Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary klasyczne
  • /
  • Admira SOMBRA
  • /
  • 1

Opinie o Admira SOMBRA

Instrumenty muzyczne Admira SOMBRA opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Osprzęt, materiały
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Fryderyk / 2023-01-15

Wyszkolona kadra, odpowiadająca mi jakość, błyskawiczna dostawa, ceny z mojego punktu widzenia adekwatne do jakości. W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Fajnie, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

Rafał / 2023-01-12

Jeszcze niedawno miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych użytkowników - nie tylko te tutaj, ale także w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc specjalisty. Ceny jak dla mnie w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić, wielkie dzięki i daję 5 gwiazdek.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~Pawel / 2007-12-13

mam sombrę już z 10, może więcej lat, była nad morzem, w górach i na mazurach. Kupiłem ją jak kosztowały po około 500 - 600 zł :D. Mogę powiedzieć że to bardzo dobra gitarka, nie ma skrzywień, stroi jednakowo dokładnie na wszystkich progach, po tylu latach na naciągu to dobry wynik, Gitara dobrze trzyma strój, trzeba jedynie dobre strunki zaożyć i niejeden pozazdrości dźwięku i możliwości gitary, poza tym, jest ładna. nic nie charcze a lakier jest porządny i wiadomo że się rysuje, niemniej polecam ten sprzęt.
Zalety

trzyma strój, dobrze działa jak się o nia dba

Wady

po 10 latach - brak

Extra informacje

ponad dzi lat około 500 - 600 zł

~Grom / 2006-02-09

Admirra Sombra jest naprawdę porządną gitarą.Już sam wyglląd o tym świadczy.Jest solidnie wykonana a co za tym idzie jej brzmienie jest wyśmienite szczególnie dla osób które zaczynają wirtuozować.Polecam ją wszystkim młodym wirtuozom.Pamiętajcie że do niej trzeba kupić porządne struny.

Instrumenty muzyczne Admira SOMBRA opinie