Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Prawo i ekonomia
  • /
  • Adwokat Patryk Skwiot - Prawnik Olsztyn
  • /
  • 1

Opinie o Adwokat Patryk Skwiot - Prawnik Olsztyn

adwokatskwiot.pl

Olsztyn

Książki Adwokat Patryk Skwiot - Prawnik Olsztyn opinie
Jakość wydania
4.25
Subiektywna ocena treści
4.25

Średnia ocen

4.25

w skali od 1 do 5.

 

Halina / 2023-02-23

Wykwalifikowana załoga, fenomenalna jakość, szybka wysyłka, ceny uważam że okej. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w pobliżu.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Kamil / 2023-01-07

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo sprawnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie pracowników firmy. Ceny moim zdaniem bez zarzutu. W 100% polecam, dzięki i zostawiam komplet *****.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Janusz / 2022-02-06

Brak zaangażowania opryskliwość arogancja. To jest skwot patryk. Nie polecam
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
2.00
Zalety

Brak

Wady

Opryskliwość arogancja

Extra informacje

Adam / 2021-11-10

Kancelaria adwokacka w Olsztynie oferuje profesjonalną pomoc prawną skierowaną do osób fizycznych oraz prawnych. Specjalizuje się w prawie: karnym, cywilnym, administracyjnym, rodzinnym, gospodarczym i handlowym. Adwokat Patryk Skwiot nieprzerwanie realizuje czynności doradcze i reprezentacyjne pomagając klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Dysponuje ogromną wiedzą obejmującą wszystkie dziedziny aktualnie obowiązującego prawa, a także doświadczeniem opartym na prawie kilkunastoletniej pracy. Patryk Skwiot posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego, a więc pomaga wspólnie przejść przez postępowanie związane z upadłością konsumencką działalności, które stały się niewypłacalne. Będąc w Olsztynie - ale nie tylko - istnieje możliwość skorzystania z pomocy doradczej podczas tworzenia i uzupełniania wniosków, dokumentów firmowych, handlowych, opinii prawnych; pomocy podczas przesłuchań, przeszukań; liczyć na uczestnictwo, przedstawicielstwo na każdym etapie postępowań przed wymiarem sprawiedliwości.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Książki Adwokat Patryk Skwiot - Prawnik Olsztyn opinie