Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Elektronika
  • /
  • Telefony komórkowe
  • /
  • APPLE iPhone 5s
  • /
  • 1

Opinie o APPLE iPhone 5s

Elektronika APPLE iPhone 5s opinie
Bateria
4.33
Cena/Jakość
5
Jakość wykonania
5
Parametry
5
Wyświetlacz
5

Średnia ocen

4.87

w skali od 1 do 5.

 

Beniamin / 2023-02-03

Miła ekipa, rewelacyjna jakość, sprawna wysyłka, ceny w mojej opinii przystępne. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa tak blisko mnie.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

Iwona / 2023-01-26

Na początku miałam pewne wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych użytkowników - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na wsparcie pracowników firmy. Ceny jak dla mnie bez zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam, dzięki i na pewno będę wracać.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
5.00

~Użytkownik / 2016-04-21

Telefon drogi - muszę to przyznać, ale jednak wart absolutnie każdej wydanej na niego złotówki. Świetnie wygląda, aluminiowa obudowa to strzał w dziesiątkę, 326 ppi przy 4" wyświetlaczu daje super czysty obraz, który dodatkowo jest fantastycznie nasycony barwami. Czytelność w pełnym słońcu jest po prostu rewelacyjna. Urządzenie jest piekielnie szybkie - mimo swojego dwurdzeniowego procesora i 1 gb ramu aplikacje się nie wykrzaczają, uruchamiają szybko, sprawnie i działają rewelacyjnie. Wynik w antutu to ponad 65 000 pkt (czyli niemal tyle co flagowce Androida z 2015 (a ten telefon premierę miał przecież w 2013)). Na minus jedynie bateria - bez wyłączenia niektórych funkcji takich jak np. odświeżanie w tle, telefon wytrzymywał maksymalnie jeden dzień na ładowaniu. Po wyłączeniu funkcji, których nie używam czas ten wzrósł do 75h w spoczynku i 8h intensywnego używania (cykl mieszany). Gdybym telefonu w ogóle nie używał zapewne jego bateria wystarczyłaby na coś koło tygodnia. Polecam, bo urządzenie warte swojej ceny, nawet patrząc z perspektywy tego, że wyszedł już iPhone SE.
Bateria
Cena/Jakość
Jakość wykonania
Parametry
Wyświetlacz
4.60
Zalety

Jakość wykonania, parametry telefonu, szybkość działania, płynność interfejsu, wygląd, wyświetlacz, no i oczywiście logo jabłka (choć to akurat nie gra mi roli)

Wady

Czas pracy na baterii

Extra informacje

Okres użytkownia: 2 miesiące, Zakupiony za: 1749 zł w Media Expert

Elektronika APPLE iPhone 5s opinie