklepie. TL;DR: "Polski" sklep i oszuści wspierający Rosję, którzy są przeciwko klientowi w 100%! Unikać jak ognia!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

oszuści wspierający Rosję i dział reklamacji robiący wszystko z łaską

Extra informacje

kobiety w sklepie będą robić wszysktko, aby naciągnąć Cię na zakupy

Siwy / 2023-01-11

Zakupy w tym sklepie - pewnie i sieci to porażka. Ewidentnie oszukują na towarze - a mianowicie sprzedają towar (sofę) używana jako nowa i jeszcze robią problemy przy zwrocie towaru. Zachowują się jak urażona baletnica - Zakupiona sofa skórzaną była zamówioną 4 grudnia - już wtedy zapowiedziano ze będzie gotowa końcem stycznia bo prosiłem dłuższy bok z innej stronny a nizeli zwykle. Biorąc pod uwagę Świata i nOwy Rok - nie było dużo dni roboczych - a tutaj dostaje powiadomienie już 5 stycznia ze sofa jest w Szczecinie gotowa do odebrania. Zadowolenie pełne - Ale po rozpakowaniu - jedna strona przeciętą ostrym nożem (tutaj sklep chciał zwalić winę na transport - ale zdjęcia pokazują ze opakowanie było w bardzo dobrym stanie), nagłówki ewidentne przebarwienia skory od słońca lub chemii do czyszczenia skory (dlatego twierdze ze sofa była używana - i oszukują), tłuste plamy i przetarcia świadczące o "testowaniu". lewy podłokietnik - niekompletne wypełnienie lub odcisk świadczący o użytkowaniu. Czuje się oszukany i naciągnięty - moja noga nie powstanie w tym sklepie bo takie traktowanie klienta nie jest godne. ×
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

brak

Wady

oszukują i naciągają

Extra informacje

brak słów - nie szanują klienta

Ryszard / 2023-01-05

W dniu 04.01.2023 zrobiłem zakupy w salonie Agata Bielsko-Biała już przy kasie zwróciłem uwagę na to ,że klient nie wie za co płaci,ponieważ nie działają czytniki dla klienta.Klient może się dowiedzieć za co zapłacił i ile dopiero po zapłacie.Na zwróconą uwagę,że w taki sposób można oszukiwać klientów,panie przy kasach poinformowały mnie,że taki mają standard i tak jest we wszystkich sklepach w Polsce.Po zapłaceniu rachunku okazało się ,że miałem rację,zostałem oszukany na około 100pln.Totalna niekompetencja,nikt w kasach nie wiedział jak to odkręćic,żeby mi oddać moje pieniądze.Straciłem w sklepie około dwóch godzin i na koniec zrezygnowałem z zakupów prosząc o zwrot pieniędzy na kartę.Prym w niekompetenci i oczywistym chamstwie wiodła Monika Rybarzewska,która na każde zadane pytanie odpowiadała nie wiem.Poprosiłem także o wezwanie kierownika placówki totalnie zostałem zignorowany przez personel przy kasach.Jeżeli w taki sposób Agata meble standardowo prowadzi biznes to ja jako były klient,życzę im sukcesów w 2023.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Chamstwo i cwaniactwo obsługi kas

Extra informacje

wanda slizewska / 2023-01-04

bataki starszy rdzo fajny sklep mila obsluga ochrona tez bardzo mila jeden pan z ochrony taki starszy doradzal mi i przez nieuwage zostawilam torebke szybko podbiegl i mi oddal co za kultura i uczciwosc pozdrawiam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

duzy wybor mebli i nie tylko

Wady

nie mam

Extra informacje

Małgorzata / 2023-01-02

Łóżko super masiwne dobrze wykonane materac idealny zamierzam tam więcej robić zakupow
Zalety

Jest mocne dobrze wykonane i eleganckie

Wady

Nie ma

Extra informacje

Obsługa super wszystko wytłumaczyli

Keira / 2022-12-30

Dziwie sie, ze ktos sie lapie na te piekne reklamy Agata meble w TV. To jest najgorszy dystrybutor mebli z jakim mialam stycznosc. Szafki/komody (Replay) przychodza bez uchwytow, trzeba dodatkowo dokupic, ale jak chce sie dokupic to sie okazuje, ze nie ma ich na stanie i obsluga nie wie, kiedy beda znowu dostepne, kaza jechac z Warszawy do innego miasta 400km, zeby odebrac osobiscie z innego sklepu, bo sklepy miedzy soba nie przesylaja. Robia problemy ze zwrotami, ze sklepu stacjonarnego jak i internetowego. Ze wszystkim robia problemy i sa antyklienccy. Stolik kawowy Sapor , ktory zamowilam z odbiorem w salonie okazal sie innym stolikiem po rozpakowaniu, pozniej byly problemy ze zwrotem. Obsluga zarowna w salonie i magazynie w Warszawie aleja krakowka niemila, to samo dotyczy sie biura oblsugi klienta. Nie odpisuja na maile, a na infolinii sa sprzeczne informacje. W magazynie na odbior zamowienia czeka sie godzinami, ze zwrotami robia problemy. NIGDY WIECEJ AGATA MEBLE !!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

brak uchytow do szafek na stanie, problemy ze zwrotem, problem z obsluga klienta

Extra informacje

NIGDY WIECEJ AGATA MEBLE !!!

bogo / 2022-12-14

Tragiczne zapakowanie krzesła, dobrze że plamka była nie duża i nie tłusta to się jakoś zlikwidowało więcej nic tam nie kupię
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

brak

Wady

pakowanie i terminowość zlecenia

Extra informacje

Nina / 2022-12-11

Na pytanie, kto jest producentem mebli, otrzymaliśmy odpowiedz- polski producent. Po rozpakowaniu w domu okazało się, ze BIAŁORUSKI!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67
Zalety

Miła i szybka obsługa. Szybka dostawa.

Wady

Brak rzetelnej informacji o producencie wybranego mebla! Otrzymaliśmy odpowiedz, ze nie wolno im tego mówić!

Extra informacje

Katarzyna K. / 2022-12-09

NIE POLECAM. Kupiliśmy kanapę i na materiale widać sprężyny, totalna porażka. Złożyliśmy reklamacje jest uznana. Czekamy juz grubo ponad miesiąc i nie ma komu zrealizować reklamacji. zero kontaktu. Dzwonimy do biura obsługi klienta i wciąż jesteśmy zbywani masakra.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

SAME WADY

Wady

OSZUSTWO

Extra informacje

REKLAMACJI NIKT NIE REALIZUJE

ZW / 2022-12-04

Chciałam podzielić się opina na temat Agata meble w Komornikach. Obsługa niekompetentna robiącą błędy w dokumentach, nie umiejąca napisać poprawnie nazwiska lub adresu. Pani w kredytach to już porażka totalna-gburowata bardzo nie miła typowa przepraszam za słowo baba z PRL. Przydała by się kontrola w tym sklepie pod względem jakości obsługi klienta
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Jacek / 2022-11-24

Dzień dobry. Zakupiłem narożnik sky w Agata meble we Włocławku po rozpakowaniu narożnik a właściwie materiał był rozdarty na szwie od razu zgłosiłem reklamacje do Agata meble. Po jakimś czasie panowie z firmy Gabi przyjechali obejrzeli i stwierdzili w piśmie że reklamacja jest bezzasadna. Poza tym narożnik wykonany bardzo niechlujnie,źle spakowany poduszki pogniecione wyglądają jak psu z gardła. Sprawdzajcie wszystko w magazynie przy pracowniku będą wam wmawiać że to wasza wina. Nie polecam zdała od tej firmy i Agata meble
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Sprzedają towar uszkodzony bądź poza gatunkiem

Extra informacje

Kamila / 2022-11-17

Dokładnie rok temu i 4 dni kupiłam sofe Erica w sklepie internetowym Agata meble. To był mój pierwszy i napewno ostatni zakup. Sofa, którą służyła nam nie cały rok rozsypala się na kawałki pod ciężarem dwóch kobiet. Rozumiem ,że sofy z Agaty z funkcją spania mają służyć tylko jako element wystawowy ? ! To nie koniec mojej historii. Sofę oczywiście zareklamowalam, Panowie przyjechali bardzo szybko bo już na kolejny dzień, fachowym okiem ocenili, porobili zdjecia, spisali protokół i pojechali. Dwa dni później dostałam informację,ze moja reklamacja jest bezzasadna i uszkodzenie sofy miało charakter mechaniczny...czyli w domyśle czytaj: było biegane i skakane po niej. ????Tyle, że na tej sofie usiadły dwie normalne kobiety a skrzynia się rozłożyła na 4 części...elementy mocujące nie wytrzymały ciężaru ok. 110 kg. Co to za jakość ???? Dla potwierdzenia moich słów dołączam zdjęcia. Tak kończy się moja pierwsza i ostatnia przygoda z salonem Agata Meble. Zostałam z ROCZNA nadającą się na śmietnik sofą i z 6 ratami do spłaty. Nigdy więcej.

Ela2 / 2022-11-17

Niestety jestem już byłym pracownikiem Agaty Meble Włocławek. Dopatrzyłam się dużych nieprawidłowości i nadciągnięć z którymi nie mogłam się pogodzić i stałam się bardzo niewygodna. Kierowniczka działu numer 3 Elżbieta P. wraz z współpracownicą Iwoną S. sprzedawały towar z pierwszego gatunku jako towar uszkodzony z dużą przeceną, nawet o 50% swojemu znajomemu Arturowi P. Jestem pewna, że dyrektor o wszystkim wiedział i przymykał na to oczy. Teraz Elżbieta P. awansowała na kierowniczkę sprzedaży całego sklepu, to daje jej duże możliwości aby dalej działać na niekorzyść Agaty Meble, a Iwona S. szybko awansowała na kierowniczkę działu numer 1. Mam nadzieje że spotka je za to należyta nagroda tak jak mnie spotkała. Z poważaniem Elżbieta2
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wszystko

Extra informacje

Andy / 2022-11-15

Nigdy więcej. Kupiłem stół do składania. Po 3 tygodniach czekania przyszła paczka. Okazało się że brakowało niektórych części, a inne były popękane. Oczywiście reklamacji nie uwzględniono, starając wmówić mi, że to moja wina. Absolutnie nie polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

MP / 2022-11-02

NIEKOMPETENCJA i OSZUSTWO to mało powiedziane. Zakupiony mebel otrzymaliśmy nie dosyć, że uszkodzony to jeszcze używany w przeszłości przez kogoś innego!!! Jakim cudem sklep wydaje klientowi używany? JAK TO MOŻLIWE?! Radzę, aby kwotę wydawaną na reklamę salonu oraz celebrytów w nich występujących przeznaczyć na jakość używanych materiałów oraz dobrego logistyka. No - i przydałby się jeszcze ktoś na z 5-tą klepką na stanowiskach sprzedażowych i wydawania towaru. WSTYD! Absolutnie nie polecam zakupu czegokolwiek w Salonach Agata. Żenada..
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

plusem jest istnienie Rzecznika Praw Konsumentów

Wady

jakość towaru, wydawanie klientowi używanego towaru, niekompetentność, brak możliwości reklamacji (wszystkie reklamacje są odrzucane)

Extra informacje

tom / 2022-10-20

03.10.22 zamówiłem online szafy Adbox z dostawą. 10.10.22 otrzymałem mailem info o skompletowaniu zamówienia oraz o zaplanowaniu dostawy na 12.10.22. Po dostarczeniu i rozpakowaniu, okazało się, że wobec nieprecyzyjnej lub braku na stronie internetowej informacji o osprzęcie (co przyznał pracownik Agatameble w korespondencji mailowej), brakuje mi elementów niezbędnych do montażu tych szaf. Musiałm więc złożyć w tym dniu (12.10.22) dodatkowe zamówienie zawierające: - brakujące Zestawy do regulacji wysokości (zawierające oprócz przedmiotowego regulatora wysokości, także złącza, zębatki, kołki drewniane, zaślepki i klucz imbusowy) umożliwiające montaż korpusów, - dodatkowe zawiasy do frontów tych szaf (posiadające aż 6 otworów na zawiasy przy wysokosci 230,4 cm). Do dzisiaj tj. 20.10.22 nie otrzymałem infomacji o skompletowaniu tego dodatkowego zamówienia i możliwości jego odbioru w najbliższym salonie Agatameble. Powyższe oceniam negatywnie, zarówno opis produktu na stronie sklepu internetowego, jak i sam proces sprzedaży, zwłaszcza w kontekście deklaracji Agatameble na stronie internetowej, o realizacji zamówień w przeciągu 3-7 dni.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Beata / 2022-10-04

Witam dzisiaj dotarła do mnie dostawa kompletu wypoczynkowego w tym dwa fotele typu finka do samodzielnego montażu, muszę zamówić dodatkowo fachowca do montażu bo sama nie potrafię a w salonie zamawiając nikt mnie o tym nie poinformował a ja nawet na to nie wpadłam kupując wcześniej tego typu fotele były już zmontowane
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33

ZB / 2022-09-29

W magazynie przy Al. Krakowskiej czeka się godzinami na odbior zamówienia. Kierownik magazynu do natychmiastowego zwolnienia

Jerzy / 2022-09-27

Po wielu odwiedzonych salonach meblowych trafiłem do działu 6 w "Agata" Kielce. Obsługiwała mnie Pani Agnieszka, a także kilka innych pań na dolnym poziomie. Zaskoczył mnie profesjonalizm, dogłębna wiedza o każdym narożniku - poszukiwałem właśnie narożnika do salonu - i ogromny wybór. Pani Agnieszka przedstawiła mi ofertę pod moje wymagania oprowadzając po ogromnym salonie. W pewnym sensie otworzyła a mi oczy na świat narożników cierpliwie i z wielkim znawstwem demonstrując działanie mechanizmów i funkcje w jakie zostały wyposażone. Jeśli poszukujecie dobrego wygodnego i funkcjonalnego narożnika, polecam ten salon meblowy i kontakt z pracownikami.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Ogromny wybór, profesjonalna i świetnie wyszkolona obsługa, dobre ceny oraz możliwości kredytowania.

Wady

Extra informacje

Nicolan / 2022-09-22

Salonu Agata zdecydowanie nie polecam. Przesyłka nie została wysłana w terminie, dopiero po moim telefonie na infolinię pani interweniowała. Szafa doszła z opóźnieniem. Trudno o kontakt w sprawie montażu, infolinia ogólna nie pomogła, tylko odsyłała, tam, gdzie się nie można było dodzwonić (próbowałam przez trzy dni, o różnych porach dnia). Zrezygnowałam w końcu, ale po kilku dniach oddzwoniono do mnie. Montażyści sami wypełnili protokół, razem z częścią, którą wypełnić powinien klient i dali tylko do podpisu. Nie byli w wyznaczonym przedziale czasowym i nie wynieśli opakowań po montowanych produktach, tylko zostawili pod drzwiami na klatce schodowej... Oczywiście w protokole zaznaczyli, że wynieśli i że byli na czas. Dlatego warto przed podpisaniem protokołu i zapłatą sprawdzić czy faktycznie wszystkie punkty, wraz z wyniesieniem opakowań po produktach, są wykonane, żeby uniknąć niespodzianek pod drzwiami. Według mnie, była to najgorsza ekipa montażystów, jaka była w moim mieszkaniu. Nie wypowiem się co do szafy, którą kupiłam, bo dopiero ją zmontowano. Planowałam jeszcze kupić meble do salonu w Agacie, ale rezygnuję. W innych sklepach zakupy i zamawianie usług przebiega dużo sprawniej, a montażyści wywiązują się ze swoich zadań, w tym sprzątaniu po sobie. Generalnie czuję się zawiedziona postawą pracowników firmy transportowej i firmy Livre, z którą salon Agata współpracuje przy montażu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Wady

Opóźniona przesyłka, ciężko się dodzwonić i umówić usługę, montażyści nie byli na czas, zostawili opakowania po montowanych produktach pod drzwiami klatki schodowej, sami wypełnili protokół - w tym część, którą powinien wypełnić klient

Extra informacje

Katarzyna / 2022-09-21

Narożnik Monson - z całego serca odradzam zakup. Po kwartale siedzisko wygląda jak pomarszczona szmata. Boki grożą urazem głowy bądź innych części ciała - odsłoniły się ostre ranty (dykta). Wykończenie i jakość narożnika fatalne. Złożona reklamacja. Serwis robi wszystko aby mnie spławić umawiając wizyty w czasie mojej pracy. Obsługa posprzedażowa dramat ... Nigdy więcej zakupów w AGATA MEBLE !!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Jakość wykończenia kompletne dno. Ostre elementy zagrażacie zdrowiu i życiu.

Extra informacje

3 m-ce

Ewa / 2022-09-18

100 reklamacji tygodniowo w jednym punkcie to mówi samo za siebie. Produkty są wątpliwej jakości. Ja kupiłam dwa razy i dwa razy się o tym przekonałam. Raz od mebli odchodziła okleina, a teraz kanapa za 6000 przyszła zepsuta, a panowie od montażu zniszczyli mi podłogę. Reklamacja - jak powiedziała pani z obsługi - prawdopodobnie nie zostanie uznana. Obsługa przed sprzedażą jest super, później zaczynają się schody. Nie polecam i nigdy już nie kupię nic w tym sklepie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Miła obsługa

Wady

Reklamacja goni reklamację, a obsługa w tym dziale jest straszna

Extra informacje

Ewa / 2022-09-18

100 reklamacji tygodniowo w jednym punkcie to mówi samo za siebie. Produkty są wątpliwej jakości. Ja kupiłam dwa razy i dwa razy się o tym przekonałam. Raz od mebli odchodziła okleina, a teraz kanapa za 6000 przyszła zepsuta, a panowie od montażu zniszczyli mi podłogę. Reklamacja - jak powiedziała pani z obsługi - prawdopodobnie nie zostanie uznana. Obsługa przed sprzedażą jest super, później zaczynają się schody. Nie polecam i nigdy już nie kupię nic w tym sklepie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Miła obsługa

Wady

Reklamacja goni reklamację, a obsługa w tym dziale jest straszna

Extra informacje

Rafa / 2022-09-16

Odradzam wszystkim sklep Agata żałuje że dałem sie skusic na zakup łóżka w tym sklepie reklamowałem je 2 razy i dwa razy reklamacja została odrzucona mimo tego że za drugim razem przyszedł serwisant i przyznał mi racje że jest mała wada łóżka potwierdzając to w protokóle ogledzin na reklamacje mi zawsze odpisywali w skrucie mówiąc WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY jeszcze raz odradzam ten sklep
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Adam / 2022-09-13

Straszne podejście do klienta. Na towar z dostawy czeka się tygodniami. Dzwonią że towar jest do odbioru co jest nieprawda-towar niekompletny. Nabierają ludzi w butelkę mówiąc że promocje się łączą. Wypożyczam busa jade po meble na miejscu okazuje się że brak towaru. TRAGEDIA!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Źle podejście.

Extra informacje

Grażyna / 2022-09-04

Dwa razy robiłam zamówienie internetowe w Agata meble i składałam 3 reklamacje. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie. Towar to chłam wszystko uszkodzone, sklep wprowadza świadomie w błąd w opisach. Nie polecam!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

transport z wniesieniem

Wady

całe mnóstwo

Extra informacje

Laura / 2022-08-28

Meble kuchenne od czerwca podrożały o ponad 100%. Coś niebywałego. Chciałam dokupić jeden z elementów w czerwcu zapłaciłam 1000,00zł, dzisiaj kosztuje pond 2000,oo zł.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.33
Zalety

Nie ma takich

Wady

ceny zaporowe

Extra informacje

2 miesiące

Magdalena / 2022-08-12

Odradzam stanowczo zakupy w Agata meble ! Pracownicy sklepu w Warszawie al. Krakowska 61 - sa absolutnie nie na swoim miejscu ! Niekompetetni, niezainteresowani , niedouczeni. Kupilam kanape Andora . Po konsultacji ze sprzedawcami - dowiedzialam sie ze ten model wystepuje tylko w jednym rodzaju obicia i ze ten ktory jest wystawiony w sklepie to jedyna opcja wystepujaca w internecie. Po dostawie okazalo sie ze jest to zupelnie inne obicie niz widzialam w sklepie - duzo- duzo gorsze !!! Reklamacja zostala odrzucona a ja moge wyrzucic owo cudo na smietnik . Nigdy wiecej !!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
1.00

Wiktoria / 2022-08-11

Kupiłam pościel z Agata Meble przez internet.. fakt mój błąd polega na tym ze nie przejrzałam jej przed wypraniem ale tyle razy prałam ciuchy prześcieradła pościele itp i pralka nigdy dziur nie robi. Pościel po praniu wyglada średnio z dużą dziurą która kosztowała 150zł! W telefonie usłyszałam że czas zwrotu potrwa do 14 dni może odzyskam pieniądze a jak nie to z powrotem pościel z dziurą. Ekstra, dzięki Agata.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Dziura oraz kolor po praniu

Extra informacje

Marta / 2022-08-05

Żałuję że nie czytałam opini o sklepie oraz produktach przed zakupem. Lozko przyjechało rozdarte na oparciu , do rozłożenia potrzebne są 2 osoby bo mechanizm nie działa poprawnie, a po pierwszej nocy odpadła noga. Totalne dno . Serwis totalne dno, obsługa totalne dno, serwis gearancyjny totalne dno. Niech was nie skuszą ceny i promocje bo i tak nie będziecie mieli na czym spać. Jedyny pozytyw to to ,że za 5 miesięcy będę meblować całe mieszkanie i dziś już wiem gdzie napewno nie wydam sporej gotówki.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Obsługa sklepu, serwisu gwarancyjnego, jakość tandetna,

Extra informacje

Czas użytkowania 1 noc.

Małgorzata / 2022-07-29

Proszę się zastanowić przed zakupem Agata Meble chyba że ktoś chce wydać pieniądze i w zamian dostać wadliwy towar bez możliwości reklamacji nie kupujcie szkoda nerwów

Małgorzata / 2022-07-29

Proszę się zastanowić przed zakupem Agata Meble chyba że ktoś chce wydać pieniądze i w zamian dostać wadliwy towar bez możliwości reklamacji nie kupujcie szkoda nerwów

Daniel / 2022-07-24

Witam nie polecam- zamówiłem narożnik skórzany czas realizacji ok ale wykonanie fatalne.Po przywiezieniu narożnika do domu i początkowym jego rozpakowaniu zobaczyłem że część oparcia która powinna bym nie ruchoma się rusza co się okazało za miasto czterech śrub mocujących były trzy i wykonanie samego obszycia daje bardzo dużo do myślenia moim zdaniem Fuszera nie to co jest na sklepie - wszystko ładnie dopasowane nie widać żadnych przeszyc ani marszczeń skóry - po 20 min zgłosiłem reklamacje tego narożnika po 5 dniach przyjechał pan z reklamacji i uznał że to jest nie tak jak być powinno ale producent stwierdził że po 20 minutach użytkowania tego narożnika został on uszkodzony mechanicznie a skóra przez to uszkodzenie się przesunęła i zmarszczyła i nie uznał reklamach - brak słów nie polecam kupna na zamówienia Pozdrawiam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Wady

To nie jest to co na sklepie

Extra informacje

20min

Grzegorz Tymoczko / 2022-07-22

Niestety nie mogę podzielić się pozytywną opinią dla sklepu Agata a w szczególności działu reklamacji. .Obsługa przez Panią z działu reklamacji przypomniały mi lata PRL-u . Pierwszą reklamacje złożyłem niespełna dwa tygodnie po zakupie z powodu zapadniętego siedziska w narożniku. Czekałem prawie miesiąc na zrealizowanie reklamacji, w końcu przyjechali panowie z serwisu zrobili z pokoju warsztat stolarski , wymienili kilka sprężyn na nowe bez wymiany pianki i wydawałoby się że jest wszystko w porządku. Niestety po kolejnych dwóch tygodniach zapadlina na łóżku powróciła w tym samym miejscu. Zgłosiłem więc ponowną reklamację opierając się na rękojmi. Należy dodać że przy kolejnej reklamacji rękojmia daje konsumentowi prawo do żądania wymiany całego towaru na nowy. Zgodziłem się jednak na wymianę jedynie elementu. W odpowiedzi dostałem maila że moje żądania nie zostaną spełnione w związku z tym pozostało mi jedynie oddać sprawę do urzędu ochrony praw konsumenta. Dodam jeszcze, że rozmowa z panią z działu reklamacji była z góry ukierunkowana tak aby wymusić na mnie kolejną naprawę odmawiając nawet wymiany elementu na nowy bez ingerencji i kolejnego demontażu, co więcej odniosłem wrażenie że postawa pani z działu reklamacji sklepu Agata była wyjątkowo stronnicza bez żadnego przejawu życzliwości w rozwiązaniu sprawy. Na koniec pozostało jedynie rozczarowanie i niesmak.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Grzegorz Tymoczko / 2022-07-22

Niestety nie mogę podzielić się pozytywną opinią dla sklepu Agata a w szczególności działu reklamacji. .Obsługa przez Panią z działu reklamacji przypomniały mi lata PRL-u . Pierwszą reklamacje złożyłem niespełna dwa tygodnie po zakupie z powodu zapadniętego siedziska w narożniku. Czekałem prawie miesiąc na zrealizowanie reklamacji, w końcu przyjechali panowie z serwisu zrobili z pokoju warsztat stolarski , wymienili kilka sprężyn na nowe bez wymiany pianki i wydawałoby się że jest wszystko w porządku. Niestety po kolejnych dwóch tygodniach zapadlina na łóżku powróciła w tym samym miejscu. Zgłosiłem więc ponowną reklamację opierając się na rękojmi. Należy dodać że przy kolejnej reklamacji rękojmia daje konsumentowi prawo do żądania wymiany całego towaru na nowy. Zgodziłem się jednak na wymianę jedynie elementu. W odpowiedzi dostałem maila że moje żądania nie zostaną spełnione w związku z tym pozostało mi jedynie oddać sprawę do urzędu ochrony praw konsumenta. Dodam jeszcze, że rozmowa z panią z działu reklamacji była z góry ukierunkowana tak aby wymusić na mnie kolejną naprawę odmawiając nawet wymiany elementu na nowy bez ingerencji i kolejnego demontażu, co więcej odniosłem wrażenie że postawa pani z działu reklamacji sklepu Agata była wyjątkowo stronnicza bez żadnego przejawu życzliwości w rozwiązaniu sprawy. Na koniec pozostało jedynie rozczarowanie i niesmak.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Rob / 2022-07-20

Obsluga, transport ok, jednak reklamacje to jest jakis zart, okap ktory wpada w wibracje powodując przy tym drganie szafek oraz metaliczny dzwiek wydobywajacy sie z okapu to wg pana z ich dzialu reklamacji jest normalna praca silnika, gdzie po otwarciu obudowy widac iz wirnik łopatkowy nie jest okragly przez co wszystko wpada w wibracje, ale pan wie lepiej bo ma ocenic "surowym okiem" procz tego poziom kultury pana od reklamacji bliski zeru, nawet sie nie przywital na początku wizyty, a na wyciągniętą przeze mnie reke odpowiedzial ze on nie przyjechal sie tu witac Wszystko byleby klient sie odczepil, takie czasy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67
Zalety

Oblsuga, trasport

Wady

pan od wydawania opinii

Extra informacje

Zdzisław / 2022-07-18

Nigdy więcej nie zamówię w tym sklepie . Towar dostarczony transport z montażem zapłacono 200 zl . firma nie chce wnieść mebli do mieszkania bo drzwi za wąskie . nie rozpakują przed drzwiami do lokalu bo nie . Arogancja pracowników (ukraina). biuro obsługi ma gdzieś tłumaczenie że można rozpakować przed drzwiami i wnieść. Nie polecam tego sklepu nikomu. Załatwcie sobie transport na własną rękę i bez łaski że wniosą . Zapłacone transport z montażem . Jak dopłacisz to może zamontują .
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33
Zalety

Wady

Arogancja

Extra informacje

Ahsn / 2022-07-14

nie mogłem wejść do sklepu bez rodziców, a mam 16 lat :/
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Nie ma

Wady

Nie można wejść do sklepu nie mając 18 lat

Extra informacje

Maja K / 2022-07-13

Salon Agata (Agata Meble) Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo View all Salon Agata (Agata Meble) 4.0 (3.8K) Furniture store in WrocławClosed OVERVIEW REVIEWS PHOTOS ABOUT CALL DIRECTIONS SAVE WEBSITE In-store shopping · Kerbside pickup · Delivery aleja Karkonoska 83a, 53-015 Wrocław Map of agata meble wroclaw You visited in October 2021 Closed ⋅ Opens 10AM Thu 71 360 33 60 Suggest an edit Inside this place Photo Photo Photo Photo Photo Add photos View all Know this place? Share the latest info OK CLOSE Street View 1,580+ Photos Add a Photo Questions & answers Q: Dlaczego mimo otwartego Salonu nikt nie odbiera telefonu? Probuje dodzwonic sie od godziny :/ (Translated by Google) Why, despite the open salon, no one answers the phone? I've been trying to get through for an hour: / A: Siedzą w grupkach i plotkująszczególnie w Agata meble we Wrocławiu. (Translated by Google) They sit in groups and gossip, especially at Agata's furniture in Wrocław. See all questions (67) Ask the community Reviews from the web 5/5Investmap · 2 votes Popular times MON TUE WED THU FRI SAT SUN 5 PM: Usually a little busy People typically spend 20 min to 1 hr here Google review summary Reviews aren't verified 5 4 3 2 1 4.0 (3,779) Maja K - Edit 17 minutes ago From Salon Agata (Agata Meble) "Agata S.A. to jedna z wiodących sieci wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. Salony Agata zlokalizowane są w dużych i średnich miastach w całym kraju. Firma poprzez punkty sprzedaży detalicznej oraz kanał... More View allPeople also search for Salon meblowy ‑ Meble Bodzio Wro... 3.5 (50) Furniture store Furniture Wroclaw AWMEBLE 4.5 (8) Furniture store Oh Sofa Wrocław ‑ sofy, narożniki, me... 4.5 (13) Furniture store Meble‑Okazje 1.0 (1) Furniture store Living room furniture ‑ Black Red White... 3.6 (1.1K) Furniture store Web Results Reviews from the web 5/5Investmap · 2 votes Google review summary Reviews aren't verified 5 4 3 2 1 4.0 (3,779) Reviews Allprice 9 service 5 Sort by Most relevant Newest Highest Lowest Maja K 2 reviews·2 photos 17 minutes ago NEW Szafa ULM 3D Jakość to żenada! Nie wiem czy pechowo trafiłam, przymknęłam oczy na obryzione płyty, która są półkami bo udało je się zgrabnie schować (na dowóz szafy czekałam …More Mario Local Guide·101 reviews·7 photos 2 months ago I ordered 3 sofas. 2 were delivered (to wrong flats, but they correct it). The third sofa never arrived, they do not pick up the phone, etc., NOTHING. I …More 1 José Local Guide·146 reviews·38 photos 3 years ago It’s great because they have many products but there is lack of stuff... A lot of people waiting in KASY and only 2 cashiers working... Really bad thing also is that if you buy some furniture you have to go to other place : (Ul. Magazynowa …More 2 Djudi Mcgee 3 reviews a year ago sincerely do not recommend this company (there is no option to put zero mark) - awful furniture quality and awful guarantee service. they just ignore you for several month and after (surprise) it is find out that you out of guarantee time with your furniture. All Latest Inside Couch Chair By owner Street View & 360° Videos All Add a photo From Salon Agata (Agata Meble) "Agata S.A. to jedna z wiodących sieci wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. Salony Agata zlokalizowane są w dużych i średnich miastach w całym kraju. Firma poprzez punkty sprzedaży detalicznej oraz kanał... More Details Service options Kerbside pickup Delivery In-store pick-up In-store shopping Accessibility Wheelchair-accessible car park Wheelchair-accessible entrance Wheelchair-accessible lift Offerings Assembly service Payments Debit cards Credit cards Mastercard, VISA Update this place Maja K 2 reviews·2 photos 17 minutes ago NEW Szafa ULM 3D Jakość to żenada! Nie wiem czy pechowo trafiłam, przymknęłam oczy na obryzione płyty, która są półkami bo udało je się zgrabnie schować (na dowóz szafy czekałam w ogóle po terminie bo nie dojechały im kontenerki i domykacze). Na dzień dobry małe rysy już na zewnętrznych szklanych płytach (zauważone po paru dniach). Największym hitem jest załączona na zdjęciu płyta, która po 10 miesiącach po złożeniu szafy postanowiła odkleić się od jakiś śmiesznych dwustronnych taśm i zjechać na podłogę i tluczac się na rogu). Dodam, że nie było to spowodowane żadnym uderzeniem, zwykle przesuwanie drzwi Wisienką na torcie jest brak jakiejkolwiek instrukcji do przedziwnych domykacze, które przyjechały tak spóźnione, że monter z Agata Meble nie miał okazji ich zamontować. Samemu to czarna magia. Bardzo nie polecam zakupów w tej sieci! Photo 1 of 2 Photo 2 of 2
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Miła obsługa

Wady

Opóźnienia, bardzo słabej jakości meble!

Extra informacje

10 miesięcy

Szokna / 2022-07-07

Nie polecam serdecznie. Kupiłam szafe, ładną ale chyba tylko w sklepie i na zdjęciach. Na poczatku zdziwiło to że lustra od szafy były zabezpieczone tylko cienką pianką a same deski były poobijane. Sama instrukcja była niemożliwa do rozczytania, trudna nawet dla osób które sie znają na rzeczy. Szafa po dokladnym złożeniu i tak była krzywa. Krzywa byla tez płyta z tyłu, trzeba było kupowac nową bo ktoś chciał oszczędzić na 2 cm. Szafa mimo starania stoi, choć krzywa i obita. Spodziewałam sie czegoś lepszego po tak znanym sklepie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

Wady

Cała szafa jest wadą.

Extra informacje

Anna / 2022-07-03

Kochani, wlasnie zglosilam do Rzecznika Praw Konsumenta moja sprawe z uszkodzona sofą Alvaro, która uległa uszkodzeniu czesci konstrukcyjnych w trakcie transportu. Jesli wsrod Was sa inne osoby z Łodzi, którzy próbują dochodzićswoich praw w nierównym dyskursie z Agatą - połączmy siły: [email protected]
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Obsługa klienta

Extra informacje

Tulka / 2022-06-29

Nienawidzę kontaktu z tym sklepem.... produkty fajne ale obsługa po na zerowym poziomie
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Produkty

Wady

Obsługa po zakupie

Extra informacje

Rafał / 2022-06-28

Szczekanie szczekanie ... jak ochłoniecie już troszeczkę to zapraszamy ponownie :) i nie obiecujcie ,że już tu was nie będzie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Największy wybór w mieście

Wady

nieuprzejmi i niekulturalni klienci

Extra informacje

Agata sprzedaje meble nie produkuje

Ewa / 2022-06-27

Nie polecam tego salonu, szkoda ze wczesniej nie poczytałam opinii bo nie pakowalibyśmy sie w to g...no. Komoda z oświetleniem przyjechała be zoswietlenia ???? teraz szukaj wiatru w polu. Stół dostalam bez śrub montażowych. Jedynie cztery krzesla udało sie skręcić bez problemu. Ale kolejne meble zamówiłam juz w ikea zaluje ze od razu wszystkiego tam nie zamówiłam. Proponuje z daleko od tego salonu a Socha by sie wstydziła reklamować taki szajs. Wstyd i jeszcze raz wstyd !!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Jakość i dostawa

Extra informacje

Leon / 2022-06-27

Było powiedziane żeby złożyli fotel ale nie złożyli i ławę też i też nie złożyli ławe mieli rozpakować i złożyć. I jeszcze była umowa czy wszystko dobrze i napisał że wszystko dobrze A było negatywne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Niema

Wady

Nie wykonują swoich zadań

Extra informacje

27.06.2022

ANTONI / 2022-06-24

Cenie ten salon i firme. w zmówionych meblach 2 elementy były uszkodzone,złożyłem reklamację ,która po 10 dniach została rozptrzona pozytywnie, uszkodzone elementy przysłane.Kontakt i tryb załatwiania super. Polecam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

kontakt i stosunek pozytywny do klienta

Wady

brak

Extra informacje

Wojtek / 2022-06-24

W Agata Meble kupiłem onlinie narożnik TOSCA. W tym narożniku nogi wysuwanego elementu do rozłożenia, które są widoczne bo są na samym przedzie są oryginalnie owiniete jakąś czarną szmatą i Agata uważa że tak ma być bo chyba ma takie standarty że nogi w jej kanapach są owinięte szmatami, czego oczywiście nie widać na zdjęciach na ich stronach a klient dopiero to widzi jak odpakuje kanapę w domu, A wystarczyło na nie nałożyć dwie plasitkowe nóżki za parę złotych, ale im szkoda, wolą zeby owiniete szmatami nogi ich mebli ogladali wszyscy goście ich klientów i by zyskali opinie że Agatę to szerokim łukiem omijać
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.00
Zalety

Wady

Fatalne wykończenie psujące obraz całego mebla

Extra informacje

Nowy

Sylwia / 2022-06-18

Skóra w obiciu łóżka przedziera się już po kilku miesiącach użytkowania. Poprzednie łóżko zakupione w innej sieci mialam kilka lat i nic się z nim nie działo. Oczywiście odrzucili reklamacje. NIE POLECAM !! Ocena 1 to za dużo!! Powinno być 0!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak !

Wady

Reklamacje, jakość towaru!!!!

Extra informacje

Darek / 2022-06-17

Nigdy więcej. Salon może i jeszcze Ok, ale odbiór z magazynu jak za komuny.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Testościer / 2022-06-12

Widzę, że każdy nie zależnie od wieku i poziomu inteligencji potrafi tutaj dodać swoją opinię. Wystarczy ze umie klikać. Tak ?
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Brakujące elementy składowe

Wady

Profesjonalizm

Extra informacje

Popatrz kto stoi za tobą.

Magda / 2022-06-11

Zamówiliśmy kanapę z Agata meble, narożna za kupę kasy, z materiału weluropodobnego. Zapłaciliśmy za transport z montażem. Pań w sklepie pytał jakie mamy drzwi - szerokości żeby można było wnieść kanapę, okazało się że kanapa przejdzie przez drzwi więc zamowilismy. Na miejscu panowie nie mogli sobie poradzić z wniesieniem , mąż wniósł ją sam. Spece z Ukrainy sobie nie mogli poradzić a 1 człowiek dal rade, panowie zabrali tyłki i ani myśleli żeby ją chociaż zamontować skoro również wykupiony był montaz . Pojechali. Mąż sam musiał składać kanapę bo w sklepie powiedzieli ze panowie nie musieli czekać 15.min aż mąż sam wniesie kanapę żeby ją złożyć. No jasne poczekać chwilę nie mogli ale kasę za wniesienie i montaż firma zgarnia i nawet nie msma szans na rekompensatę. Co za bezbadzuejny sklepie obsługa i wszystko. Nigdy więcej. W dodatku kanapa okazała sie być brudna, oburzona, w trocinach , białym pyle który na ciemnej kanapie bardzo widać. Bez jak, że wam nie wstyd tak pakować i zawozic do klienta.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Pelno

Extra informacje

max bryk / 2022-06-09

Od dwóch dni w salonie w Szczecinie nikt nie odbiera telefonów, ani na nr główny ani na dziale sprzedaży. Totalne olewajstwo - żeby się czegokolwiek dowiedzieć trzeba wsiadać w auto i jechać.
Obsługa klienta
1.00
Zalety

Wady

Brak kontaktu telefonicznego - lekceważenie ludzi.

Extra informacje

maria / 2022-06-07

nire polecam, mebel niezgodny z opisem, widoczne drewniane dno. Nie przyjęto reklamacji ponieważ towar został rozpakowany.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33

Piotr / 2022-06-02

Nie polecam dostarczyli uszkodzony mebel i odrzucili reklamacje
Cena/Jakość
1.00

Julka / 2022-06-02

Trudno ocenić. Tylko sprawdzam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Fajne

Wady

Slabe

Extra informacje

0

Nie / 2022-05-31

Ta sieć to porażka.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Hahahha

Wady

Obsługa klienta, paździerz, trudno skręcić, bo otwory są niedopasowane. Ehhhh

Extra informacje

Śrub nie przysłali

Adam / 2022-05-29

Nie polecę nikomu tego sklepu, dramat obsługa.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Izabela / 2022-05-29

Nie należy im się nawet jedna gwiazdka. Skala powinna być minusowa!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Dariusz / 2022-05-29

Pracownicy nie wiedzą kompletnie nic. Czy firma nie ma szkoleń?? Obsluga nie wiedząca NIC jest jeszcze do tego bezczelna. Wstyd zatrudniać takich pracowników do ppracy z ludźmi!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Extra informacje

Agata / 2022-05-20

Meble strasznie niskiej jakości. Nie przyjmują reklamacji. Odrzucają wnioski o odstąpienie od umowy. Sprzedają meble z wadą ukrytą. Póki się kupuje i płaci jest dobrze, ale w momencie zastrzeżeń robią się problemy. Z narożnika wychodziły żyłki i nitki z materiału, sam pracownik powiedział że tak się będzie działo bo materiał jest za cienki. Odrzucili wniosek o odstąpienie od umowy i naprawili narożnik, sposób naprawy tragiczny, przeszycia krzywo, czesc narożna odstaje od reszty, widać załamania materiału w miejscu starych przeszyć. Nie uznają i wyśmiewają ze nie mam opcji na zwrot pieniędzy. W nieskończoność chcą naprawiać, a ja jestem bez kanapy kolejny tydzień. Porażka strzeżcie sie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Niska jakość. Brak kontaktu. Zbywanie klientów. Ignorancie podchodzenie do problemu.

Extra informacje

Pół roczny narożnik, a wadą od dnia zakupu.

Krzyś / 2022-05-17

Obsługa tragiczna. Panie ćwierkają między sobą zamiast obsłużyć klienta. Jak już muszą, robią to z wielką łaską. Klient chce kupić meble to Pani zamiast poinformować, że danych mebli nie ma na stanie i trzeba troszkę poczekac na zamówienie. Od razu informuje z pretensjami klienta \"tego pan/pani nie dostanie\". Źle wypełniają dokumenty . Klient przy kasie dowiaduje się, że musi wrócić na sklep odszukać panią, która wypełniała dokument żeby go poprawić. (Tak ciężko przez mikrofon zawołać panią do kasy) Niebezpieczne rzeczy leżą na środku sklepu po wykładania towaru Panie nie zabierają np. Nożyczek z podłogi lub zszywaczy. Brak organizacji. Panie nieuprzejme. A dział reklamacji tragedia. Jak się nie ma znajomości wśród pracowników to niczego nie uwzględniają. Brak szkoleń pracowników. Nieodpowiedni ludzie na stanowiskach.\r\n+ Obsługa między sobą ma bardzo bliskie stosunki zbyt mocno okazywane w pracy.\r\n\r\n
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadne

Wady

Brak odpowiedzialności, brak punktualności, brak wywiązanie się z umowy,

Extra informacje

Justyna / 2022-05-17

Pierwsza sprawa brak punktualności, kierowca dzwonił że będzie za godzinę, dotarli po ponad dwóch godzinach! Ustalone było przez salon Agata meble że w cenie transportu jest wniesienie, rozpakowanie i ustawienie mebla ! Panowie postawili meble i wyszli twierdząc że nie robią tego w usłudze ???? i nikt nie bierze za to odpowiedzialności. Jest mi wstyd że dałam się namówić na transport który oferuje swojej usłudze coś ,czego nie wykonują ! Jestem w 9 miesiącu ciąży i nie po to był ustalony transport z Salonem, biorąc usługę czułam komfort psychiczny że meble zostaną rozpakowane ,ustawione. Sytuacja była na tyle żenująca że Panowanie prosto w oczy kłamali że to do nich nie należy,jeśli w ten sposób dbacie o reklamę Agata Meble życzymy Powodzenia, bo jest to poprostu nie wywiązanie się z umowy! Agata meble proponuję w ramach rekompensaty 30 zł śmiech na sali, nie potrafią rozwiązać tej sprawy !
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Żadne

Wady

Brak odpowiedzialności, brak punktualności, brak wywiązanie się z umowy, brak szacunku do klienta, brak kultury osobistej w transporcie,

Extra informacje

Marta / 2022-05-12

NIE POLECAM!!! To jest jakaś porażka. Póki się kupuje i płaci to jest dobrze. Jak przychodzi do reklamacji to już jest tragedia. Zamówiłam narożnik w kształcie litery U. Jedna część się rozpruła. Owszem po prawie miesiącu zmieniono tą cześć, ale jest inna, z innej pianki. Najgorsze jest, że uszkodzono mi nowiutką (półroczną) drewnianą podłogę. Reklamacja nieuznana. Zrobiono zdjęcia, przyznano słownie nam rację, ale reklamację odrzucono. Zostałam ze zdekompletowanym narożnikiem i dziurami w podłodze.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Wady

problem z reklamacją, uszkodzenie mienia, brak osób odpowiedzialnych

Extra informacje

Konrad / 2022-05-10

Niezgodność otworów montażowych, serwisant dzwoniacy z nr 606857342 był do końca inkognito bez imienia i nazwiska wykorzystał przypadkową osobę do podpisania dokumentów reklamacyjnych napisał w dokumentach reklamacyjnych historię naprawy wyssaną z palca i umył ręce od prac i odjechał- NIGDY NIC Z "AGATA MEBLE"
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Dariusz / 2022-05-02

Termin dostarczenia 12-17-04-2022 dostarczono 19-04 niekompletną kanapę a więc trudno z niej korzystać bo nie ma nóg. Po jakimś czasie dzwoni reklamacja i umawia na 06-05 to nawet nie jest w terminie 14 dni bo od 12-04 płacę raty. Z daleka od Agaty Meble w Łodzi to zwykła sciema o tej instytucji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Tylko minusy

Extra informacje

Marcin / 2022-04-30

Lipa, zamówiłem stół, przywieźli połamany, dumni dostawcy zrobili zdjęcie kartonu i szybko się oddalili, chwile później po otworzeniu kartonów zobaczyliśmy przełamany blat stołu. Doslownie 1 minuta ubiegłą od kiedy dostajesz coś a dostawca ci mówi że to nie jego sprawa i że w 12 dni może ktoś się tym zajmie, a poki co to siebie trzymaj ten cały karton po środku mieszkania. # zapraszam do odpowiedzi # pracownik agata meble\r\n
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00

Marian / 2022-04-28

Dostawa i termin , ho,hoooo. Samotna osoba musiała zapłacić 200 zł za 20 minut pracy . Tyle trwało złożenie zakupionego łóżka w Agacie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67

Sylwia / 2022-04-25

TRAGEDIA!!! Łóżko które miało być wygodne było jedną wielką porażką, Sprężyny się wbijały przy dłuższym leżeniu + łóżko samo z siebie się zapadło po rozpruciu materiału z pod spodu okazało się że rama jest zrobiona z desek w których są dziury po sękach. Nie wspomnę o szafkach w których szuflady trzeba mniej więcej co 3 miesiące na nowo sklejać ( mimo użycia dobrego, własnego kleju). Szafa którą posiadam po delikatnym przesunieniu przekrzywiła się do takiego stopnia że nie możliwe jest jej naprostowanie. Przestrzegam przed zakupami !!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

meble się rozwalają, słaba jakość, długi czas oczekiwania, cena zawyżona w stosunku do jakości

Extra informacje

Ela / 2022-04-23

Tragedia, pierwszy i ostatni raz, szafa nargo, nic nie trzyma się tzw kupy, trudno spasować elementy, zalamka
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67
Zalety

Żadnych plusow

Wady

Samesame

Extra informacje

Nic nie da się już napisać, ogólnie, nigdy wiecej, terminowość, żeby wypchnąć tandetę super, obsługa klienta super, cel osiągnięty, odradzę każdemu, kto będzie chciał zapukać do agata meble, rozpacz

Martyna / 2022-04-22

Żałuję jakichkolwiek zakupów u Państwa, gdyż wydaje człowiek 5 tyś na meble, przychodzą uszkodzone, dostarczenie tych mebli przez firmę ZADBANO to totalne nieporozumienie i w momencie, kiedy zależy na czasie, trzeba czekać 14 dni na odpowiedź. A wystarczyłoby wymienić 2 blaty, na których są skazy i po sprawie. Odradzam kupowania w takim sklepie bo żałuję, że wcześniej nie zobaczyłam grupy na Facebooku „Agata Meble - Nie kupuj”, tam ludzie każdego dnia opisują przeboje z Państwa firmą. Jest to karygodne i nie zamierzam tego tak zostawić. A Państwa śmieszne „nie wyrażanie zgody o pozasądowe rozwiązanie sprawy” jest tyle warte co nic. W tym przypadku akurat bardzo źle trafiliście. Może warto się zastanowić nad pozamykaniem salonów skoro nie potraficie spełnić oczekiwań klienta, a każda taka sprawa odrzucona przez Was jest złodziejstwem, gdyż okradacie ludzi, za nie małe pieniądze, a dostarczanie uszkodzone meble bądź zupełnie co innego. Będę każdego ostrzegać przed zakupami u Państwa.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych!

Wady

Bardzo ich dużo!

Extra informacje

Paula / 2022-04-21

Nawet nie wiem jak to ująć w słowa… bezczelność to mało powiedziane. Kanapa zamówiona na początku marca nadal nie dotarła. Ciągła zmiana terminu dostawy. Odsyłanie od sklepu na magazyn i tak w koło. Nawet telefonu do kuriera nie można otrzymać bo nie mają obowiązku podawania. Tylko zszargane nerwy nic więcej. Ostatecznie dostałam wiadomość w dniu dostawy, że zamówienie zostało anulowane !? Szkoda słów…. Z całego serca polecam zapłacić więcej i kupić gdzieś indziej niż w tym sklepie.
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Michał / 2022-04-20

Narożnik Marola..... Uszkodzona skrzynia, mechanizmy od zagłówków są uszkodzone. Czekamy ponad miesiąc na odpowiedź działu reklamacji, który ciągle twierdzi że nie ma odpowiedzi od producenta. Porażka i śmierć takim sklepom oby jak najszybciej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Aga / 2022-04-19

Zamiwilam stol I podczas montazu okazalo sie,ze nie zosraly spakowane 4 srubki I montaz nie byl mozliwy. Agata meble nie uznali reklamacji gdyz towar zostal rozpakowany. Dodatkowo stol ma nieliczne zarysowania. Nie polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Transport z wniesieniem

Wady

Niekompletny zestaw do montazu

Extra informacje

leszek / 2022-04-14

Salon nie dotrzymuje terminów
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Krzysztof Lipnicki / 2022-04-13

Kupiłem kanapę za 11 000 zł. Wybrałem drogi materiał opisany w Agacie jako odporny na ewentualne plamy. Materiał sam tworzy plamy po kilku godzinach siedzenia, które nie znikają. Agata Meble odrzuca reklamacje, ponieważ takie są ich zdaniem właściwości materiału (odpornego na plamy).
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

duża oferta

Wady

całkowity brak kontroli nad ofertą

Extra informacje

3 tygodnie od zakupu.

Małgorzata / 2022-04-10

Zakupy w Agata Meble Bydgoszcz to zmarnowanie czasu. Organizacja koszmarna. Przy kasach traci się cierpliwość. Kasjerki co chwilę wychodzą od okienka a zwrot towaru to już całkiem je przerasta. Jedna klientka oddawała 5 kompletów firan to sprzedawca liczył to 3 razy, wykonywał do kogos telefon w tej sprawie i studiował paragon jak niezrozumiałe dzieło literackie. Oczywiście zwroty w tym samym okienku co gigantyczna kolejka. Na sali 5 pracownic glosno rozmawia o *** Maryni, 3 kasy są jeszcze wolne ale nie ma kto ich zasilić. Kpina. Dno i wodorosty. Takich praktyk nie ma w żadnych sklepach meblowych.
Zalety

Ciekawe dodatki do aranżacji wnętrz

Wady

Obsługa = koszmar

Extra informacje

JUDYTA / 2022-04-08

Firma która dostarcza meble a salonu to jakaś kpina. Dostawę miałam na piętek , a oni sobie zmienili na poniedziałek tłumacząc ,że im się nie zmieściło na samochód. Gdzie meble moje maja od dwóch tygodni. Chyba przez ten czas można zaplanować miejsce w samochodzie. Nie wspomnę ,że za tydzień są święta , a ja zostaje bez mebli swoim domu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33
Zalety

Wady

Dostawa i czas realizacji

Extra informacje

Marek / 2022-04-06

Obsługa w sklepie to jakaś kpina. Trzeba zmarnować godzinę aż ktoś łaskawie pojawi się z obsługi a później kolejną godzinę w oczekiwaniu na towar. W moim przypadku był to żyrandol. Gratuluję organizacji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
2.00

WKUr klient / 2022-04-04

Ta firma to dno oszuści jakich mało pod każdym względem: jakości towaru, dotrzymywania terminów, a przede wszystkim brak kompetencji pani Joanny z Częstochowy która jest rzekomo projektantem kuchni... Zostałem naciągnięty na dwa systemy które ze sobą kolidują!!!! (cichy domyk i touch to open) jeden system wykluczał drugi. Przed projektowaniem podałem wszystkie wymiary nazwę i model sprzętu (piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka i zmywarka) Po poskładaniu korpusów wszystko wydawało się ok do momentu osadzenia piekarnika!!!! blenda ma ponad 2 cm szpary dramat!!! ale to znajomy stolarz za 150zł dorobił. Zmywarka na pierwszy rzut oka wszystko ok ale... jednak nie przy montażu frontu okazało się że jest to front z wyciętymi dziurami na zawiasy i śruba montażowa niestety nie ma się czego trzymać. Wypadała w miejscu otworu trzeba było wziąć klej (wikol) oraz drewniany kołek (ze sklepu) wkleić go w przygotowany przez ''salon'' front. Jest dobrze operacja się udała pierścień się trzyma, szkoda czasu i paliwa poświęconego na bezsensowne zakupy. Już był w ogródku już witał się z gąską a tu...... drzwi zmywarki otwierają się do połowy bo pani projektantka Joanna pomyliła się w swoich wyliczeniach. Wstrętne drzwi lodówki uniemożliwiają otwarcie tej głupiej zmywarki. To nie wina pani Joanny!!!! zaczyna się spychologia: - pewnie producent sprzętu podał złe wymiary... ............................................................................ Dalsza część mojej przygody wraz z nagranym filmikiem na którym dokładnie pokarzę jakość maile wysłane do p.projektant oraz rozmowy z pracownikami ''salonu''. Rysunki techniczne i jeszcze kilka żenujących faktów ukarze się w najbliższy piątek. (weekend zwiększona oglądalność) Film będzie nosił nazwę: ''agata meble montaż obsługa pomoc techniczna za jedyne 12.000zł " you tube, facebook, tik tok. Ten film powali każdego zapraszam do oglądania :) Wystarczyło oddać uczciwie pieniądze za to co było do wymiany a nie zmuszać mnie do kolejnych zakupów dając mi kartę podarunkową... wartości zwróconego badziewia. Z formalnego punktu widzenia zwrot określonej kwoty gotówki na kartę podarunkową jest niezgodny z prawem, co zresztą bardzo klarownie reguluje Kodeks Cywilny. Można tam przeczytać, że zwrot musi być wykonany w taki sam sposób, w jaki nastąpił zakup danego dobra.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Chcesz wykończyć teściową zrób jej prezent w agata meble

Wady

∞∞∞ ∞∞wiele.....

Extra informacje

Tytuł filmu ''agata meble montaż obsługa pomoc techniczna za jedyne 12.000zł "

Eugenia / 2022-04-04

Nie dość,ze jakość obrzydliwa to jeszcze nie dali 1elementu,będę musiała 2razy zapłacić za złożenie,nikt za to nie odpowiada,nie ma jak się skontaktować z kierownikiem,przyspieszyć,leci 3 tydzień,idą święta,ubrania leżą,a ja ciagle słyszę,ze się odezwą jak producent im odpowie,ani oni ani producent nie mają ścisłych terminów wiec może to potrwać miesiącami….. nigdy więcej tego sklepu,kazdemu odradzam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nie ma

Wady

Same wady

Extra informacje

Wisław / 2022-04-01

Najgorsza sieć z jaką miałem do czynienia.Tapczan zamówiony w połowie grudnia - musiałem zapłacić zaliczkę (zaliczka zapłacona a dostaję maila ponaglające do zapłaty) planowany termin odbioru po 2 miesiącach ( 8 tygodni) Tapczan dostarczony ale niesprawny na realizację naprawy gwarancyjnej czekam miesiąc. Ktoś chętny do zakupów w salonie Agata ?
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

koszmarnie długi termin realizacji bardzo niska jakość

Extra informacje

Anna / 2022-03-31

NIE POLECAM.TRANSPORT ZENADA.2 RAZY PRZEKLADALI.MIELI BYC PO 17 BYLI 0 11
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Kłamstwo że przesyłka bedzie o 17

Extra informacje

Patrycja / 2022-03-31

TRANSPORT TRAGICZNY.2 razy przekładany.Nie polecam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Obsługa tragedia

Wady

2 razy przekładany transport

Extra informacje

Aleksandra / 2022-03-30

Nie polecam zakupów w Agata Meble, kupiłam szafę, którą sama odebrałam. Jakość towaru tragiczna, same płyty wiórowe z beznadziejną okleiną. Podczas skręcania poszczególnych części szafy, kołki przebiły okleinę na wylot wyłamując ją, a w miejscu, gdzie miał być uchwyt do szafy odpadły kawałki okleiny, tworząc przebrzydłe dziury. Tragedia, tak beznadziejnych mebli jeszcze nie widziałam, nigdy więcej tam nic nie kupię i nie polecam, lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś lepszego w innym sklepie. Kto tanio kupuje , ten dwa razy kupuje i mam nauczkę !
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67
Zalety

Szybki odbiór towaru

Wady

Beznadziejna jakość mebli, bardzo słabe, odłamujące się fronty, beznadziejna instrukcja, w której nie wiadomo co z czym i do czego

Extra informacje

Jan / 2022-03-30

Niestety kontak z klientem totalna porażka. Odpowiedź na maila trwa minimum 2 tyg. Można sobie pisać i co z tego. Brak możliwości rozwiazania problemu. Amatorka.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Długi czas odpowiedzi, Brak pomocy że strony sklepu, obsługa amatorzy

Extra informacje

Józef / 2022-03-30

Wyłudzenie , towar który jest reklamowany podobno został wycofany z produkcji na zwrot pieniędzy trudno się doczekać może jak się komuś przypomni , reklama dalej wisi na stronie Agata S.A. ( byle wziąć gotówkę i 14 dni na reklamację )
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

brak ,

Wady

Totalny brak odpowiedzialności

Extra informacje

0 dni 0 godzin 0 minut

Celina / 2022-03-27

Ocena nie zasługuje nawet na 1
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Irek / 2022-03-27

Cały personel powinien przejść szkolenie. Nikt nic nie wie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Joanna / 2022-03-27

Problemy z uznaniem reklamacji z uszkodzoną rzeczą że sklepu, żeby w tych czasach mając taki wybór na rynku tak traktować klienta. Nigdy więcej zakupów w Agata meble
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Wojtek / 2022-03-27

Podejście do klienta to porażka, tacy pracownicy nie powinni mieć nic wspólnego z obsługą klienta.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Paulina / 2022-03-27

Obsługa i cała polityka sklepu to totalne dno
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Niezadowolona12121 / 2022-03-26

Przekłamane zdjęcia w internecie. Sofa, która miała być jasnoszara przyszła w kolorze jasnego fioletu. Oczywiście zwrot na koszt klienta. Cena transportu, żeby zwrócić towar jest tak zawrotna, że odechciewa się posiadania jakiejkolwiek już kanapy. Uważam, ze jest to niezgodne z prawem konsumenta, zwłaszcza kiedy kupuje się przez internet i zdjęcia są naprawdę zupełnie inne niż rzeczywistość. Żadnych zalet ten sklep nie ma…
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.67

Magdalena / 2022-03-24

Oszuści i złodzieje. Uważajcie, jeżeli odstąpicie od umowy przed dostawą to nie tylko nie odzyskacie kosztów transportu ale dodatkowo obciążą was zmyślonymi kosztami i zażądają podwójnej opłaty za transport. Obsługa klienta na żenującym poziomie, tłumoki do których nic nie dociera. Dno.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Grzegorz / 2022-03-24

Wiecie jak działa opinia o firmie? Zadowolony klient milczy, niezadowolony mówi wszystkim. Jestem tym drugim. I to na garb waszej marki idą przewinienia firm, z którymi współpracujecie. Dziś mija 11 dzień od dnia kiedy w Waszym salonie, na waszych krzesłach przy waszym biurku zapłaciłem za montaż zakupionych u WAS mebli. Cudny montaż odbyć się miał jutro 12 dni po zamówieniu, mimo że w każdym materiale przypominacie że montaż powinien odbyć się do 5 dni od zamówienia, ale zrozumiałem że duże zamówienie, montażysta potrzebuje całego dnia. Cóż więc skończyło się moje zrozumienie właśnie teraz, gdy o godzinie 16:00 informujecie mnie że montaż nie odbędzie się po 12 dniach bo firma zgubiła moje zamówienie. Nie użyje wulgaryzmów jakie cisną mi się na usta, nie powiem nic sarkastycznego. Ja z takim podejściem do klienta życzę wam po prostu rychłego bankructwa. Nie polecam i będę to pisał wszędzie gdzie tylko się da.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Dominik / 2022-03-24

Straszne gówno Brak dostawy od 2 mce po czasie przychodzi inny kolor kolejne olewanie klienta bo już zapłacił reklamacja nie odbiera za.swoj błąd noe przeproszą ale każą czekać kolejne 4 6 tyg Gówno nie sklep Idealny w momencie gdy wybierasz obsługa miła później jak zapłacisz.wszystko się kończy Pierwszy i ostatni raz coś kupiłem.w tym sklepie NIE POLECAM NIE.ROBCIE TEGO BŁĘDU CO JA SA INNE SKLEPY

Władysław / 2022-03-23

Pani Kasia z z mebli wypoczynkowych Zielona Góra I piętro . Bardzo miła kompetentna bardzo duża wiedza i chęć pomocy więcej takich sprzedawców .Meble zamówione czekamy na dostawę
Cena/Jakość
Obsługa klienta
5.00

Beata / 2022-03-21

Właśnie kupiłam w Agacie meble i zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Kupiłam krzesła z szarym siedziskiem a dostałam z brązowym , oczywiście sklep twierdzi że takie zamawiałam, mogą mi zamówić inne ale jak te odwiozę, oczywiście na swój koszt, czego nie bardzo rozumiem bo już raz za transport zapłaciłam, pracownik źle zamówił a ze mnie się robi głupią co nie wie co zamawia, kupiłam też komodę do której trzeba dokupić dłuższe śluby bo dołączone są za krótkie. Zakupy w tym sklepie to jakiś dramat, jeżeli nie zapłacę drugi raz za transport to zostanę z krzesłami z brązowymi siedziskami, złodziejstwo, złodziejstwo.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Ice / 2022-03-19

Dwa razy kupowałem tam meble i dwa razy była to porażka maksymalna. Dostawy nigdy nie były w terminie, za drugim razem nawet nie poinformowano, że meble będą dostarczone później. (pierwotny termin na dzień X, bez godzin, siedź sobie kliencie cały dzień w domu, a my i tak nie przyjedziemy). Naprawy gwarancyjne również masakra, trzy tygodnie nim przyjechali w ogóle odebrać fotel, naprawa kolejne dwa i żeby była choć porządnie zrobiona, ale było to na zasadzie klepania syfa pudrem, byle dotrwało jakoś do końca gwarancji. Stare fotele w ciągu dwóch lat po dwa razy naprawiany każdy, po trzech latach poszły na śmietnik. Nowe fotele niestety również kupione w tej firmie rozleciały się po trzech miesiącach, tak, że już nie nadają się do użytkowania.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

chyba jedynie duża powierzchia wystawiennicza.

Wady

Jakość towarów poniżej poziomu marketowego, obsługa w sklepie nie ma czasu, dostawy nie przyjeżdżają w terminie, fatalny serwis.

Extra informacje

pierwsze fotele po dwa razy na serwisie i po trzecim roku na utylizacji, nowe fotele rozpadły się po kilku miesiącach.

wersalka / 2022-03-18

Firma Agata meble ma nieodpowiedzialną i niemiłą w obsłudze firmę kurierską nazywającą się przewrotnie Zadbano, potrafią nie dostarczyć mebli w umówionym terminie mimo sms i e-maila z informacją o dostawie. Proponuję kupować meble w innej firmie dopóki nie zmienią kuriera.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

brak dostawy w umówionym dniu.

Extra informacje

Katarzyna / 2022-03-17

22.02.2022 zamówiłam kanapę i parę innych produktów,za ok 2000,które miały być dostarczone w terminie 7 dni. Kanapa przyjechała w terminie, niestety uszkodzona. Pozostałe produkty nie dotarły do dnia dzisiejszego ( 17.03.2022).skladajac reklamację emailem dostajecie się odpowiedź że jest w realizacji. Na infolinii oszukują,że ktoś sie skontaktuje. Najgorszy sklep z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Nie polecam. Czuje się okradziono,ani pieniędzy ani towaru,ani kontaktu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Uszkodzona kanapa,brak reszty towaru.

Extra informacje

Weźcie się za prace i nie oszukujcie klientow

Terry / 2022-03-16

Słaba jakość meble ma wymiar wyszły na bezwymiarowe
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

Brak

Wady

Słaba jakość, projekt niezgodny z rzeczywistością

Extra informacje

GOSIA / 2022-03-16

Nie polecam!!!!8 stycznia zamówiłam naroznik...miał być 14 lutego.Dzisiaj mamy 16 marca i...oczywiście nie dotarł.Obsluga każe mi czekać...ale nie wie jak dlugo.Rezygnuje z umowy tracąc 10% wartości towaru...ale już wolę to, niż mieć do czynienia z Agata meble....beznadziejny sklep.Jedyne co im wyszło....to reklama
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Michał / 2022-03-15

Nie polecam zamawiania mebli z Agata meble przez internet. Zamawiałem biurko i komodę 10 stycznia i dostałem informację że czas oczekiwania będzie wynosił do 28 dni + 2-7 dni roboczych na wysyłkę. Po tym czasie nie dostałem żadnej informacji zwrotnej co do mojego zamówienia. Skontaktowałem się z obsługą klienta i w odpowiedzi usłyszałem że w ciągu najbliższych 7 dni roboczych zostanę poinformowany o nowym terminie dostawy. Ponownie nie dostałem żadnej wiadomości i zadzwoniłem po raz drugi. Tym razem dostałem konkretny termin dostawy, który miał miejsce 2 miesiące po moim zamówieniu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Cierpliwa Pani z obsługi klienta

Wady

Wydłużony czas oczekiwania.

Extra informacje

Ewa Serwicka / 2022-03-12

Nie polecam zakupu mebli, których nie ma w sprzedaży tylko trzeba czekać. Zamówiony narożnik miał być do 7 tygodni. Niestety nie ma go i nie wiem kiedy będzie i czy będzie!!!!! Nikt w sklepie nie umie mi odpowiedzieć na to pytanie. Każą dzwonić co tydzień. O co chodzi???!!! Odstępuje od umowy. Mam tego dość.
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nie mogę żadnych zalet wpisać, bo narożnika nie ma

Wady

Brak rzetelnej informacji w sklepie. Nikt nic nie wie. Dlaczego tak działa ten sklep? Chyba dzwoni się do dostawcy , fabryki i pyta kiedy będzie mebel? Nie chcą udostępnić mi telefonu do firmy żebym mogła sama się dowiedzieć. Dlaczego w umowie wpisują datę do 7 tygodni , to i tak długi okres oczekiwania i nie wywiązują się z tego? Obiecują odsetki w wysokości 0,1 procent , żałosne??

Extra informacje

Iza / 2022-03-10

Zamowilam meble dla dziecka 7.02 wedlug ich umowy jest 28 dni plus transport. Dobiera dziś dostalam meila że poznieniem z dostawą praktycznie 25.03 mają być ma magazynie. Żenada
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Dafi / 2022-03-05

Porażka.odebralem kanapę z magazynu wypchnęli wózek na dwór i szybko uciekli.Po rozpakowaniu a domu okazało się że uszkodzone nóżki rozdarty zamek. Itp.Nie polecam
Cena/Jakość
Terminowość
1.00

mt / 2022-02-25

Dokonałem zakupu z odbiorem osobistym w magazynie, towar dostępny od ręki. Rzekomo na drugi dzień sklep przysyła informację o możliwości odbioru, oczywiście nic takiego nie nastąpiło. Po 3 dniach zrezygnowałem z zakupu, po 5 dniach dostałem zwrot wpłaty. W każdym normalnym sklepie klient płaci za towar po czym jeżeli jest dostępny podjeżdża pod magazyn po odbiór, ale nie w Agacie. Tam na wydanie towaru dostępnego od ręki nawet 3 dni to mało
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Piotr / 2022-02-22

Jeśli ktoś tutaj napisze pozytywno opinie o Agata Meble to chyba same kierownictwo dla mnie sklep totalne dno kupujesz kilka mebli 1 przyjeżdżają za które masz zapłacić za transport na drugie czekasz umowy Max miesiąc w rezultacie wychodzi 4 miesiące a za transport drugi musisz zapłacić znowu.Jedyna zaleta to jak już się dobrze zdenerwujesz to możesz po trzech godzinach stania w kolejkach wypisywania sterty papierów odzyskać pieniądze.... nawet za przeciągnięcie terminu i rezygnacji nie dostaniesz od nich żadnych upustów karty.. Nie mam wrogów ale nie polecam największemu wrogowi... No chyba że na meble chcesz czekać pół roku... w ogóle...Proponuję poszukać mebli w internecie,gdyż to jest zwykły pośrednik i w innych nazwach mebli można kupić identyczne meble,,,nieraz o wiele taniej niż w salonie agata...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Bardzo miłe dziewczyny z obsługi...

Wady

Przeciąganie terminów bardzo długi czas oczekiwania na meble problematyczny zwrot pieniędzy...

Extra informacje

Kupiony stół dębowy,wymagał olejowania gdyż prawdopodobnie w fabryce zapomnieli go za olejować... oczywiście na to nie ma gwarancji gdy stwierdzono że były stosowane środki które olej rozpuściły...

Aneta / 2022-02-21

Kompletne dno. Meble przysyłają nie kompletne a na brakujące elementy trzeba czekać miesiąc. Szału można dostać.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Ewelina / 2022-02-21

reklamacje przeciagane do maximum, w BRW czy innych sklepach meblowych trwa to tak szybko, ze zapominasz, ze byl problem, w Agacie Ci robia łaskę i tak zostajesz z rozgrzebanymi meblami bo 25% elementow jest uszkodzonych a oni maja czas i 14 dni... no tak maja, ale jak to swiadczy... i strukcja skladania i zapakowanie mebli bardzo slabej jakosci, instrukcja bardzo nie intuicyjna, radze kupic cos u konkurencji i zobaczyc jak to sie robi, juz do Agaty nie wroce
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

obsluga klienta i reklamacji

Extra informacje

Serwis Meblowy / 2022-02-20

Naprawy poreklamacyjne!! Województwa :Dolnośląskie, Śląskie, Opolskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Podkarpackie. 663399244
Obsługa klienta
Terminowość
5.00

Marta / 2022-02-15

Zamówiłam kuchnie,miała być do 7 dni. Oczywiście wszystko było na magazynie. Minęło 7 dni,później kolejne 7 dni i co mówią jak dzwonisz i pytasz gdzie ta *** kuchnia?spedycja zawiniła!!!!żenada To trzeba ją zmienić!!!!porażka. Żadnego telefonu ,jakiejkolwiek informacji o spóźnieniu!!!!zaczął się kolejny tydzień i nic!!!!! nie polecam!!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33

Jan / 2022-02-14

Nie dotrzymują terminu.

Piotr / 2022-02-13

Obsługa bez uwag. Natomiast czas realizacji zamówienia z max 4 tygodniu wydłużył się do 8. Oczywiście od informując przy zakupie o takiej możliwości. Słabo jak ktoś sobie zaplanował zakończenie prac z wiązanych z wymianą wnętrza.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

Ładny sklep.

Wady

Extra informacje

Piotr / 2022-02-12

Odradzam to dziadostwo! O ile obsługa klienta w miarę ok to na magazynie pracują ciecie od pługa oderwane! Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim buractwem!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33

Patryk / 2022-02-12

Dramat, dramat, jeszcze raz dramat. Kupiłem szafę Brema. Jakość płyty, taka se. Ale największy dramat to załączona instrukcja składania mebla. Nadaje się do śmieci, albo, żeby natrzeć twarz temu co to pisał. Rysunki płyt inne niż płyty po rozpakowaniu, zawiasy na rysunkach takie, których nie ma w zestawie i tak naprawdę nie wiem w którą płytę je przykręcić. Podałem się, jutro zrobię drugie podejście do tej łamiģówki. 3 dni temu składałem ikea i tu instrukcja perfekcyjna! Agata, ucz się jak ma wyglądać instrukcja składania bo przy Waszej instytucji, to mam ochotę złapać za chachoł Waszego pracownika i niech pokarze o co w tym wszystkim chodzi. Domyślam się, że też polegnie. NIE POLECAM !!!!!!: Ode mnie duży minus
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33

Joanna / 2022-02-11

Jakość mebli- dramat! Firma transportowa jeszcze większy dramat! Nie polecam tego sklepu zdecydowanie... Kolejna firma, której wróżę upadek ze względu na dramatyczne podejście do klientów i jakość mebli. Szczerze to wolę kupić meble w Bodziu- mają niefajną opinię ale przez ostatnie lata popracowali nad jakością świadczonych usług, designem, transportem i jakością mebli.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

Brak

Wady

podrapane meble, firma transportowa obsługiwana przez opryskliwych idiotów, jakość mebli pozostawia bardzo wiele do życzenia,

Extra informacje

Dawid / 2022-02-08

Od momentu dostawy borykamy się z problemami bardzo niskiej jakości mebli w stosunku do Ceny, już na wstępie na etapie montażu po rozpakowaniu okazało się, że 70% elementów z różnych mebli czy to narożnika, stołu, komody krzeseł było do wymiany ponieważ były porysowane, uszczerbione, bądź poprostu krzywe, mieliśmy w sumie 4 wizyty reklamacyjne które kończyły się wymiana oparć, frontów, okładzin czy też samych nóg w krzesłach, po około 2 latach zapady się oparcia w rogowce, co się okazało pasy podtrzymujące oparcie poodpadaly, chwilę później pękła deska podtrzymująca siedzisko, po demontażu obicia moim oczom ukazały się drewniane deszczułki o wymiarach 3/3cm pozabijane zszywkami, cud że wytrzymało to tak długo....
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Brak

Wady

Meble wykonane tak, że cieszą jedynie oko, ale nadają się jedynie na wystawie, o eksploatacji nie ma mowy...

Extra informacje

2 lata i do wymiany

Niezadowolony klient / 2022-02-07

Toruń - obsługa pracowników magazynu w stosunku do klienta, to dramat. Wydanie towaru trwało prawie godzinę, do tego pracownik używał niecenzuralnych słów do klienta, groził mu i pokazał "środkowy" palec. Zero szacunku do drugiej osoby i niestety taki pracownik psuje opinię i renomę firmy.
Obsługa klienta
1.00
Zalety

Wady

Obsługa pracowników magazynu w Toruniu

Extra informacje

Misiek / 2022-02-04

W transporcie pracują prawdziwi idioci, niby umawiają się na popołudnie a przywożą rano i dziwią się niezadowoleniu klienta, który wszak nie ma obowiązku koczowania całodobowego czekając na łaskawców.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

wrażenie z salonu - wygodny mebel

Wady

mentalność transportowców

Extra informacje

Leszek / 2022-02-02

Zamówiony fotel Kerso otrzymałem w terminie. Niestety musiałem go reklamować. Powód reklamy to pomarszczony, w wielu miejscach materiał na oparciu fotela. Zasadność reklamacji oceniał pracownik producenta fotela. Stwierdził niedobór wypełnienia w oparciu. Zaproponował naprawę w fabryce w terminie do 6-ciu tygodni. Na taki termin nie wyraziłem zgody. W protokóle oględzin napisał że marszczenia i załamania materiału są zjawiskiem naturalnym. Oglądając przed zakupem fotel w salonie AM,na którym siadało setki klientów, żadnych zmarszczeń i załamań nie dostrzegłem. Po kilku dniach otrzymałem pisemną informację od AM o odrzuceniu mojej reklamacji. Aż strach pomyśleć jak będzie wyglądał mój fotel po 2 latach eksploatacji [ czas gwarancji ] . W Agata Meble byłe m klientem pierwszy i ostatni raz. Zdecydowanie odradzam zakupy Agata Meble. Producentem fotela jest Fabryka Mebli Gala Coleziane.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

Termin dostawy

Wady

Jakość wykonania

Extra informacje

Kilka dni, sporadycznie.

Maria / 2022-02-01

Stół zamówiłam 2 grudnia 2021 r. i do tej pory nie otrzymałam zamówienia (obecna data 01.02.2022 r.). Firma jest niekompetentna. Zdecydowanie nie polecam zakupów w sklepach Agata Meble.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nie ma zalet

Wady

Nierzetelność i niekonsekwencja firmy, brak informacji od firmy o opóźnieniach w dostawie, brak szacunku dla klienta

Extra informacje

Agata / 2022-02-01

Kielce : jedna wielka tragedia. serwis reklamacyjny już dwa miesiące nie potrafi załatwić sprawy pomimo, iz towar otrzymaliśmy uszkodzony. Pani się śmieje w twarz i mówi że to nie ona podejmuje decyzje. Jedno wielkie chamstwo oraz kłamstwo.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

brak profesjonalizmu

Extra informacje

Paweł / 2022-01-31

Dramat. Stół kuchenny po dwóch miesiacach sie cały rozkleja blat u góry. Odchodzi okleina. Zobaczymy jak z reklamacją pójdzie, jedanak jakościowo meble dramat.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

Żadnych

Wady

Drogo i słaba jakość...

Extra informacje

Jaro / 2022-01-30

Najgorsze meble jakie składałem jeden wielki szajs ,szkoda kasy i zdrowia
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00

Tomek / 2022-01-28

Agata meble Lublin Najgorsze meble jakie przyszło mi składać,kuchnia kilka elementów przyszła w 56 paczkach,instrukcje nie do tych mebli i rozmiarów,brakowało wielu wkrętów kołków,najgorsze meble jakie widziałem. Odradzam!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak usów

Wady

Same minusy brak wielu elementów

Extra informacje

Jerzy / 2022-01-27

Tragedia!!! Zwłaszcza meble z logo na kartonie SEBA.PL !!!!!! Rzadki rodzaj chińskiego gó..wna . Polecam sklecić mebel ze starych dreenianych palet. Ceny z kosmosu za tą podróbkę chińskiej tandety. Pozostałe meble z Agaty podobnej jakości.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Nawet skala wad się skończyła

Wady

W skali 1 do 10 to. -300

Extra informacje

Tydzień

Rafał / 2022-01-27

Co do jakości towaru się nie wypowiadam bo dopiero co kupiłem. Obsługa kiepska. Trafiłem na młodego mężczyznę który właściwie miał pretensje do mnie, że proszę go o wskazanie miejsca jednego z produktów.
Obsługa klienta
1.00

Lukasz / 2022-01-27

Meble
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Termin realizacji z dwóch tygodni przedłużył się do trzech miesiecy

Extra informacje

Joanna / 2022-01-24

Meble to jeden wielki szajs, drzwiczki w komodzie odstają, mają różne wielkości fug.Pomimo przyjazdu pracowników Agaty i pseudo naprawy problem z jakością mebla pozostaje.Brak możliwość zwrotu mebla.Nie polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Agata Kraków - zakup naroznika, 2 wady już w chwili montażu. Ślady zużycia po 2 tygodniach użytkowania. Od serwisu reklamacyjnego usłyszałam, że widziałam, co kupowałam. Zostaję z bublem za 3 tys złotych.

Agata / 2022-01-22

Nie ma gorszego sklepu niż to ścierwo. Drogi bubel, który jest kompletnie nieużytkowy
Zalety

Nie ma

Wady

Wszystkie

Extra informacje

Za długi

Krzysztof / 2022-01-21

Jakość produktów bardzo słaba usługa reklamacji działa tak że szkoda gadać mnóstwo formalności od dwóch miesięcy po oddaniu kanapy jestem bez meble i ciagle przeszkody ze zwrotem pieniędzy nie polecam !!!!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Extra informacje

Kilka miesięcy

Beata / 2022-01-21

polecam salon Agata Meble Lubin , reklamacja w błyskawicznym tempie bez problemów (narożnik) wymieniony na nowy w całości kontakt z działem reklamacji bez problemu , nie ja pilotowałam sprawę tylko byłam o wszystkim na bieżąco informowana na pewno wrócimy po kolejne zakupy do Agata Meble
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Wady

brak

Extra informacje

Michał / 2022-01-20

Nie dostarczają wszystkich paczek i nie są w stanie określić co i kiedy mi dostarczą.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Brak

Wady

Brak organizacji , zaniedbanie klienta

Extra informacje

0

Aga / 2022-01-19

Nie polecam tej firmy. Zakupiłam produkt na promocji czas realizacji z 35 dni przeciągnął się na prawie dwa miesiące po czym otrzymałam inny model niż kupiłam. Pierwszy i ostatni raz Dziękuję
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Nie ma

Wady

Extra informacje

Patrycja / 2022-01-18

Kupił meble 6 grudnia 2021 do dziś nie mam mebli to jest jakas porażka .Pani jak kupowałam mówiła że do dwóch tygodni od dnia kupienia a dziś powiedzieli ze od stycznia piec tygodni nie polecam Agaty Meble Bo to nie jest sklep do zaufania w innych sklepach kupowałam meble i nigdy nie miałam takiej sytuacji !!!..
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Oszukują z dostawą

Extra informacje

Iga / 2022-01-18

PORAŻKA! Przez nie całe 2 lata użytkowania narożnika SKÓRZANEGO, który nie był za tani!!! skóra zaczęła się łuszczyć i odchodzić w kilku miejscach! Mało tego, tam gdzie się często siada gąbka się zapadła.....Zgłosiłam reklamację, przyjechał Pan, porobił zdjęcia, wymienił gąbkę w siedzisku i powiedział, że sprawa trafi do producenta! Był w czwartek a w pn już dostałam pismo z AGATY, że moja reklamacja jest bezzasadna i wszystko jest ze złego użytkowania mebla!!!Na pewno nie zgłosili sprawy do producenta! To co, miałam jej nie używać? Jestem wściekła, że tak potraktowali klienta, nie wiem co zrobię ale nie zostawię tak tego! ODRADZAM ZAKUPY MEBLI W AGACIE!!! żadna inna firma tak mnie nie potraktowała!!!!
Cena/Jakość
Terminowość
2.00

darus66 / 2022-01-15

Zakupiłem szafę do pokoju w sklepie internetowy Agata Meble.Podczas montażu stwierdziłem że w paczce przysłano mi dwa takie same lewe boki szafy, a prawego brakowało co unimożliwiło złożenie szafy. Zadzwoniłem na infolinię aby złożyć reklamację o przysłanie prawidłowego elementu i podczas rozmowy z Panią pseudo konsultant której ciężko było wytłumaczyć o który element chodzi , że dział reklamacyjny rozpatrzy łaskawie sprawę do dwóch tygodni i trzeba czekać na ich decyzję czy złożę tę szafę czy też nie i mieszkać przez dwa tygodnie w bałaganie. Sklep szybko skasował pieniądze ,a nie bierze odpowiedzialność za reklamowy w telewizji wadliwy towar. Takie sprawy powinno się załatwić w ciągu dwóch.,trzech dni.Omijać ten sklep z daleka i meble zamawiać w sklepie stacjonarnym ,a nie w internecie przez utrudniony zwrot towaru trzeba opłacić przesyłkę na własny koszt. Końcowa ocena to zero brak kompetencji pracowników idfolini.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak kartki A4

Extra informacje

Beata / 2022-01-13

Kupiłam dywanik - tak śmierdzący stęchlizną i zakurzony... Albo leżał w jakimś zagrzybionym magazynie, albo jest ze zwrotów... Chciałam go odesłać ale oczywiście musiałabym to zrobić na swój koszt... Dywanik całe szczęście nie był drogi i nie opłaca się odsyłać. Zastanawiam się czy po wypraniu będzie dobrze czy nadal smród. Nigdy nie kupujcie w tym sklepie... Nie polecam. Przyszło szybko, ale gwiazdki odejmuje też za obsługę, nie miałam do czynienia z człowiekiem ale taki towar to brak szacunku do klientów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Termin

Wady

Stary dywanik, brudny, śmierdzący

Extra informacje

Tomasz / 2022-01-13

Zakupiłem w Agata Meble narożnik za który zapłaciłem w całości w listopadzie 2021r. Do chwili obecnej zamówionego towaru nie ma, termin dostawy przekroczony. Muszę podjechać do Agata Meble i zrezygnować z umowy z tytułu niedotrzymania terminu dostawy a mebel zakupić oczywiście w innym salonie.

Krzysiek / 2022-01-12

Totalne ścierwo, jakość jak z Ikei z lat 90. Meble rozpadają się
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

Brak

Wady

Marna jakość, wysoka cena

Extra informacje

Robert / 2022-01-11

Aktualna promocja sprzedaż bez Vat-u, to delikatnie mówiąc wprowadzanie klientów w błąd. Salon nie odlicza pełnego Vat-u jedynie ok.18%. Natomiast fakturę wystawia z 23% podatku Vat. Trochę to jest niepoważne.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
3.50

Anet / 2022-01-11

Pierwszy i ostatni raz cokolwiek zostało kupione w tym sklepie.Towar uszkodzony ,już któryś klient próbował składać.Wszystko porysowane i brudne.Brak śrub,szyn do szuflad.Meble zostały kupione po południu ,wieczorem składane a Pani na reklamacji każe.mi robić zdjęcia i czekac na odpowiedź.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Zadnych

Wady

Braki w akcesoriach,brudne, próba składania przez innego klienta

Extra informacje

Piotr / 2022-01-11

Zamówiłem kuchnie, przez internet... składa się z samych desek. Zero śrub, elementów do montażu, rączek, nóżek, nic więcej oprócz desek.. Nasz dokument doręczenia składał się z 8 pozycji, kierowcy z 16 - teraz wiem, po nie uznaniu reklamacji. Odebrałem, podpisałem i d**a. Na reklamację czekałem 14 dni. W sklepie nikt nic nie wie, ogólnie to są jakieś żarty, bardzo niepoważnie podchodzą do klienta. Co teraz? Śmiech.. Proszę uważajcie na Agata Meble!!! Ja już więcej zakupów tam nie zrobię.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Aldona / 2022-01-10

Bardzo niepoważna firma , gdzieś mają klienta . Meble kupione na Agata meble.pl w listopadzie do dziś nie mam 5 razy wysyłano datę dostawy i anulowano . Firma przewozowa Zadbano to porażka . Nie polecam . Proszę przeczytać opinie na FB zdaniem si zdecydujesz na zakupy w agat meble.
Zalety

Wady

Przesyłki do dziś nie ma

Extra informacje

mn / 2022-01-08

Miała być usługa wniesienia, której nie było. Instrukcja nieczytelna. Stołu nie da się złożyć, bo dziury w prowadnicach są w złych miejscach. Wcześniej zamawiane było biurko - równie dobrze mógłby być karton, stabilność podobna.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Żadne

Wady

Wszystko

Extra informacje

nic, bo nie da się złożyć

Monika / 2022-01-07

Szafka pod biurko jeden bok bez nawierconych jakichkolwiek dziur do mantażu. Totalna lipa.
Cena/Jakość
1.00

Angelika / 2022-01-04

Witam, jestem zszokowana odpowiedzią na reklamację FOTELA BIUROWEGO PATCH, którą uznali za bezzasadną. Po kilku trzech miesiącach użytkowania fotela pękło oparcie (po zaglądnięciu pod obicie zauważyliśmy mnóstwo rdzy - serwis natomiast odpowiedział, że uszkodzenie jest wada typu mechanicznego powstałą na skutek niewłaściwego użytkowania. Wg mnie oznacza to że fotel ten jest eksponatem muzealnym i nie można na nim siadać skoro siedzenie przy biurku jest niewłaściwym użytkowaniem - w takim razie przy zakupie powinni udzielać informacji, że fotel nie nadaje się do siedzenia a jedynie na wystawę. Straciłam zaufanie do tego sklepu i tak tego nie zostawię...Pozdrawiam a do zakupu foteli dziecięcych polecam profesjonalne sklepy
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

za mało tu miejsca

Extra informacje

tragiczna reklamacja

Iga / 2022-01-01

Drogie i szajsowate meble , nie uznają reklamacji . Zrobiłam pierwszy i ostatni raz zakupy w tym czymś .Omijajcie z daleka te ...
Zalety

Żadnych

Wady

Bardzo dużo

Extra informacje

Przywożą rozwalone meble i nie uznają reklamacji .

Zbigniew / 2022-01-01

Jak kupisz dobrze, to wiadomo, że problemu nie ma i jesteś zadowolony. Gorzej jak kupisz u nich coś wadliwego, uszkodzonego i będziesz próbował dochodzić swoich praw z rękojmi, albo gwarancji. Wtedy pojawia się problem. Do niczego się nie przyznają i niczego nie uznawają.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Duża sieć sklepów

Wady

Problem z prawem do rękojmi i gwarancji (nie uznają)

Extra informacje

El / 2021-12-28

przed zakupem upewniłam się ze montaż odbędzie się w niedługim terminie,,, pan montażysta wycofał się dzień przed.....meble już w domu a montażu nie ma....NIGDY WIĘCEJ..
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

projektowanie

Wady

montaz, terminowosc, brak instrukcji

Extra informacje

Marek / 2021-12-27

Sofa Magnolia została dostarczona uszkodzona, brak jakiejkolwiek reakcji po złożeniu reklamacji, minęło 20 dni od zakupu.. Beznadziejny kontakt z biurem obsługi. Nie polecam zakupów w tej sieci sklepów. Ja z pewnością już tam nic nie kupię. Banda złodziei i tyle.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Złamane oparcie, uszkodzona skrzynia.

Extra informacje

14 dni użytkowania

Marta / 2021-12-24

Zamówiony narożnik brak 1 paczki z 4 reklamacje 14 dni na rozpatrzenie stół z opóźnieniem 3 tygodnie kpiny jakieś
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33

Aneta / 2021-12-23

Koszmar. Miesiąc temu zamówiony towar internetowo, z dostawą z wniesieniem. Zapłacone 100%. Po trzech tygodniach od zamówienia ustalona dostawa. Oczywiście nikt z firmy kurierskiej, z którą współpracuje agata meble się nie pojawił, nie odbiera telefonu. W drugim terminie również. Po czym agata meble na infolinii z radością pyta - rozumiem, że rezygnuje pani z zamówienia? Żadnego wytłumaczenia, przepraszam, nic. MASAKRA. Umieją w psucie krwi. Odradzam serdecznie. Obsługa klienta tak jak widać cała sieć - ma klienta gdzieś.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnego

Wady

Nie dostarczają zapłaconego towaru, przetrzymują pieniądze, pachnie oszustwem

Extra informacje

Marta / 2021-12-21

Nigdy więcej Agata Meble, zestaw mebli zamówiony 21.10.2021 do 21.12.2021 nie otrzymałam zamówionego towaru. Dostawa przekładana 8 razy, ostania potwierdzona przez salon, została odwołana o godz 20:00, nowego terminu brak, zero informacji, zero szacunku dla klienta, zero odpowiedzialności. Nie polecam no chyba, że ktoś ma ochotę szarpać nerwy.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Brak podstawowych informacji o zamówieniu, brak kontaktu z klientem, ciągłe przekładanie terminu dostawy,

Extra informacje

Bartosz / 2021-12-20

Witam, nigdy wiecej nie zamówię towaru internetowo dostałem towar nie w oryginalnym opakowaniu, gdzie dowiedziałem się o tym po opłaceniu odbierając towar musiałem okazać dowód osobisty gdzie zostały spisane dane w bazę, a jest rodo rym bardziej, że towar był za pobraniem. Druga rzecz nie wiem jak w innych miastach, ale w Białymstoku wchodząc "ochroniarz karze dezynfekować ręce bo nie wpuści( pomijam maski Ok są takie czasy) , teraz ja mam problem bo zimą mam rany na rękach od mrozu i nie wiem co to jest za płyń, jaką datę ważności ma itp. Miałem secie z ochroną wszedłem bez dezynfekcji powiedział, że policję wezwie, więc ja na to wzywaj pachołku i wszedłem gość nie ma prawa nakazać mi pryskać płynem nieznanego pochodzenia. Stacjonarnie też już mnie tam nie będzie. Bądźmy ludźmi nie zwierzętami, chociaż patrząc po ludziach to zwierzęta lepiej się zachowują bo swojego gatunku bronią pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33
Zalety

Żadnych

Wady

Obsługa klienta.

Extra informacje

Bartosz / 2021-12-20

Witam, nigdy wiecej nie zamówię towaru internetowo dostałem towar nie w oryginalnym opakowaniu, gdzie dowiedziałem się o tym po opłaceniu odbierając towar musiałem okazać dowód osobisty gdzie zostały spisane dane w bazę, a jest rodo rym bardziej, że towar był za pobraniem. Druga rzecz nie wiem jak w innych miastach, ale w Białymstoku wchodząc "ochroniarz karze dezynfekować ręce bo nie wpuści( pomijam maski Ok są takie czasy) , teraz ja mam problem bo zimą mam rany na rękach od mrozu i nie wiem co to jest za płyń, jaką datę ważności ma itp. Miałem secie z ochroną wszedłem bez dezynfekcji powiedział, że policję wezwie, więc ja na to wzywaj pachołku i wszedłem gość nie ma prawa nakazać mi pryskać płynem nieznanego pochodzenia. Stacjonarnie też już mnie tam nie będzie. Bądźmy ludźmi nie zwierzętami, chociaż patrząc po ludziach to zwierzęta lepiej się zachowują bo swojego gatunku bronią pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33
Zalety

Żadnych

Wady

Obsługa klienta.

Extra informacje

Krzysztof / 2021-12-20

towar zamówiony miał być wysłany w ciągu 48h, wysłany po 6 dniach. to samo w sklepie jak się zamawia to obiecują cuda rzeczywistość zupełnie inna. Nie polecam tego sklepu
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Adrian / 2021-12-20

Meble kuchenne Qubik. Brak jakiejkolwiek instrukcji montażu wszystko wg intuicji. Specjalnie jest to zrobione gdyż Agata narzuca montaż poprzez współpracujące z nimi firmami montażowymi . Im więcej niewiadomych tym lepiej dla Agatki , klient się nie liczy. Za każdym razem dzwonić i się dopytywać o sposób montażu tych nieszczęsnych mebli, nie polecam. Masz pytania. Zrób zdjęcie elementu opisz sprawę i czekaj 14 dni na odpowiedź. Paranoja. Nie polecam. Będę meble składał pół roku.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33
Zalety

Nie ma zatet

Wady

Jak w opisie

Extra informacje

1 tydzień

Piotr Borak / 2021-12-19

Łóżko dostarczone bez jakichkolwiek śrubek. Relaksacja odrzucona.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Niemiły pan przyjmujący reklamację, reklamacja odrzucona mimo że dostawca robił zdjęcia paczek i widać że jednej brakuje.

Extra informacje

Karol / 2021-12-16

Dostawa totalny dramat. ero informacji od Agaty a z firmą kurierską nie da się skontaktować. Po 6 krotnym przestawianiu terminu dostawy w tym 5 grudnia informacji o dostawie na 25 lutego 15 grudnia przyjechał kurier. Sęk w tym, żenie było kontaktu w sprawie dostawy i nikogo nie było w domu. Nie polecam w żadnym wypadku. Ta firma to kiepski i nie śmieszny żart
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

Istnienie tej firmy

Extra informacje

OSW / 2021-12-16

Przy produkcie informacja o dostawie do 48 godzin. Duża czcionka, czerwony napis. Szkoda że to chwyt marketingowy. W rzeczywistości czas realizacji to 2 tygodnie a na infolinii informacja że nie mają wpływu na firmę kurierską
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67
Zalety

Brak

Wady

Wprowadzanie klienta w błąd

Extra informacje

Genia / 2021-12-15

Nie polecam tego sklepu ,żenada na rozpatrzenie reklamacji trzeba czekać 2 tygodnie. Zakup 15 grudnia i reklamacja tego samego dnia ,produkt uszkodzony w trakcie transportu. Nie polecam zakupu w Agata Meble.Żenada
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Niekompetencja

Extra informacje

Monika / 2021-12-13

Po roku użytkowania zakupiony narożnik nadaje się do wyrzucenia na śmietnik. Został zakupiony synowi do pokoju . Był z funkcją spania - nie sporadycznego spania czy bardzo rzadkiego spania - więc rozumiem że do codziennego spania. Strona "stała" narożnika jest "tylko" powygniatana (zgroza jak niewygodna) natomiast część wysuwana jest w kilku miejscach pozapadana, wielkie dziury - wgłębienia powstały. Bubel jakich mało. Narożnik kosztował ponad 3 tys zł. Wydaje mi się że kupiony na targowisku by miał dużo większą jakość niestety. Odradzam , nigdy więcej.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

bardzo bardzo zła jakość

Extra informacje

1 rok

Aga / 2021-12-12

Kupiliśmy szafę 3 dni temu. Wszystko super bo dostawa na drugi dzień itd. Ale co się okazało... Wszystko po wyciągane bo chcemy składać a tu niespodzianka... szafa inna - instrukcja obsługi do innej szafy. Pomieszane Wszystko.... minus wielki za to
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.00

Stanisława / 2021-12-12

Po dokonaniu zamówienia na narożnik Brico i wpłaceniu zaliczki po 2 tygodniach zostałam poinformowana że producent nie posiada wybranego materiału i muszę wybrać inny. Poprzednie zamówienie zostało anulowane i sporządzono nowe. Przywieziony narożnik miał źle osadzone zagłówki które nie tworzyły linii ciągłej a przesunięcie było 2 cm oraz skrzynia na pościel była połamana.Na dzień następny złożyłam reklamacjē i po tygodniu przyjechali serwisanci i stwierdzili że trzeba narożnik zabrać do naprawy do fabryki gdzie okres naprawy to do 2 tygodni. Nie zgodziłam się i zażądałam wymiany na nowy.Dział reklamacji odrzucił moje żądanie i zaproponował naprawę i mebel zastępczy który był bez nóżek i jednej poduszki.Ponieważ nie lubię chodzić po sądach bo tylko w taki sposöb mogłam dochodzić swoich praw zgodziłam się na naprawę która trwała dłużej niż 2 tygodnie o 4 dni.Zażądałam udzielenia mi rabatu ponieważ te wady nie były z mojej winy i mebel nie był użytkowany i też dostałam odmowę.Mój zakup trwał od momentu zamówienia do otrzymania towaru 2 miesiące. Sklep Agata robi sobie z klientów kpiny i nawet słowa przepraszam z działu reklamacji nie otrzymałam bo dla nich najważniejsze że klient zapłaci niezłą sumkę za towar .Zrobiłam zakup pierwszy i ostatni raz i nie polecam nikomu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych

Wady

Wysokie ceny mebli,traktowanie klienta jak zło konieczne bo czegoś zażądał,dostawa wadliwych mebli które nie powinny opuścić fabryki,

Extra informacje

Mebel nie użytkowany

Budownictwo Agata Meble opinie