Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary klasyczne
  • /
  • Admira SEVILLA
  • /
  • 1

Opinie o Admira SEVILLA

Instrumenty muzyczne Admira SEVILLA opinie
Brzmienie
5
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Osprzęt, materiały
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Józef / 2023-01-15

Z początku miałam pewne wątpliwości, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych użytkowników - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces obsługi przebiegł wyjątkowo profesjonalnie. Dodatkowo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc eksperta. Ceny jak dla mnie naprawdę niskie. Z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dziękuję i z pewnością znowu się zgłoszę.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

Radosław / 2023-01-05

Wspierająca kadra, super jakość, błyskawiczna dostawa, ceny z mojego punktu widzenia rzeczywiście niskie. W stu procentach zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Tylko się cieszyć, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
5.00

~Eli / 2011-04-05

Gitarka jest bardzo dobra w swojej klasie. Gram na niej już od 7 lat i spisuje się świetnie. Zawsze używam do niej strun La Bella 850 B lub 900 B, przez co z tej gitary można wydobyć naprawdę dobre brzmienie.
Zalety

# brzmienie# łatwość i komfort grania

Wady

Extra informacje

~Rebus / 2008-01-14

Admira sevilla to gitara dla tych, którym zależy na łatwym graniu a jednocześnie na doskonałym brzmieniu za "niewielkie" pieniądze. Oczywiście 900zł to nie mała kwota ale warto dorzucić 100zł by mieć seville zamiast malagi. Wcześniej posiadałem gitarę, która miała dobry dzwięk ale okropnie się na niej grało. Porównywałem wiele gitar w podobnej cenie ale na żadnej nie grało się mi tak dobrze jak na tej również dźwięk wydawał mi się najlepszy. Gitara nie jest oczywiście bez wad, widać to zwłaszcza przy wykończeniach.
Zalety

-dźwięk-łatwość gry-wygląd

Wady

-wykończenie

Extra informacje

Instrumenty muzyczne Admira SEVILLA opinie