Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Instrumenty muzyczne
  • /
  • Gitary klasyczne
  • /
  • Admira MALAGA
  • /
  • 1

Opinie o Admira MALAGA

Instrumenty muzyczne Admira MALAGA opinie
Brzmienie
4
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
4
Osprzęt, materiały
4

Średnia ocen

4.25

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

5

dodanych opinii

 

~sfistack / 2014-01-23

Zatęskniłem to klasyka; kilka lat gram na elektoaku. i spędziłem godzinę w sklepie testując przyszły zakup. Budżet: do 1 tysia. LEPSZEJ NIE BYŁO! Czym mi zaimponowała? Strojeniem. B. wyraźnie (w porównaniu z innymi) słychać było różnice po między tymi samymi dźwiękami na różnych strunach; delikatne i subtelnie różne tony,które szybko korygowałem. No poza tym wiadomo: lekka, "muzyczna" etc, etc.
Zalety

Znakomite strojenie, jak na ucho amatora

Wady

:-)

Extra informacje

~Giarzystka / 2011-11-27

Gdy uzbierałam dość pieniędzy na nową gitarę pozostało mi jakąś wybrać czytałam fora opinie i oglądałam zdjęcia(moim zdaniem i tak trzeba na czymś zagrać zanim się kupi bo każdemu na jednej gitarze gra się inaczej)gdy pojechałam do sklepu muzycznego miałam kilku kandydatów.Jednym z nich była admira malaga.W porównaniu do trzech pozostałych malaga okazała się BEZKONKURENCYJNA!!!!!!!!!Nie żałuję tego że ją kupiłam: 1.STROJENIE DŁUGO TRZYMA 2.PIĘKNE BRZMIENIE3.JEST DOBRA I DLA POCZĄTKUJĄCYCH I DLA TYCH ZAAWANSOWANYCH 4.MA MIĘKKI GRYF(szczególnie ważne dla początkujących) Jest warta każdej złotówki gorąco polecam zakup!!!!!!!!!!!

~Sista / 2011-11-23

Gitara warta swej ceny. Niesamowite brzmienie. Materiały konstrukcyjne naprawdę wspaniale oddają jej hiszpańskie brzmienie. Nie zamieniła bym jej na inną. Gram od 15 lat. Ogólnie firma Admira na 'TAK'. Natomiast the best modell : MALAGA.
Zalety

Doskonałe, ciepłe, hiszpańskie brzmienie. Wysokiej jakości materiały konstrukcyjne.

Wady

Uzależnia :P

Extra informacje

Od 15 lat. Cena w 1997 r. ok. 799,00 PLN

~Piotr / 2007-08-08

Mam ją już od 10 lat i wciąż nie zamieniłbym na inną. Pięknie gra, świetnie się stroi i sprawia radość. Doskonała dla osó, które już potrafią coś zagrać lecz nie potrzebują gitary na koncert w Polskim Radiu. iW tej cenie trudno znaleźć coś co sprawi tyle radości.
Zalety

Dźwięk, jakość, styl :)

Wady

Extra informacje

10 lat. Jeśli dobrze pamiętam zapłaciłem za nią jakieś 650 zł ale to były inne czasy

~xzy666 / 2005-07-14

malaga to instrument nie tylko dla poczatkujacych, rowniez dla wytrawnych graczy...dobry do gry solo i do akompanianentu...cena/jakosc 5+lita plyta przednia akcja strun "tylko" dobraidealnie stroipolecam : szkola srednia- mam i uzywam, choc moim glownym instrumentem jest oporna i ...oporowa alhambra 3c...
Brzmienie
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Osprzęt, materiały
4.25

Instrumenty muzyczne Admira MALAGA opinie